svitochkaa• 31 декабря 2024

Студенти до 24 років зможуть вільно за кордон-Верховна Рада

https://tsn.ua/ukrayina/parlament-rozglyadaye-zako... Навіть училище,технікум проходить,дуальна і заочна форма.Дитина зможе і вчитись,і вільно пересуватись скільки захоче через кордон.Гарна новина!
Vlada-Maria• 31 декабря 2024
Ответ дляДафна
’ мертветчуковские’?
Все, расходимся, это ж местный ботяра с узнаваемым сленгом
Сразу не признала))
манька, напевно, про оцих мертветчукових глаголить)))) котрі відпустили пахана свого до кума і рашку, щоб жив-не тужив, а тут його майно бережуть)))
Головний ’зрадник’, якого не шукає Україна. Що відбувається зі справами Віктора Медведчука - BBC News Україна
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c0ew940pzz9...
автор svitochkaa • 31 декабря 2024
Я знала,що сивій секті і раша ботам закон не сподобається.Такий удар,такий облом
автор svitochkaa • 31 декабря 2024
Маємо те що маємо.Закон на днях підпишуть-дивимось картку законопроекта .https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/55502
автор svitochkaa • 31 декабря 2024
По Молдові,гугліть-поступити безкоштовно онлайн училище,коледж,технікум за конкурсом.ВУЗ не проходе в цій країні,тому що потрібно молдовське училище.А ПТУ чи коледж ок.Можна платно,то там одразу вступить онлайн,все онлайн для українців
автор svitochkaa • 31 декабря 2024
А є ж ,окрім Молдови ще і інші країни.Кому ближче Польща,Румунія,Угорщина ТА ІН
peti• 31 декабря 2024
Ответ дляПодруга жизни
Автор, это только законопроект, который может и не примут никогда...
І не приймуть. Ніхто не ризикне. Якщо прийдуть, то почнеться масовий виїзд хлопців. І ніхто не буде дивитися, що вже провчився пару років.
Krasotka-d9fd• 31 декабря 2024
Новинка гарна, Але я нашій владі не віру. Завжди є підвох.
Типу можна виїжджати за кордон лише тим, хто стоїть на обліку в ТЦК з пройденим ВЛК?
Ну не вірю я в щедрість цієї влади
Vlada-Maria• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
облом, маня. це
Держфінмоніторинг може очолити Пронін, якого НАЗК визнало порушником закону про конфлікт інтересів
https://ua.news/ua/ukraine/derzhfinmonitoryng-mozh...
Ексначальник Держпродспоживслужби Львівщини, затриманий за хабарництво, отримав нову посаду
https://westnews.info/news/Eksnachalnik-Derzhprods...
Про що мовчить «слуга народу»: родина в Росії, дружина з зарплатою в рублях та квартира в Москві
https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-kaptyelov--s...
ПОГОДЖУВАВ КОНТРАКТИ ПРО ’ЯЙЦЯ ПО 17 ГРН’: ЧИНОВНИК З МІНОБОРОНИ ОТРИМАВ НОВУ ПОСАДУ
https://tsn.ua/politika/pogodzhuvav-kontrakti-pro-...
....... і так до безкінечності.
А ота писулька, котру ти голосним вереском називаєш законом, ще навіть перше читання в парламенті не пройшла. До речі, парламент на канікулах, ех, маня. маня))))
Passiflora_• 31 декабря 2024
А неофіційно прикордонники всіх будуть завертати під надуманими причинами. Або з кордону відразу до ТЦК. Цей закон - мильна бульбашка, що має заспокоїти отару.
Vlada-Maria• 31 декабря 2024
Ответ дляKrasotka-d9fd
Ну не вірю я в щедрість цієї влади
та ніяка це не новина. Вкид-відволікання, видать, знову якийсь зашквар забивають інформаційним сміттям
Khmelnichanka• 31 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
Плюс мільйон…
Папоротник• 31 декабря 2024
Ответ дляPassiflora_
Та це в надії, що ті, хто виїхав до 16 років тепер приїдуть і стануть на облік.
Ага, біжать вже.
Vlada-Maria• 31 декабря 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Плюс мільйон…
до речі. чогось манька так браво не створює теми про підвищення в 4 рази тарифу типу на транспортування газу для ’мудрого наріду’
Natal_ka91• 31 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
Бо це не таке відволікання народу як потрібно
Мелитрисса• 31 декабря 2024
Это надо было делать изначально в 2022, а не запрещать выезд всем студентам без разбора. Перегадили школьникам все в 2022. А были случаи, когда студент на каникулах приехал и не выпустили. Тут часто споры по поводу того вывозят массово парней до 18 или нет, вот вам и ответ, вывозят, не знаю насколько массово, но много, поэтому и хотят разрешить выезд студентов до 24, небольшое послабление, чтобы люди меньше шугались. Да, много будут поступать за границу, но смогут ездить туда сюда, немного меньше будут вывозить до 18 с концами. Хотя, думаю, они с этим опоздали, изначально не надо было запрещать выезд тем, кто только закончил школу или бакалавриат.
LyudaT• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Приймуть за декілька днів і президент підпише одразу.Це вже вирішено
Ви, як гордон прям знаєте те, що ніхто не знає
maxi-tarakashka• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
кого підпишуть на днях? його тільки подали в профільний комітет на ознайомлення. далі, після висновків профільного комітету, розгляд верховною радою на засіданні, і якщо приймуть - от тоді тільки президент підписує. і це я ще упускаю моменти зауважень і доопрацювань.
Ana Fernandes• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Бреще ваш Тузік https://tsn.ua/ukrayina/parlament-rozglyadaye-zako...

