Забризкана водою• 30 декабря 2024
Свята, свята і по святах
З Різдва ще завалялося в холодильнику, йду собакам віддам.
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Зараз тухлого м´яса додає аромат блювотиння, за рахунок високої температури аромат посилюється в тисячу разів і заповнює все приміщення.
Тухлятина вже давно утилізована а аромат тримається на кухні ще кілька днів
Может это специфический запах и вполне приемлем? Например ,хамон и пармезан пахнет потняками но их же все равно едят