Куратор дебошей• 30 декабря 2024

Онкомаркер яєчників, СА 125 високий

показник. Є тут, що розуміються на цьому? Це погано? Бо читаю, і пишуть різне. Лікарю скинула, але вона не може зараз відповісти, бо десь поїхала.
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
В мене ендометріоз, і геморагачіні кісти під питанням. Тому лікар відправила на аналіз
emerald_88• 30 декабря 2024
Кіста може таке давати
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляemerald_88
Кіста може таке давати
Надіюсь..
emerald_88• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Надіюсь..
Можливо не сама кіста як явище, а запалення яке вона дає
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляemerald_88
Зрозуміло. Назначили епігалін. Через місяць контрольне узд, але цей аналіз збив з толку
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
При эндометриозе он повышен, а какие у вас жалобы?
Катерина-503a• 30 декабря 2024
В мене була ендометріоїдна кіста, перед операцією лікар сказав здати такі ж аналізи. І в мене також один показник був завищений, лікар сказав, що це через кісту.
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ну взагалі я після операції (6 міс.) контроль проходжу. Видаляли спайки. Зараз я на дієногесті. І от на узд кісти виявили.
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Какие спайки и зачем удаляли? Какие были жалобы?
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляКатерина-503a
Ну я надіюсь, що через кісти. Бо може бути і через печінку, і кишечник...і от тепер думаю, чи треба буде все перевіряти. Так замучилась вже з тими болячками🙁
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ендометріоз добрався до кишечнику. І трубу видаляли, також через те, що була спайка і рідина набиралась. Гідросальпінкс
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Жалоб було море, кровотечі, вздуття, болі при менструації, виділення просто вода виливалась з мене. Біль у попереку...
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ви лікар можливо?
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Ви лікар можливо?
Да, я-врач, после операции вам лучше?
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Да, я-врач, после операции вам лучше?
Ну, не скажу що ідеально. Вздуття і болі у попереку залишились. Спайки всі не видалили. Сказали, що це нереально. Місячних немає, бо приймаю дієногест, тому тут все прекрасно)
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Сколько вы заплатили за операцию?
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Сколько вы заплатили за операцию?
16 тис.
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
16 тис.
Это частная или гос? По теме- извините, но вам не нужна была операция, во всяком случае, с целью разьединения спаек, вас просто развели на деньги. Совет- проконсультируйтесь у других гинекологов, боли в пояснице для гинекологии не характерны, должны смотреть: хирург, уролог, травматолог. И кисты через полгода после операции и на диеногесте- так не бывает, это значит, что их не удалили при операции
автор Куратор дебошей • 30 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Дякую)
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую)
Удачи!