АБВГДейка• 30 декабря 2024

Як змиритися із тим, що батьки живуть, як бомжі?

Щей впридачу засранці,за хату навіть клінінг не візьметься,бо майже все потребує ремонту та оновлення

Старі батареї брудні особливо на кухні у великій кількості по всьому будинку на який чорт вони взагалі потрібні,підлога дерев´яна пофарбона фарбою і відповідно все в подряпинах навіть якщо стілець посунеш ,старі обтерті страшні столи ,яким по років 50 років вже ,стара та страшна газова плита вся в бруді та жирі,меблі в кухні вже починають розвалюватися,ламінат дешевий ,який мій одноліток ,шпалери власноруч поклеїні дуже жахливо та криво все,пліснява багато де.

Купляли їм пральну машинку так як попередня вже була дуже стара,і мікрохвильовку та кавомашину і кожен раз приїжджаю та і вони всі заляпані жиром та брудні хоч і нові,от як так можна не цінувати (
Всюди куди не глянь бруд та товсті шари пилу.
Додам ,що вони не алкаші ,а звичайні люди.
Пропонувала гроші на ремонт ,хоч щоб з чогось почати , наприклад кухню зробити по людські,не хочуть .

Кожна людина прагне до нормальних умов проживання,як так?

В їх колег по роботі нормальні умови в будинках,живуть в одному місті,що з ними таке?
Закуйовджена життям• 30 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Так.Просто моїй Мамі 75 років.Погано ходить але все сама робить.Каже якщо за мене все будуть робити то вона так сляже швидше
Ну у вашої мами не має вибору.
В моєї є.
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Якщо ви нічого не робите, то ви хочете допомогти лише на розмовах.
До моєї мами два рази на тиждень приходить жіночка готувати і один раз прибирає. Завжди чисто і порядок.
Купили нову техніку так вона теж вже в жирові
ЧупакабраЗеБест• 30 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
може в людей в такому срачі руки опускаються
якщо маєте мржливвсть - зробіть батькам гарний ремонт, є шанс що вони тоді підтримуватимуть порядок
нет такого шанса. проверено опытным путем.
таких людей запускаешь в новую чистую квартиру, и через 2 недели она каким то волшебным образом вокруг них превращается в грязную помойку.
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
чому ,ви як пілкуюча донька, не замовите нову кухню?
Куди?
Закуйовджена життям• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Купити нову техніку це по вашому вихід?
Нацмвть людину, нехай прибирає щотижня.
Оце для мене допомога
Уходя дверю не хлопать• 30 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
💯 это люди такие
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Куди?
батькам, ви ж написали, вона вся сипеться
ЧупакабраЗеБест• 30 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
💯 это люди такие
оно кватти с годами, когда челвоек постарел ооочень прогрессирует. в молодости это по.
типу ’я не супер хозяйка...я целуюсь лушче чем готовлю’ или ’я творческий человек, для меня бардак - это земное’.
но истина октрывается уже потом.
Грамотний хвіст• 30 декабря 2024
Автор, клинінгу пох на шпалери і ламінат. Вони приходять вимивати бруд. Якщо ви дійсно хочете зробити вдома в батьків відносну чистоту - викликайте і оплачуйте. А якщо просто поговорити, то...
Не знаю, який вік у ваших батьків, але у деякі люди з віком просто перестають помічати той жир и пилюку. Це вікові зміни зору і сприйняття світу навколо себе.
Ну, і плюс стає просто важче прибирати. І замість того, щоби замітати два рази на тиждень, починають замітати два рази, а потім і раз на місяць. Так і з плитою, кахелем, туалетом.
Тому ви або прибираєте сама, або сплачуєте клінінг, або не скаржетесь.
ЧупакабраЗеБест• 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Купити нову техніку це по вашому вихід?
Нацмвть людину, нехай прибирає щотижня.
Оце для мене допомога
они не пустят!
у моей школьной подруги такое было. наняли, спаковали 7мешков мусора (пакеты из под молока, обертки от тортов, оргызки, баночки из под йогурта с плесенью) - там мать ТАКОЕ устроила,
закончилось все скорой помощью!
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
одне діло сходити за хлібом,або до подружок, а інше передраяти всю кімнату та продукти донести, особливо зараз з відключенням світла...тут вже в40 важко
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Так куди її ставити?
Потрібно спиляти батареї бо вони старі та багато місця займають ,змінювати підлогу ,міряти розмір меблів ,як?
Якщо вони проти цього?
Куколка-мяуколка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Іще мікрохвильову та кавомашину ,вони ще працюють не на пенсії
Сделайте ремонт на кухне за свой счёт.я так понимаю вам больше стыдно перед парнем
