Менее Более• 04 января в 14:19

Дівчата, питання, чи проводите з дітьми час на кухні?

Почну з того що ми зараз тимчасово живемо з свекрухою, квартира не велика, наша кімната майже вся в меблях.Тому з дитиною 2-х років часто граємось на кухні,плюс паралельно щось готую.Свекруха вдень на роботі, але ввечері приходить і починає мені наставляти що дитина на кухні, а холодильник облучає.Дівчата треба порада і порада так облучає той холодильник?Бо мені реально на кухні зручніше з ним гратись, ніж в кімнаті де метр вільного місця?
Пульт от линолеума• 04 января в 14:20
Все современные кухни-гостинные со всей техникой где сидят толпой.
Может у вашей допотопный донбасс? Хотя не слышала и от него облучений
Лялька в колисці• 04 января в 14:21
Скажите свекрухе, что она не живет в райском мире и не сможет уберечь «ваших» детей от чего либо(излучения, галимый воздух, сквозняк) И потом, вы мать и решаете сами, где вашим детям находится. Так и говорите
Дама с заначкой• 04 января в 14:22
Скажите, что у вас и ребенка вживлен антихолодильниковый фильтр. А ей выдайте шапочку из фольги с рожками
Завжди недо...• 04 января в 14:23
А чем облучает холодильник?
автор Менее Более • 04 января в 14:24
Ответ дляЗавжди недо...
А чем облучает холодильник?
Не знаю, вона щось начиталась то мені постійно по це каже.
60 метрів сметани• 04 января в 14:25
багато часу проводили и проводимо на кухні. або дитина грає а я готую, або разом готуємо.
в шапочках з фольги звісно 🤣 шоб не опромінювало)
жити зі свекрухою то треш, співчуваю. у вас попереду ще багато «настанов») так шо по можливості краще жити окремо
Поміркована думка• 04 января в 14:25
Опромінення всюди. Якщо доколупуватись, то там телевізор, а там мікрохвильовка, а на вулиці вишки телефонні, а в коридорі ще щось. Тобто всюди воно в сучасному світі.
Дітям як потрібно до нього адаптуватись. Та й воно в таких дозах смішних.

А по темі - у нас однушка, кухня велика, там комп´ютер, і диван де можна спати кутовий, і кухня. Ми в кухні проводимо більшу частину часу з дітьми.
Однозначная• 04 января в 14:25
Вы просто мешаете ей. Свекрухе хочется вечером, после работы отдыхать, а не наблюдать Вас с ребёнком на её кухне. Не важно какую фигню она выдумает, важно, что от Вас там устали(((
Захекалася читать• 04 января в 14:25
Ответ дляМенее Более
скажите ей, что то она с микроволновкой попутала)))
боже, какой бред))
ok1904• 04 января в 14:29
Ответ дляМенее Более
А який елемент в холодильнику ’облучає’ вона знає?
ok1904• 04 января в 14:30
Ответ дляПоміркована думка

Не треба плутайтати види електромагнітних хвиль з радіаційним опроміненням.
Молчунья• 04 января в 14:30
Ответ дляДама с заначкой
не фильтр. а чип!!!
Поміркована думка• 04 января в 14:37
Ответ дляok1904
Ви думаєте для бабусі є різниця?
І хто вам сказав, що від холодильника радіаційне опромінення?
ok1904• 04 января в 14:46
Ответ дляПоміркована думка
Ви думаєте для бабусі є різниця?
Так що значить облучає, електромагнітні хвилі з часів , коли людство винайшло радіозв´язок, а природне радіаційне опромінення з початку створення планети.
Леди_в_ночи• 04 января в 17:32
Співчуваю.
Мене дивує, що ви питаєте, чи граємось ми з дітьми на кухні, але не питаєте, чи варто свекрусі до психіатра.