Майор Медуза• 30 декабря 2024

Чи права свекруха? Не знаю, як сприймати пораду

Одразу перепрошую, що у передноворічний час з такою темою. Раніше тут писала, що в шлюбі виявилось тяжко, бо на мені все - від дитини і побуту до відповідальності за спільний бізнес і вирішення всіх питань в принципі. Дуже задовбалась, чесно. З останнього - у дитини дуже важко ріжуться зуби, у мене кашель страшний, третя ніч без сну, в 7 ранку встаю до дитини, готую сніданок, кручусь по хаті, вона капризує постійно, він чує це все і спить собі далі спокійно до 12-13 дня з аргументом, що простой зараз в роботі, нема настрою, довго дивився фільм і т д. Не буду багато писати, було вже тут.
Була розмова з його боку, що ми весь час вдома, з друзями не бачимось, ніде не буваємо. На що я відкрито сказала: давай ділити обов’язки, бо я не тягну все. Тоді буду менше втомлюватись і може будуть сили для гостей. Зараз цих сил нема, візьми на себе щось. Ну поговорили і на тому все скінчились і нічого не змінились. І тут на свята приїхала свекруха, до слова скажу, що в нас стосунки не як в анекдоті, а хороші, добрі. І при ній та ж картина - чоловік валяється до обід, ходить грає в теніс з приятелем, сніданок в 13:00, серіали до 2 ночі, зависнути в туалеті на годину, як тільки бачить що дитина капризує і в мене вже руки обриваються і тому подібне.
І почала свекруха у його відсутність розмову зі мною, що їй не подобаються наші стосунки. на що я їй відверто сказала, що втомилася і не хочу відчувати себе конем, який тягне все. Прохань він не чує, я не бачу виходу окрім як жити окремо. Бо може навантаження меншим і не стане, але я розраховуватиму на себе і мене не біситиме те, що я упахуюсь, поки хтось лежить собі і живе своє краще життя.
Її відповідь: «ти винна сама. Треба заставляти, давати завдання. Відкрити двері і сказати - забери дитину, я ніч не спала, я втомилася. Іди винось сміття. Іди з дитиною надвір. А ти цього не робиш і тому все так».
Я зависла.
І ось тому я прийшла сюди просто за людськими порадами: невже шлюб це дійсно про копняки постійні? Хтось пробував так, як каже свекруха і це спрацювало чи не спрацювало?
Невже чоловік це 10-річна дитина, якій треба давати завдання і нагадувати-гавкати постійно, тримаючи це все в голові?
В моєму розумінні чоловік це доросла зріла людина з власною відповідальністю, ініціативою, готовністю приймати рішення. Людина, яка має очі і мозок і розуміє, що якщо я за ніч через крик дитини не зімкнула очей, то зранку мені вкрай треба допомога. Невже це дійсно норма шлюбу ходити і дьоргати його кожен раз, кожен день?
Просити, нагадувати, потім ще нагадувати? Чи це все таки херня повна і такого бути не має?
Помилуйте мадам• 30 декабря 2024
Мужикам реально нужно говорить ,большинству так точно
HelensiC• 30 декабря 2024
Нажаль, але свекруха правильно вам сказала. Єдине не тільки ви в цьому вині але й вона, бо вона виховала такого сина
Точная копия плова• 30 декабря 2024
Кричати нетреба...а от нагадувати що дня треба
Два-три тижні і фсьо• 30 декабря 2024
Важко вам порадить. Це залежить від людини. Комусь ці копнякі не потрібні, свої очі є. Ваш чоловік бачить, але цьому зручно ігнорувати. Це ваш вибір - чи відмовитися від такого чоловіка, чи намагатися перевиховувати
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 декабря 2024
Все вона правильно сказала.
Вашому чоловікові зручно так жити, то треба йому копняка дати. Інакше далі буде гірше
Забобонний фрукт• 30 декабря 2024
судячи з вашої розповіді - так, ваш чоловік та сама дитина, якому треба давати копняки. і сам він не розуміє і не має потреби у турботі відносно коханої жінки
Гарантую неперелевки• 30 декабря 2024
Вот таких чмырдяев как ваш муж надо сдавать в тцк без всякого сожаления
Коренная киевлянка• 30 декабря 2024
Автор, где-то так и есть. Мой в упор не видит пыли, грязи, ему и так нормально. Но если попрошу пропылесосить, то сделает. Напишу список - пойдет купит. Написала и повесила на холодильник графики кружков младшего ребенка - отводит, приводит. Я уже и не скандалю, нарезала задач и все.
Забобонний фрукт• 30 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
мій чоловік повна протилежність чоловікові авторки, і він зараз на фронті. і це не покарання.
Весотехник• 30 декабря 2024
Завтрак в 13.00 он сам приготовил?
И ужин?
И носки постирал?
С *Yя ли вы все взвалили на себя и ноете?
Свекровь права: вы сами расслабили булки своему мужу
Маруська Му• 30 декабря 2024
В моєму розумінні чоловік це теж зрада людина.
Але у вас вший чоловік і свекруха ваша права.
Ви вивісили на себе все, а тепер не задоволені.
В чому проблема сказати чоловіку, щоб взяв дитину, приготував сніданок, пішов погуляв, прибрав і тд?
Гарантую неперелевки• 30 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так ваш нужнее вам и семье, обнимаю вас.

