Кофр для ноги• 30 декабря 2024
Заказ на make up
Всім добрий вечір. Скажіть якщо я сьогодні зроблю замовлення на make up, курʼєр його завтра доставить? Просто не знаю вони працюють в святкові дні? Телефонувала багато разів на гарячу лінію, слухавку нікто не взяв
Кофр для ноги
• 30 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Вчора замовила, завтра приїде на поштомат нп
Дякую!
Кофр для ноги
• 30 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
При замовленні можна обрати дату і час доставки
Дякую Вам!
Кофр для ноги
• 30 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А что вы хотите заказать??
Туалетну воду
Пік Антна• 30 декабря 2024
Залежить як пощастить. Я завжди обираю доставку наступного дня. А привозять деколи як обіцяють, а деколи через тиждень.
Пупуговка• 30 декабря 2024
Завтра обычный рабочий день у них. И при заказе там же выбираешь дату и время.