Кинг-Конгша• 07 декабря 2024
Кто пробовал этот крем the ordinary?
Как он увлажняет? Не липкий, не жирный? Поры не забивает?
Диверсификация• 07 декабря 2024
Как раз купила, довольна, питает хорошо, не липкий, не жирный. Мне то что нужно, но у меня кожа сухая
Пузата Хата• 08 декабря 2024
Довольно питательный, не липкий. Но пользоваться для лица не смогла - сыпало от него прям сильно. Вымазала на руки.
Домашка• 08 декабря 2024
Мені не сподобався, забивав відчуття на шкіри не вау
Колись багато пробовула з ордінарі, нічого особливого
Вже давно перейшла на кращі засоби але лишила ніацинамід і глікоевий тонер тільки ось вони для моеї шкіри добре і ціна доступна то ними і користуюсь серед інших засобів