Попельшка• 31 декабря 2024

Ну що ж у нас за час такий? Що дівчата так…

Знущаються над собою.
Ну що до що після
Зроблено у 80-х• 31 декабря 2024
Ну радуйтесь, что вы вся натуральная и натурально стареете. Зачем обсуждать и обсуждать других?
автор Попельшка • 31 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ну нравиться ей так,пусть делает.абы счастлива была,у всех свое счастье
Та я теж підримую щастя кожної людини! Тут глобальне питання. Їх багато. І це калічення людини! На жаль
Алина-1240• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Это ее выбор и право.она себя может красоткой считает
Эскиз бесконечности• 31 декабря 2024
Глаза лучше стали. Но эти губища. За ними все теряется))
автор Попельшка • 31 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Хтотвам сказав що я натурально старію? Я писала, що якщо зроблено якісно і на краще, то я тільки за. А от таких дам як на фото, зараз тисячі і це не ок.
Червона рута• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Пхаха…. До до до нема. Ісходнік утєрян. Хоча вона ж молода
Ааа, я просто ще й недобачаю. Дивлюсь, дівчина без макіяжу, потім страшні операції, а тоді така сама , але з макіяжем . І думаю, нащо це все.
Хотілося би глянути її до. Бо так з губами вони всі на одне лице
Сметчица• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Мене турбує, що зараз кожна друга кроїть себе ще до 30. І сиають гірше і гірше.
Я за улучшайзінг, якщо дійсно гарно і непомітоно… ну це ж капець
Кожна друга з тих, хто великим розумом не відрізняється. Достатньо подивитись на її вираз обличчя, це не про інтелект
Червона рута• 31 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ми обговорюємо красу і несмак. Це все суб´єктивно, але не табу
Тролю як можу• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Ну ви ж розумієте, що ми всі заздрим і в нас нема власного життя😀
А якщо серйозно, згодна.
Так, розумію) мені 44, ніяких втручань не маю, все своє, те, чим наділили батьки та генетика.. ні тату, ні губ, не вій, ні силікону.. і це не брак фінансів, це сприйняття себе, і любов до себе.. я ще розумію пластичні втручання після аварій, або якійсь патології з дитинства, але щоб робити кращу версію себе(( то явно вже викривлення .. але засуджувати когось не маю права, кожна жінка має мізки, і живе своє життя..
Аnnеt• 31 декабря 2024
вы невесту Безоса видели? Лорен Санчес. 55 лет тётке. на некоторых фото типичная мукла. такая она мода.
Леди_в_ночи• 31 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Очі гарно зробили.
Але такі вареники все псують.
та яке гарно, там навіть на фото 4 під фільтрами видно ці жахливі складки
автор Попельшка • 31 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
А ще шви в шрами
Чу Ча• 31 декабря 2024
Це їх справа, але так, це знущання. Я зашивала лоба, були складні розриви...да ну нафіг, щоб я себе кроїла чи цицьки пришивала.
Перша на селі• 31 декабря 2024
Украинок в Польше и Германии, узнаю по губам и всем этим ’улучшениям’. Местные тоже такие есть, но 1 на 100 или 1000. А у нас, каждая первая,практически
Пиши-пропало• 31 декабря 2024
Після трішки краще... хз. Губи рівніші наче.
Живчик-счастливчик• 31 декабря 2024
Робіть побільше, чим більше навколо отаких фріків, тим більше будуть в ціні натуральні жінки.😁
Проработник• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Так а что именно на фото некачественно и плохо?
Хороший результат.
С губами, действительно, перебор. Но те изменения, которых добились при помощи операции, выглядят отлично.
Кіма кепка• 31 декабря 2024
Ну не выиграл человек в генетическую лотерею. Причем, дважды.
Надеется улучшить исходник. Но, скорей, дело все хуже и хуже….
Тепличная• 31 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
От раніше казали, що українки дуже красиві, і багато іноземців шукали собі дружин саме в Україні.. але те що зараз роблять з собою дівчата, інколи спотворюючи свою зовнішність, або стають сотим клоном таких.. мені від цього сумно насправді. Просто зникає наша автентичність українки (( і вже всіх таких українок сприймають насправді як легкодоступних і ті губи чоловіки висміюють.
так они же без трусов ходить не могут, а показать орган орального секса хочется - вот и стараются.
Рання пташка• 31 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Откуда этот бред - украинки самые красивые ?
Самые обычные.
Есть красивые, есть некрасивые. Как и в любой нации.
Ниф_ниф• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Чого вас це турбує?
175см55кг19лет (она)• 31 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Ну в мене донька. І я бачу як медіа впливають на їх покоління.
Та й дивитись на таких трансух неприємно. Я вчора була в одній компанії з такою… то це ж капець
и что? воспитывайте. не у одной вас дочери. и поверьте, не все прикукуренные.
Несемо світло разом• 31 декабря 2024
Мне губы не нравятся единственное
Тролю як можу• 31 декабря 2024
Ответ дляРання пташка
Самые обычные.
Я написала очень красивые, а не самые.. читаете внимательно?
автор Попельшка • 01 января в 04:25
Ответ для175см55кг19лет (она)
Точно не всі🤪 ну ось ви точно