А таких чмврдяев как муж автора не жалко потерять ни семье, ни государству
Весотехник• 30 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му
+100
В если слов недостаточно, то можно показать свое недовольство и делом
Забобонний фрукт• 30 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки

мені завжди боляче таке читати. ніби там якийсь непотріб.
Мавка• 30 декабря 2024
Блін, і мій в більшості такий.
Оцей туалет на годину, мене вбиває.
То зараз діти підросли і вже аофіг, а були ж малі з різницею 2 роки.
Я дуиала розведусь.
Колись в темі тут згадала цю проблему і якась кончена порадниця знаєте що написала?! ’Это ж надо так за#ра#ать мужика со своими детьми, что он в туалете вынужден прятаться’
Так от, якщо ти стерво це прочитаєш, тт знай ти повне гівно
Гарантую неперелевки• 30 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так туди як раз, я вважаю, і потрібно давати тих чоловіків, які не принесли користь родині.
Може, хоч державі принесуть.

Вас обіймаю, в сподіваюсь, щоб ваш повернувся живим і здоровим
ПриснитсяЖЕ• 30 декабря 2024
Ну такое воспитание он получил, инфантил и без ответственности. Но разве до рождения ребёнка он вставал в 8, готовил вам завтрак и делал все без напоминаний? Просто тогда у вас было больше сил и времени на быт.
Либо пинайте и живите с инфантилом, либо уходить.
Мамо не слушать, она не хочет получить этот подарок обратно и обслуживать. И сказать да я не приучила, моя вина, этого не скажет никто.
Решайте как нужно вам. Жизнь быстро пролетает, хотите жить так как видите вы - живите! С тем кто готов заботиться помогать и жалеет вас без напоминаний. Вы нормально считаете, так и должна выглядеть семья.
Забобонний фрукт• 30 декабря 2024
авторко, а як вас кохає ваш чоловік? як він вас поважає?
автор Майор Медуза • 30 декабря 2024
Ответ дляМавка
Блін, і мій в більшості такий.
Оцей туалет на годину, мене вбиває.
Я дуиала розведусь.
Підтримую Вас. Можливо, і наша дитина підросте і стане легше, але зараз купа справ і вони підкреслюють, що я одна в полі воїн і не зовсім розумію, навіщо тоді чоловік?
Забобонний фрукт• 30 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
є одна життєва істина: жінці з чоловіком має буте краще, ніж без нього.
Форточка• 30 декабря 2024
Треба або обирати чоловіка з чоловічими якостями, або якщо обрали хлопчика- то завжди штурхати його.
автор Майор Медуза • 30 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Чесно - такий був і до шлюбу. Але я дура, бо 1. Вірила, що як мене відповідальність міняє, то і його змінить 2. Не було стільки багато роботи, недосипу і втоми, тому я якось тягнула все. А зараз я фізично виснажують і дуже стало помітно, наскільки нерівний і нечесний розподіл задач
Метелик• 30 декабря 2024
Автор, мені колись старша жінка дала пораду, бо немає в мене мами/свекрухи/бабусі, чим більше нвпрягаєш чоловіка, тим більше він включається, тим більше любить дитину. Але для цього треба теж бути дорослою, не вмикати обіжену, а давати задачи, чоловіки, нажаль, більшість такі. Заоащ сина виховую, ну точно такий буде, я вчу і вчу, а він просто не розуміє сам. Так от, до чого це я, колосальна різниця між першою і друною. З першим я все тягнула на собі, і чоловік був як типу гість, і до дитини ж таке відношення було. З другою дитиною, я вже розумніша, чуть що, дитину віддала цому і все, я відпочтвати, задачи в календар писала, напоміналки. В о чудо, між чоловік включився, ставучасоивим і більш люблячим
