Забризкана водою• 30 декабря 2024

Свята, свята і по святах

З Різдва ще завалялося в холодильнику, йду собакам віддам.
автор Забризкана водою • 30 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
О, то ви довго протягнули) Я салати на другий день не їм. Тому олів´є лишаю нарізане і не заправлене. Потім собі замішую)))
Я його взагалі не їм.
Ноунэйм• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
То вы смаленого вовка не бачили.
Хто знав біду, той ковбасу без хліба їсть) ну, не смачно мені, я краще ще раз замішаю на наступний день)
Дуболом• 30 декабря 2024
Собак що не шкода? Самі їжте
Ответ дляЛеся Українка
Автор ,вам не стыдно так шиковать ? Когда 80 процентов людей сено едят ?.?
Я працюю
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Згадала.
Приїхали до родички 30 грудня в позаминулому році. Вона холодець варила. Смачний, ми смакували на новий рік.
Потім приїхали до неї на Різдво 7 січня, вона ставить холодець на стіл.
Я автоматично кладу шматок в рот. І розумію що це той самий холодець розливу 30 грудня.
В мене повний рот старого холодця, мені хочеться ригати, всі тости кажуть. Я зелена встала з за столу.
Я так варю и норм ,главное в холоде хранить .на работе уплетают и никто ни разу предъяв таких не делал !! Вы в гостях ? Значит просто ешьте все что дают без ваших умозаключений
Ответ дляНезламна
Вже немає що писати всяку херню
Хтось пише херню, ви читаєте
Ноунэйм• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
На смак було не як протухше м´ясо, а як брудна тряпка чи пліснява. Мабуть в холодильнику стояв, запахів навбирав
Хай би розігріла, супчик би був свіженький))
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
У меня на балконе нормально все хранится и салаты и зрдолцы
Ноунэйм• 30 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Я його взагалі не їм.
То якесь порося, вам , бджілочці трудівниці замовило, а саме не з´їло?
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Я працюю
Все працюють ! Только у всех зарплаты разные ,если вы не знали
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ахаха. Гості їли. По більше хрону та гірчиці.
Я дякувати Богу, можу собі дозволити не ’ жерти все що дають’
ФсеСама• 30 декабря 2024
Холодное можно перекипятить.
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
Свіженьким? 9 днів від приготування? Головне ж перекипятити
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
6-9 днів? Не розказуйте.
Салати ще можна поїсти на наступний день від приготування. Далі все в сміття
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
Це про мене , бджилочка я ..
Ноунэйм• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
То холодцю 9 днів. Аж перехреститись захотілось) А суп був би свіжий)
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
,🤣 свіжий супчик.
Інгредієнти- пропавший холодець
Незламна• 30 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Хтось пише херню, ви читаєте
Це ви
Ноунэйм• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
,🤣 свіжий супчик.
Інгредієнти- пропавший холодець
І зеленню притрусити)))
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Что значит могу себе позволить не есть ? В гостях надо есть !
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
А что ему будет ?
Ответ дляНезламна
Це ви
І ви
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
В супчик этот положить много часнычка и свежемолотого перца и зелень , и будет свежий супчик
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
В той вечір я вподобала пити
Ответ дляЛеся Українка
Я їм зарплати не виплачую
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Періодично протягом життя я зустрічаю людей які намагаються перекипятити вздувшуся тушенку.
Хто хоть раз відчував цей аромат - не забуде його ніколи.
БершкомангоЗар• 30 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Крем для тела закончился. Пойду выброшу в мусорное ведро. Жаль, собаки нет, ей бы отдала.
А фото сделать и отдельную тему на Советчице создать??? Прежде чем выбросить.
БершкомангоЗар• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
,🤣 свіжий супчик.
Інгредієнти- пропавший холодець
Мне когда-то подруга хвалилась: сварила борщ из пропавшего винегрета. Получился: Во! Мне повезло, что меня не угощала.
Леся Українка• 30 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Опишите ?
Рву и мечу• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Опишите ?
Зараз тухлого м´яса додає аромат блювотиння, за рахунок високої температури аромат посилюється в тисячу разів і заповнює все приміщення.
Тухлятина вже давно утилізована а аромат тримається на кухні ще кілька днів