Ленивица-красавица• 30 декабря 2024
Жарили мясо, приехала полиция и оштрафовала. Что за прикол? Пожаловали
сь соседи,больные на голову.Кварртира на 1 этаже одноэтажного дома.И у каждого свой дворик!Мы в своем дворе костер развели небольшой там дымок и вели себя тихо.
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
У автора нет двора. Она незаконно захватила часть земли и сделала там двор
Аяяй.А мало бандитів зараз захоплюють не свої території.Ви цього не змогли побачити?
Накладні мюслі• 30 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
А як всі вийдуть в загальний двір шашлики смажити серед міста?! Їдьте за місто і десь в хащах їжте, пийте, що хочете.
в нас так і смажать, живемо в хрущі. минулого року сусіди на НР прямо під балконом нашим смажили, але на мангалі
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Ответ дляСкользкая
Я також подібне бидло не переварюю, і не пенсіонерка зовсім
Що ви ображаєте людей?Ви знаєте можливо вони не вживають навіть алкоголю і не знаєте як там і що.
Настасья Пицун• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
К чему это?
Скользкая• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Люди вже порушили закон, і не один раз якщо згадувалось за самовільний захват території
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Ответ дляСкользкая
Ви стільки раз вже писали про дотримання закону в країні де закон не дотримують що складається враження що ви з тих людей які оберігають дотримання закону саме для простих громадян.Признавайтеся,ким ви працюєте?
Скользкая• 30 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Автор,не звиздіть. Наші сусіди в минулому році на своє ДН на мангалі шашлик робили прямо перед будинком і ніхто не штрафував. Київ.
Так що троляка з вас така собі
Це тому що всі байдужі і поліцію ніхто не викликав, ми викликаємо на кожен подібний випадок
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Нє,шось не сходиться. Автор депутат і оштрафований😆
Не годуйте троля
Я вже сам не знаю що тут відбувається.І депутат і шашличники.Вес на купу.
Скользкая• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
В сфері маркетингу, з повністю офіційною з/п
Скользкая• 30 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Про мангали де?
Там про розведення багаття в принципі, і не важливо в чому, в унітазі чи мангалі
Скользкая• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
фото
Чергове бидло, до якого не викликали поліцію, що далі?
Ответ дляСкользкая
Ну я ж не лінюсь.
«1.18. Розпалювати багаття, користуватися відкритим вогнем на відстані менше 30 м від будівель та споруд, викидати незагашене вугілля забороняється. Для приготування їжі на відкритому вогні дозволяється зменшувати ці відстані до 5 м за умови наявності спеціально обладнаного вогнища та вигородження місця застосування відкритого вогню негорючими конструкціями (екранами) на максимальну висоту можливого полум’я.»
Скользкая• 30 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Ну я ж не лінюсь.
Молодець, мангали тут до чого? Вони до описаних конструкцій не мають жодного стосунку
Мушля з Криму• 30 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
У нас багатоквартирний будинок, великий двір. Зрідка смажать. І ми смажили. Нікого не парить.
Апофиозная• 30 декабря 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Де написано ,що не можна жарити м´ясо
Ми взагалі колись у друзів в дворі багатоквартирного будинку виставили мангал і смажили шашлики, прямо на Печерську 🙂Ходила одна бабуля, возмущалася)
Джинци на Флісі• 07 января 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Где такой закон есть,что мангал можно?
Ну, мы на съеме были, квартира на земле, со своим мааленьким двориком. Хозяйка сказала, на дровах нельзя, а уголь покупайте, и потихонечку делайте шашлык. Может вы на дровах?
Джинци на Флісі• 07 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ви в себе на дворі знаходитесь,якщо ви захотіли піджарити шашлики на вугіллі то вам ніхто не заборонить.Зрозуміли мене?
Да, вот и я о том же, написала)