Зараз все скажу• 31 декабря 2024

З Наступаючим Новим Роком! В такий день смутно і не весело((

Сьогодні мій День народження, а я взагалі не щаслива. Завжди чекаю цього дня цілий рік, але сьогодні хочеться плакати, тяк тяжко на душі. І ще "співмешканець" не подумав про мене. Я завжди готувалася до його дня народження, довго вибирала подарок, з самого ранку вітала, торт зі свічками. А він нічого не купив, говорить будемо їхати до супермаркету і по дорозі щось тобі купимо. Я відповіла що не потрубую уже нічого, тим більше знаю, що купить якусь дрібничку, бо для нього ігри і алкоголь важливіше.
З наступаючим Новим роком вас всіх, і нехай у вас не буде смутку!🎄⭐🎁💫🍾
Омлетик• 31 декабря 2024
Так треба було сказати: добре заїдемо в.. (куди вам хочеться) і купимо.. (те, що хочеться)
Ех шо ж ви так
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Ех шо ж ви так
Я знаю, що він не купить те, що я хочу (в межах розумного), і не хочу щоб він мені купував якусь непотрібну дрібничку і потім розповідав всім, як він мені подарки купує, вже є досвід. І він знає, що у нас не має часу їхати за подарунком, бо їдемо далеко в гості. Він спеціально тягнув час, щоб нічого не купити. Навіть квіти не купить.
КондуктЕр тролейбуса• 31 декабря 2024
Автор , с Наступающими Вас праздниками!

Желаю в новом году встретить хорошего человека,который будет о Вас заботиться .
Чижик Пижик• 31 декабря 2024
Вітаємо автор!💐🎈🎂🎁🎉
Будьте здорова і щаслива!
Чучело-Мяучело• 31 декабря 2024
Навіщо витрачати життя на такого🤷🏼‍♀️
Raganele• 31 декабря 2024
З днем народження!
Ставте себе завжди на перше місце, любіть себе
А мужики, то це в них не закладено готуватися, вибирати. І вам і йому буде простіше, якщо ви ротом скажете чого саме ви хочете. Це не привід для суму.
Створюйте свято біля себе і з легкістю крокуйте у новий рік вашого життя! Хай все буде на відмінно!
Птица Говоруша• 31 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
С Днём рождения!
Желаю море цветов, дорогих подарков и настоящей любви.
А успокоить могу тем, что мне тоже ни один мужик никогда ничего не дарил. Не везёт мне с ними. И думаю, что таких, как мы, большая часть.
неДодекаэдр• 31 декабря 2024
А у меня дитё не спит с 2 ночи. Не плачет, но не спит. Буду спать до часу дня.
Обращеница• 31 декабря 2024
А чому ви самі не зробите для себе свято?
Обращеница• 31 декабря 2024
Нафіга чекати, щоб хтось щось для вас зробив, якщо ви самі можете собі замовити торт, купити подарунок, кудись піти посидіти і тд
Гопница-Советчица• 31 декабря 2024
Автор с Днём Рождения!🥳
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
С Днём рождения!
Спасибо 😘 Я надеюсь что мы счастливы в чем-то другом 🥰
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Автор , с Наступающими Вас праздниками!

Спасибо 😘
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Вітаємо автор!💐🎈🎂🎁🎉
Будьте здорова і щаслива!
Дякую 😘
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Навіщо витрачати життя на такого🤷🏼‍♀️
Вже зробила висновки, надіюсь, що моє життя зміниться на краще🥹
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляRaganele
З днем народження!
Дякую 😘
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Чому не спить?
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Як його зробити? Всі, майже як завжди, думають тільки про святкування нового року в про себе ( Такий день(
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Я це розумію. Просто не добре почуваюсь, коли людині, для якої ти багато робиш, плювати на тебе.
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Автор с Днём Рождения!🥳
Дякую 😘
Смурфик• 31 декабря 2024
Зробіть собі подарунок - дайте капняка такому співмешканцю і це буде крок до щасливого життя. Не витрачайте час на тих, кому на вас пох....
З Днем Народження!!! І з Новим Роком
ДелиВерка• 31 декабря 2024
Залиште того співмешканця в старому році
З днем народження вас
Позаземний розум• 31 декабря 2024
С днем рождения!🌺🥂🎂
ДелиВерка• 31 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Не робіть, краще для себе зробити.
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
З Днем Народження!!! І з Новим Роком
Дякую 😘
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
З днем народження вас
Дякую 😘 З Наступаючим Новим Роком 🥳
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
С днем рождения!🌺🥂🎂
Дякую 😘 З Наступаючим Новим Роком 🥳
ДелиВерка• 31 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Дякую 😘 З Наступаючим Новим Роком 🥳
І вас, все буде добре
Кидаю курити• 31 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
А ви будьте щасливі сама з собою!
Скільки вам років виповнилось?
автор Зараз все скажу • 31 декабря 2024
Ответ дляКидаю курити
А ви будьте щасливі сама з собою!
Скільки вам років виповнилось?
Надіюсь на це) Уже 36(