12361 - Картка законопроекту - Законотворчість
Електронний кабінет громадянина
У Раді хочуть дозволити виїзд за кордон студентам до ...

UKR.NET
https://www.ukr.net › society
Перевести эту страницу
через 1 день — У тексті законопроекту №12361 зазначено , що планують внести зміни до чотирьох законів: ’Про військовий обов´язок’, ’Про порядок виїзду за ...

Раді пропонують дозволити виїзд з України ще одній ...

Espreso.tv
https://espreso.tv › suspilstvo...
Перевести эту страницу
16 часов назад — Парламенту пропонують дозволити безперешкодний перетин кордону українськими громадянами - чоловіками віком до 24 років, які навчаються за ...

ВР пропонують доповнити закон про виїзд з України ...

Інтерфакс-Україна
https://interfax.com.ua › general
Перевести эту страницу
17 часов назад — ВР пропонують доповнити закон про виїзд з України нормою про безперешкодний перетин кордону чоловіками до 24 роківhttps://itd.rada.gov.ua › Card
Перевести эту страницу
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виїзду з України окремих категорій громадян на навчання.
У Раді хочуть дозволити виїзд студентам до 24 років - ТСН
tsn.ua
https://tsn.ua › Укрaїнa
Перевести эту страницу
14 часов назад — Автори законопроєкту хочуть дозволити студентам, які здобувають професійну або вищу освіту в інших країнах, перетинати кордон. Реклама.
Виїзд студентів за кордон - у законопроєкт 12361 ...
24 Канал
https://24tv.ua › education
Перевести эту страницу
18 часов назад — Проєктом закону №12361 Верховна Рада пропонується надати можливість безперешкодного перетину кордону громадянам України віком до 24 років, які є ...
Вы умолчали одну важную деталь по вашим же ссылкам
Ana Fernandes• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Вже майже прийнятий.Там дуже швидко.На днях все буде підписано.Зайдіть на оф сайт
А зачем принимать то, что УЖЕ было в законодательстве?
feerka• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Прийдетса паверіть.Как би єто пєчально для вас не звучало
Печально прозвучит для вас, когда в очередной раз поймете, что лоханулись.
Хотя, лох - это судьба.
А вообще, Вы скорее всего на зарплате. Сомневаюсь, что в этой стране еще есть идиоты.
А то, что Вы пишете - только два варианта могут быть - или на заказ, или идиотизм
feerka• 31 декабря 2024
Ответ дляVeronika83
Эта штука для того, чтоб те, кто учится сейчас заграницей, приехали домой на выходные, а потом их не выпустили обратно
Согласна, так же вижу
Incol• 01 января в 19:13
Ответ дляVlada-Maria
облом, маня. це
....... і так до безкінечності.
От курва , як , як вони проходять на державні посади з такими родичами та шлейфом попередніх « досягнень», як взагалі можна оцих допускати до державних посад. Воно грабуватиме, а ти значить ща свої податки утримуй падлюк до самої смерті. Нічого війна в цій країні не вчить.
Incol• 01 января в 19:16
Ответ дляPassiflora_
Та ми вже на прикладі ТЦК маємо нагоду бачити, як «ложили» на закони і Конституцію, що сила за тими, у кого посада, форма і зброя. Тут ви прям влучно, скажуть, що у них якась циДулька , яка важливіша від закону і ось ти вде й не студент закордонний , а заручник власної країни.