Оскорбляю всячески• 30 декабря 2024
У кого есть еще домашние телефоны, покажите фото. Пожалуйста.
Усміхайлик• 30 декабря 2024
А у мене дитина питає, що таке радіо - брехунець, і як воно виглядало.
Поумничка• 30 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
У нас когда-то в коммуналке такой висел в коридоре.
В 50х?
Леопардові панчохи• 30 декабря 2024
У нас щось таке було. Філіпс, але точно модель вже не памʼятаю. Зараз вони у свекрів стоять ) але вже не використовуються скоріш за все. Бо на них бабуся і дідусь чоловіка тільки телефонували, бабусі вже нема. Дідусь тепер зовсім поряд зі свекрами мешкає.
Леопардові панчохи• 30 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Такий як у Вас висів вдома у однієї з бабусь :)
А у нас вдома довго такий стояв )
Оскорбляю всячески
• 30 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Вдохновились ’факсом’ из соседней темы?)
😌😌
Як міряти?• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А у нас вдома довго такий стояв )
О, у нас был такой же, только оранжевый)