svitochkaa• 30 декабря 2024

Буча. Нашли убийцу женщины с красным маникюром

Скот -оккупант 1995 г р расстреливал мирных .Жив и сейчас воюет.К сожалению.Нашли и двоих оккупантов,которые расстреливали гражданские авто с семьями и детьми Поліція назвала ім´я окупанта, який наказав вбити Ірину Фількину. Фото ’жінки з червоним манікюром’ стало символом звірств РФ у Бучі https://espreso.tv/viyna-z-rosiyeyu-politsiya-nazv...
Sherlok Holmes• 30 декабря 2024
ну недовго їм лишилося...
автор svitochkaa • 30 декабря 2024
Последний на фото типа командир и давал команду всех мирных расстреливать,кто пешком или на велосипеде по улицах передвигался.Остальные убивали людей в их домах.Женщин,детей насиловали
Красава-c9c6• 30 декабря 2024
Пид… с малолетний
inresta• 30 декабря 2024
Удалено администрацией...
автор svitochkaa • 30 декабря 2024
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Кто дал приказ убивать украинцев?
автор svitochkaa • 30 декабря 2024
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Кто дал приказ продать все украинское оружие,самолеты,ракеты,технику,корабли танки до 19 года включительно торговля шла отлично?Кто?
klux• 30 декабря 2024
блин, вот так кто-то живет себе тихой-мирной жизнью, а потом становится известным на весь мир как ’женщина с красным маникюром’.... Твари
lilu1990• 30 декабря 2024
Відстрілювати таких убивць як бєшаних собак
lilu1990• 30 декабря 2024
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
timyrkina• 30 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
та поршенколюбам колоди в оці не видно, шо ви таке пишете.... вони не вірять, шо він розброював Україну і заробляв на карман гроші, ведучі власний бізнес з рашею та з днр-лнр.
annu-b519• 30 декабря 2024
Удалено администрацией...
annu-b519• 30 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Кто дал приказ убивать украинцев?
Удалено администрацией...
annu-b519• 30 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Серьёзно? А ничего, что из-за этого юг захватили и десятки тысяч военных уложили в землю?
MasterMai• 30 декабря 2024
И ничего ж ему не будет, выживет и наплодит таких же маленьких ублюдошных ублюдков , которые через 10 лет прийдут убивать наших подрастающих детей
HelloKitty18• 30 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Чому тролити?, Це було неповних 3 роки назад, таке забувати не треба.
annu-b519• 30 декабря 2024
Ответ дляHelloKitty18
Потому
Katerina_Knows• 30 декабря 2024
скоти
Coffee is Love• 30 декабря 2024
Будь ти проклятий, мразота. Сподіваюсь ніколи не розплодишся і здохнеш десь в українських полях.
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляklux
А скільки ще гіршого: вивезли в невідомому напрямку і не відомо, що з нею зробили, і навіть де те тіло не поховане як слід
Rosenica• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як отих дівчаток маленьких. У мене дитина 13 років, як згадую про те, що було на Чернігівщині, плачу, не можу стриматися.

Щоб вони всі повиздихали, пропали всі до одного скоти
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляRosenica

Я пам´ятаю сюжет ще в 2022 з якогось села на Чернігівщині, і місцеві розповідали про молоду вчительку, сміливу, яка за когось заступилася, то її вивезли і так про неї жодної звістки ((
Rosenica• 31 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
У мене приятелька-лікарка живе в тій області, була в окупації, а деякі її пацієнтки були в ягідному і ще в кількох селах, не медійних, але не менш постраждалих. То я знаю про випадки викрадення і знущань з перших рук(((((