Невгамовна шахиня• 07 ноября в 21:09
Це нормальна ідея подарунку?
Людина має планову операцію на ногах. Хочу перед втручанням подарувати скретч-картку з підказками і пропозицією вибрати дати подорожі. В кінці буде написано, що всі деталі поїздки її чекають після операції. І власне після подарувати вже заброньовану поїздку.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально
По дитячому
Результат
Чтооооооооооо?• 07 ноября в 21:11
Смотря какому человеку
Я могла заценить, но, действительно, по-детски.
Пффф 100%• 07 ноября в 21:12
Особенно мило это будет, если операция пойдёт не по плану и человек ещё долго не сможет ходить.
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:12
Ответ дляЛика-прилипка
А какая связь поездки с операцией?
Вона завжди каже, що після операції підемо в похід. Буде поїздка в гори, не в похід звичайно , а хороший готель з краєвидом
Чтооооооооооо?• 07 ноября в 21:12
Ответ дляЛика-прилипка
А какая связь поездки с операцией?
Типа, что все будет гуд, потом станешь на ноги и бежать.
Подойдёт только заядлым оптимистам
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:12
Ответ дляПффф 100%
Ходити зможе одразу , але відновлення все одно більше місяця
Чтооооооооооо?• 07 ноября в 21:13
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тогда она оценит.
Если активная оптимистка)
Чтооооооооооо?• 07 ноября в 21:13
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вены?
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:15
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вены?
Деформація великого пальця на двох ногах
Г@Л@В@ломка• 07 ноября в 21:16
Я б своїй мамі таке подарувала . Бо інакше вона б не приняла такий подарунок .
А ви так зарозумно написали , що фіг зрозумієш що чекає і від кого ))))
жижифреймут• 07 ноября в 21:17
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну тогда отлично
ШанельКуКу• 07 ноября в 21:19
Ответ дляНевгамовна шахиня
Знакомой делали операцию. Она тяжело восстанавливалась. Про сразу ходить не было и речи.
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:20
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Подарунок моїй начальниці , поїдемо 3 дівчат разом із ще однією співробітницею.
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:21
Ответ дляШанельКуКу
Ну додому в той же день і 6 тижнів на відновлення. Поїздку будемо планувати через 3 міс
Ні за холодну воду• 07 ноября в 21:24
Ответ дляНевгамовна шахиня
Якщо не секрет, в якому закладі буде операція і яка її вартість?
Фея_3уровень• 07 ноября в 21:28
Дуже гарний подарунок, який одночасно і подарунок, і підтримка, і віра в позитивний результат операції. Ви молодець, я не розумію чому такі реакції на вашу тему. Мене б такий подарунок в подібних умовах дуже розчулив
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:29
Ответ дляНі за холодну воду
Це не в Україні , покривається страховкою
Не танцую- но пою• 07 ноября в 21:30
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тоді шикарний подарунок, як на мене
Телефон Рубика• 07 ноября в 21:36
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я б мабуть після повного відновлення цей подарунок вручила б, чи ви для моральної підтримки хочете зараз ?
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:37
Ответ дляТелефон Рубика
Нам потрібно зараз вибрати дати відпустки і забронювати готель. Дати вона має вибрати, тому готова поїздку одразу подарувати не вийде
Телефон Рубика• 07 ноября в 21:40
Ответ дляНевгамовна шахиня
ТОді мотивуйте, хай все складеться.
ВерСаСе• 07 ноября в 21:42
Ответ дляНевгамовна шахиня
я бы не спешила с таким подарком! хоть и не суеверная - но нужно дождаться конца операции выписки и снятия швов
Невгамовна шахиня
• 07 ноября в 21:45
Ответ дляВерСаСе
Нема виписки, одразу додому після неї
ВерСаСе• 07 ноября в 21:46
Ответ дляНевгамовна шахиня
Нема виписки, одразу додому після неї
это еще не известно - вот выпишут домой - потом и подарите
Пирожкиня• 08 ноября в 09:30
Маєчня.
Які походи, коли після операції перев´язки, шви. Невідомо як буде загоюватися. Таке можна планувати не менше ніж через 5-6 міс.
Знаю що це, чоловіку робили.