Джонсонюк• 30 декабря 2024
Бровари, знижки у Новусі перед закриттям
Я у розпачі, дівчата броварчині, що робити....Наш Новус єдиний завтра працює останній день. Закривають назавжди через Епіцентр. Є гарні знижки, зокрема на рибу. Скумбрія гарячого копчення- 16 грн за 100г, мойва- 11 грн за 100 гр. та багато іншого....
Джонсонюк
• 30 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Завоняється не беріть
взяла, все свіже та гарне...Шкода, що назавжди закрива.ться наш єдиний Новус, там часто гарні знижки на все були
КондуктЕр тролейбуса• 30 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Будете в сільпо ходить
Джонсонюк
• 30 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Будете в сільпо ходить
у нашому Сільпо ніколи таких знижок не було, особливо на рибу. Ось у Сільпо пару раз дійсно брала смердючу, у Новусі свіже все було
Мона_Лиса• 30 декабря 2024
Прикро. Гарний магазин, заїзджали часто по дорозі на дачу. Тепер тільки Сільпо і мегамаркет