Кумедний ґудзик• 28 декабря 2024

Це нормальний подарук і взаємність?

Він завжди був скупим жлобом, але це вже занадто.
Коли в нього було день народження, я не працювала, але відклала кошти на податок. Витратила велику для мене суму. Частина мого подарунку були кошти + куплені речі.

Зараз моє день народження. Він зібрався зі своїми друзями разом святкувати Новий рік, і тіпа відсвяткувати моє день народження. Він заплатив за розваги наперед сам (за нас двох це близко 10% від суми мого подарунку на його день народження). Плюс буде оплачувати там якусь їжу і напої. І говорить давай я тобі подарую на день народження такий то подарунок (він коштує 40% від мого подарунку). В загальному получается що він потратить на мене 50% від суми, яку я потратила на нього.

Я йому в очі запитала чи він не припух, що це смішно. А відвідповів, що немає більше. Хоча він має, і навіть якби не мав, то мів відкласти чи взяти в когось в борг, але він має. В нього зарплата більше моєї в 3 рази.

От як тепер себе поводити? Скоро той день народження, а я вже його не хочу, мені просто встидно перед ним, що він так себе веде.
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Это Ваши проблемы, что Вы хотите казаться для него хорошей.
Идите работать и никогда не тратьте на мужчину последнее.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Це ваш чоловік?
Якщо ні, то нєхрєн балувати посторонніх мужиків дорогими подарунками.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Я працюю. Просто коли було його день народження я не працювала.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ваш чоловік?
Ні. Я вже зрозуміла це, що не варто.
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Зачем Вы покупаете к себе внимание ?
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
А з якою ціллю ви витрачає е великі гроші на мужика? Він вам квартиру до того купив, майбутнє забезпечив?
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Зачем Вы покупаете к себе внимание ?
Це так називається? Я просто хотіла зробити приємно людині, яку кохала.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Покохайте себе і робіть приємно собі
Парова Машина• 28 декабря 2024
Я звикла що чоловіки витрачають на подарунки більше, ніж я, мені було б не ок. Але і оці підрахунки у відсотках якось не ок.
Просто можу порадити не дарувати чоловікам дорогі подарунки, тим більше коли у вас нема грошей. Я так зрозуміла це не чоловік, а хлопець, то тим більше
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Если бы Вы хотели сделать приятное, Вы бы ему счёт не предъявили.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Він не мій чоловік, щоб це робити
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ваша инвестиция не оправдалась.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Він не мій чоловік, щоб це робити
Ви серйозно зараз, якщо так то ще раз перечитайте мій пост 8
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Він не мій чоловік, щоб це робити
Тем более.
Вельми шановна• 28 декабря 2024
Феєричний брєд.
Відсотки, новий рік і ДН разом , позич, але подаруй. Такі прекрасні відносини, ммм!
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляВельми шановна
Феєричний брєд.
Я мала на увазі, якби він хотів, то купив би. Він має кошти.
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Перестаньте считать чужое, ну и лезть из кожи для посторонних мужчин.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Я не рахую його кошти, він сам говорить.
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Не рассчитывайте на них.
Парова Машина• 28 декабря 2024
Ответ дляВельми шановна
Феєричний брєд.
Математичні відносини
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Не рассчитывайте на них.
Я і не планувала це робити🤣
julia-678c• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Подарить дорогой подарок - была лично ваша инициатива. Не нужно ожидать того же от другого человека
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я і не планувала це робити🤣
Вы же рассчитали сколько он должен был отплатить за Ваш подарок.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Я розраховувала, що він мені купить дорожчий подарунок, ніж я йому, як це роблять нормальні чоловіки.
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Вот скажите, с какой целью Вы решили выпендриться, потратив последнее ?
Парова Машина• 28 декабря 2024
Автор, я тут дочитала, ви пишете «Частина мого подарунку були кошти + куплені речі»

Ви йому гроші дарували і щось ще, я правильно зрозуміла?
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
С какой стати ?
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Зробила помилку. Всі помиляються.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляПарова Машина

Так
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Зробила помилку. Всі помиляються.
Ну так это Ваш выпендрешь.