Відповів всім• 30 декабря 2024
Вы прям такая удивительная Ну что вам должна сказать мать вашего мужа Может быть она вам должна дать сразу 100.000 на няню, на домработницу, на коуча по мужевдохновлению на бытовые подвиги, к которым не приучила она сама как мать мальчика?!!.
Нет: она должна сказать, что вы за всё ответственны и только вы должны его гонять- воспитывать и далее использовать как инструмент для налаживания вашей жизни. Не понимаю, каким образом вы в принципе вышли за человека, который ведёт себя как избалованный ребёнок. И тем более я не понимаю, зачем вы рожали от ребенка ещё одного ребёнка в семью.
Это абсолютно безответственный человек, который никого вообще кроме себя не любит. Не знаю как можно считать этого мужчину мужем, но это точно даже не партнёрские отношения.
вижу здесь единственное: пусть оплачивает помощь, если не в состоянии обеспечить её сам. Возможно за счёт хороших алиментов.
Молода і нерозважлива• 30 декабря 2024
Вы же и сами видите, что она права. Я никогда не скандалила и не уговаривала)) Но, я ложилась рядышком и лежала, ровно столько, сколько и муж. Я никогда не подрывалась ребёнка кормить завтраками, мы все делали вместе. Ребёнок орет- бери на руки, няньчись, мы оба родители. Голодный, окей ,идём готовить так и быстрее и проще. Единственная разница между мной и Вами, автор в том, что я работала всегда, даже в декрете, я имела полное право ставить условия и да, мой муж отчасти пополамщик, но пополамщик абсолютно во всем.
Весотехник• 30 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Просто тогда надо было выйти замуж и автор показывала какая она хозяйка и #явсесама
долой_лама• 30 декабря 2024
Свекруха права. Тим більше, вона знає сина тому, мабуть, порада слушна. Гірше все одно ж не буде, пробуйте.
В мене чоловік такий був у перші роки шлюбу, а тоді вже звик якось і стало зрозуміліше, хто, що і куди вдома робить і вже потреби нагадувати і казати нема. А так - пилюка лежить і я полежу. Тому, нажаль, треба іноді штурхати, щоб шевелилась.
Я не тону• 30 декабря 2024
1.да,надо постоянно гавкать
2.свекровь вас никогда не поддержит против своего сына
Молода і нерозважлива• 30 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Воспитание мужа вообще не играет роли после свадьбы. Моя свекровь шизанутая на всю голову женщина ,которая выросла в поклонении мужчине. Сыночек, давай приготовлю, давай постараюсь, давай уберу. Та ну нафиг, я так сама могу.
ПриснитсяЖЕ• 30 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ну вот у вас открылись глаза на реальность. Сорри, если я погорячилась в первом сообщении.
Но ладно если они все надо говорить. Но спать до 12, ничего не делать по быту и работы сейчас нет. Жена зашивается, этт не мои проблемы, вот так выглядит его поведение. Это вообще как то не по мужски. Ещё и свекровь вас делает виноватой, меня зацепило. Советую не ругаться и выставлять претензии. А попросить о конкретной помощи , сделать выводы и принять како то решение. Первые пару лет ребёнка непростые для семьи. Сил вам и здоровья!