АБВГДейка• 30 декабря 2024

Як змиритися із тим, що батьки живуть, як бомжі?

Щей впридачу засранці,за хату навіть клінінг не візьметься,бо майже все потребує ремонту та оновлення

Старі батареї брудні особливо на кухні у великій кількості по всьому будинку на який чорт вони взагалі потрібні,підлога дерев´яна пофарбона фарбою і відповідно все в подряпинах навіть якщо стілець посунеш ,старі обтерті страшні столи ,яким по років 50 років вже ,стара та страшна газова плита вся в бруді та жирі,меблі в кухні вже починають розвалюватися,ламінат дешевий ,який мій одноліток ,шпалери власноруч поклеїні дуже жахливо та криво все,пліснява багато де.

Купляли їм пральну машинку так як попередня вже була дуже стара,і мікрохвильовку та кавомашину і кожен раз приїжджаю та і вони всі заляпані жиром та брудні хоч і нові,от як так можна не цінувати (
Всюди куди не глянь бруд та товсті шари пилу.
Додам ,що вони не алкаші ,а звичайні люди.
Пропонувала гроші на ремонт ,хоч щоб з чогось почати , наприклад кухню зробити по людські,не хочуть .

Кожна людина прагне до нормальних умов проживання,як так?

В їх колег по роботі нормальні умови в будинках,живуть в одному місті,що з ними таке?
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляспальное место
А шо з зором? В мого батька поганий зір був, плюс готував жирне. Після смерті мами переїхав в нову квартиру чоловіка, ухандохав її за півроку, все в жиру було. Витяжку не включав, двері на кухню не замикав.. Потім помер, інсульт((
З зором нормально
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
У вас дві опції.
Перша- повністю відстороніться та забийте. Це їхнє життя. У вас вже своє.
Друга- візьміть над ними повний контроль і вирішуйте всі питання попри їхню думку. Як над дітьми. Тобто головний вирішувач всіх питань - це Ви. Тут треба характер, нервовий ресурс та фінанси.
Третього не надо. Якщо «пропонувати» та мямлити, то краще нерви поберегти.
То ще трошки і я не зможу їздити в цей треш (
Сидиш на кухні і думаєш швидше б піди звідти
Помеха справа• 30 декабря 2024
Покупаете им путевки в санаторий на месяц тем временем делаете капитальный ремонт. Только берите проверенную бригаду, по отзывам хороших знакомых и точно оговаривайте сроки. Потом раз в неделю присылаете клининг. Все.
П.С. Родственники умудрились убитую трешку в хрущевке отремонтировать за неделю. Сами жили в гостинице. Но вышло недешево. И они не грязнули, убираются сами.
Губи з філером• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Мийка на кухні сама дешева така залізна та дуже страшна все в бруді ,а під нею то без коментарів
Сколько им лет? Скорее всего маразм начинается
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Мама на роботі ,працює лікарем
В неї немає таких довгих відпусток
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Баба Йога• 30 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
А вы привыкли агрессивно разговаривать с родителями?
Прямо, чітко і конструктивно. Якщо хтось засрався так і кажу «ти засранець, пішов і зробив те і те». Або «в тебе з рота тхне; завтра робимо те і те».
Є певний вік батьків, коли дитина стає головною і має рулити їхню безпомічність.
Помеха справа• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Мама на роботі ,працює лікарем
В неї немає таких довгих відпусток
Ну пусть ещё возьмёт за свой счёт.
Губи з філером• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
И когда это засранство началось или всегда были такими?
Налогообложу• 30 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Кстати, зрение - тема. Подруга очки потеряла, а у неё какой-то там сильный минус. Пока сходила к окулисту, пока очки заказала, в общем, долго она решала этот вопрос. Убирала, но насколько видела. В итоге, потом когда в очках начала убирать, то от шока мне видосики присылала и смеялась, типа вот уверена на 100% была, что тут чисто, а там трешняк говорит, хорошо, что город новый, никого не знаю, и никто в гости не приходит. Но теперь у неё живёт Анатолий. Возле сигналки в углу стены завёлся маленький паук, не убрала его, типа пусть живёт) уходит, говорит ему пока, потои возвращается и здоровается, спрашивает как дела в общем, поскорее бы с кем-то в городе познакомилась, кроме того паука
Куколка-мяуколка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Вы купили только стиралку,а остальное они должны из пенсии купить? И мама наверное и раньше была засранкой а папа пофигистом, с возрастом все ухудшается, начинается деменция
Баба Йога• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Ви озвучували цю думку батькам?
Коко Шанель• 30 декабря 2024
Автор мой вам совет, отстаньте от своих родителей, их все устраивает, ну не чистюли они, нет у них приоритета в жизнь все надраивать, все люди разные, их все устраивает, не лезьте в чужой монастырь со своим уставом, у вас своя семья, там командуйте, а если это вам так триггерит, то может вам обратиться к психологу?
Закуйовджена життям• 30 декабря 2024
Якщо ви нічого не робите, то ви хочете допомогти лише на розмовах.
До моєї мами два рази на тиждень приходить жіночка готувати і один раз прибирає. Завжди чисто і порядок.
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Так ,але тоді воно трошки новіше було
Зараз взагалі кухня розвалюється
чому ,ви як пілкуюча донька, не замовите нову кухню?
Куколка-мяуколка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Мама на роботі ,працює лікарем
В неї немає таких довгих відпусток
Доктор засранка это жесть
Уходя дверю не хлопать• 30 декабря 2024
Они просто такие вот грязнули и к своей обстановки привыкли, она им глаза не позволит. Мои тоже грязнули, ещё и папа Плюшкин. Куча, просто горы ненужных вещей и грязно.. мама минимально поддерживает чистоту мойки/ плиты/ унитаз / ванна/ раковина- это чистое. Пол метёт ещё, а так всё разкидано, наставлено и грязные пятна на столах и тп. При этом это не то что б за всю жизнь накопилось, нет. Два года назад в связи с бешенством, заехали они в пустую квартиру...
Акварель 38• 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ваша мама зовсім не може собі приготувати їсти і за собою однією поприбирати?
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Я наприклад казала так ,як є відразу в неї істерика та сльози?
На що?
На правду!
Украиночка• 30 декабря 2024
це вже старі люди, в них вже й сили не ті, щоб мити все перемивати, приїдте та перемойте все, якщо вам там це заважає, або не відчепіться, ви ж там не живете
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Завжди , раніше просто воно ще не таким старим було
Акварель 38• 30 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Им 57 лет...О чем вы???
Закуйовджена життям• 30 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Ви хочете про це поговорити?
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
яка вам різниця? дочка в неї гарна, пілкуюча
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
ви молодец
Акварель 38• 30 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви хочете про це поговорити?
Так.Просто моїй Мамі 75 років.Погано ходить але все сама робить.Каже якщо за мене все будуть робити то вона так сляже швидше
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляНалогообложу
В моїх батьків слимак живе зараз
А раніше щей мишки бігали та вуж повзав
Г@Л@В@ломка• 30 декабря 2024
У бабушки моего мужа грязновато потому что плохо видит
Да и когда ноги еле ходят не до уборки
Но убирать не дает, потому что ей неудобно. В принципе я ее понимаю
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Іще мікрохвильову та кавомашину ,вони ще працюють не на пенсії
автор АБВГДейка • 30 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Ви озвучували цю думку батькам?
Так