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну як соромно
Я йому особисто сама жаліюсь ,а він каже -’та не перебільшуй’
Молчалка• 30 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
це щось психічне
Якщо це було завжди, а не різко стало, то такі люди. І взагалі таких багато.
Чебураха з перцем• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Так куди її ставити?
Якщо вони проти цього?
Зачем трогать батареи? Я понимаю, что вам оно муляэ в очи. Мы так свекрови сделали ремонт на кухне что у неё в 70 лет от нервов инсульт случился. Оно вам надо? Уже пора приезжать в дом и помогать матери. Купили пароочиститель и очистили кухню.
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Купити нову техніку це по вашому вихід?
Нацмвть людину, нехай прибирає щотижня.
Оце для мене допомога
мені здається вона за техніку більше переживає
ЧупакабраЗеБест• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Мама на роботі ,працює лікарем
В неї немає таких довгих відпусток
не слушайте, они вам этого не простят. с моей подругой мать потом 2 месяца не разговаривала, и это она просто убралась и выкинула гнилое.
а еще каждый раз, когда они в своем бардаке не смогут чтото найти, то будут кричать что это вы уродка, выкинула нужную ценную баночку для проявки фотографий. и так будет каждый раз когда они чтото не смогут отыскать, вы будете вечно вииноватой.
Алгонавт• 30 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Тоже слушала нытье про то что в старой ничего не хочется делать и руки опускаются. Перевезла в новую квартиру с полностью новым ремонтом, техникой и мебелью. Всё было засрано, квартира медленно вешает, мне больно смотреть...столько усилий, столько труда, денег и надежд...
Налитое яблочко• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Мої батьки
Тато та мама
Я приезжала с семьёй к родителям 4 раза в год. Предупреждала за неделю и все равно был звиздец. Пока моя семья раздевалась, я шла как будто в туалет и драила там быстро унитаз и раковину. На следующий день муж уходил на местный рынок за продуктами, а я выгребала весь их дом. Вообщем неделю, что я там жила я мыла, стирала, чистила и так каждый приезд.
Потом мама пожаловалась, что все хуже и хуже видит, это её беспокоит. Оказалась катаракта. Прооперировали и о чудо, оказывается мама просто много не видела. Сейчас приезжаю, помогаю конечно, но уже не так жёстко, впринципе все чисто.
Пластилин_Колец• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Я просто не зможу приїздити потім,скажу чоловіку ,що от не можу я в такі умови їхати
А кем они работают и сколько им лет? В вашем детстве по другому было, вы в другом доме росли?
Чебураха з перцем• 30 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Вот это и есть помощь.
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да есть и такие, но можно же без выкидания их вещей, такое никому не понравится, просто прийти помыть что есть-не двигая все пусть так и стоит на одном месте, еду приготовить, посуду помыть и уйти. пусть будет все старенькое но чистенькое
Купи слона• 30 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У меня мама такая
Акварель 38• 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну у вашої мами не має вибору.
В моєї є.
Чому не має?Я на тому ж поверсі живу що і вона .І можу жінку їй найняти.Але вона каже що їй тоді геть не буде що робити.
Налитое яблочко• 30 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
Как вы жили с ними раньше, тоже в грязи?
Алгонавт• 30 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Хреново жила, драила все что можно и слушала что мало стараюсь и плохо убираю и все засыраю потом когда переехала тут-то все и открылась
П.С. и ещё бабушка жива была, она и занималась хозяйством, я на подхвате.
ЧупакабраЗеБест• 30 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
вы не понимаете о чем нам тут советуете. старенькое но чистенькое - это значит очистить от завалов грязной посуды и мусора.
там изза хлама нечего мыть. все завалено и заставлено.
расскажите мне, как на этом фото чтото помыть инчего не двигая и ничего не выкидывая
ЧупакабраЗеБест• 30 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
У меня мама такая
сочувствую.
Сегодня я не я• 30 декабря 2024
Мля, люди, вы о чем? Какая старость, какое зрение, какая нахрен деменция? 57 лет. Это еще не пенсионеры даже. Папа призывного возраста. Илону Маску -53. Дженнифер Лопес, Гвен Стефани-55. Джулия Робертс, Рената Литвинова-57.
По-теме, если людям нравится так жить, не лезьте со своим уставом в чужой монастырь. Устремите свой взор на собственную семью.