Навіть училище,технікум проходить,дуальна і заочна форма.Дитина зможе і вчитись,і вільно пересуватись скільки захоче через кордон.Гарна новина!
Veronika83• 31 декабря 2024
Ответ дляfeerka
Зеленым верить - себя не уважать.
Это как мышеловка : заходи - не бойся, выходи не плачь.
Они в любой момент ворота на выезд закроют.
Лучше не вестись на их улучшения.
Еще ни одного реального не случилось
Лучше не вестись на их улучшения.
Еще ни одного реального не случилось
Эта штука для того, чтоб те, кто учится сейчас заграницей, приехали домой на выходные, а потом их не выпустили обратно
Ответ дляPole
Вангую, що ті, кому вдасться виїхати завдяки цьому ’законопроекту’)), вже не повернуться в Україну.
Чому?У них батьки вдома,рідний дім,вони можуть онлайн вчитись з дому і їздити на моря .Торби брати .В Отачі ,наприклад,є училища і технікуми безкоштовні і платні.Це 5 хв перейти міст з Могилева-Подільского.
Ответ дляfeerka
Зеленым верить - себя не уважать.
Лучше не вестись на их улучшения.
Еще ни одного реального не случилось
Лучше не вестись на их улучшения.
Еще ни одного реального не случилось
Точно, летом на каникулы приехали и все, ловушка закрылась)))
Зеленский планирует ’ министерство возвращения украинцев’, кипишует, что надо ’ людей возвращать’.
А тут так просто откроет студентам границу?))
Ответ дляVeronika83
Видно скоро выборы, раз вам закинули немножко денежек на обсырание попередників на форумах. Это ж надо 5 лет сидеть у власти и так бояться конкуренции
Не видимо ,а уже давно идет предвыборный движ.Сыва секта и мертветчуковские вон как бесятся за антирейтинги своих
Veronika83• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Маня, я рада что не сидишь без премии на НГ
Ответ дляVeronika83
А ничего, что это для тех, кто учится заграницей? Автор брехло и провокатор
Для багатьох та ж Молдова набагато ближча ніж навчальний заклад вдома.По км.Яка різниця,де дитина буде здобувати професію 500км від хати в Україні чи 200км в Молдові.Подивіться карту України
Ответ дляfeerka
Зеленым верить - себя не уважать.
Лучше не вестись на их улучшения.
Еще ни одного реального не случилось
Лучше не вестись на их улучшения.
Еще ни одного реального не случилось
Прийдетса паверіть.Как би єто пєчально для вас не звучало
Ответ дляKhmelnichanka
Саме тому цей законопроект ніколи не буде прийнято. Вангую.
Вже майже прийнятий.Там дуже швидко.На днях все буде підписано.Зайдіть на оф сайт
арина-ветерок• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Безкоштовне училище проходить,безкоштовний технікум.До 24 років.уСІ ПРОФЕСІЇ
Так там же мова про тих, хто вже навчається за кордоном, тобто вони вже виїхали. Це я так розумію для того, щоб вони додому приїздили. А ті хто вступали у 22 році, знаю про такі випадки, їх не випустили і вони право на навчання втратили, вступили вже і вчаться в Україні.
Khmelnichanka• 31 декабря 2024
Ответ дляДафна
’ мертветчуковские’?
Все, расходимся, это ж местный ботяра с узнаваемым сленгом
Сразу не признала))
Я тоже не узнала до фразы «мертветчуковские» ))))). Видать, Мане деньги на Новый год нужны. Премию зарабатывает.
Veronika83• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Маня, никто не поведется и не вернется, угомонись
Ответ дляVeronika83
Точно!И отрезали ноги!
Ответ дляДафна
Да.Граница откроется в январе.Поступить можно онлайн и выехать
Veronika83• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Точно!И отрезали ноги!
Мда, кризис жанра или методичка такая хреновая?
Ответ дляДафна
’ мертветчуковские’?
Сразу не признала))
Ошибаетесь,вот офиц сайт этого закона
Natal_ka91• 31 декабря 2024
Ответ дляsvitochkaa
Приймуть усі,навіть порошенківці,хоча їм це ой як не подобається.Такий обломчик.
От коли приймуть, тоді і горланьте
А так це чергове бла-бла
SantaMonika• 31 декабря 2024
Це для тих, кто вже вчиться за кордоном. Щоб приїхали. Ні, дякую
Обійдемося
Natal_ka91• 31 декабря 2024
Проєктом закону №12361 Верховна Рада пропонується надати можливість безперешкодного перетину кордону громадянам України віком до 24 років, які є здобувачами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти за денною або дуальною формами навчання в ЗАКОРДОННОМУ навчальному закладі.
Vlada-Maria• 31 декабря 2024
Ответ дляlilyD
Я б Порошенковців взагалі б в Україну не впускала)
Тільки виборців найвеличнішого ввезла б назад з тих європів
І свято державне з приводу повернення лєхторату треба організувати🎉🎉🎉
І міністерство нове!
Natal_ka91• 31 декабря 2024
Ответ дляSo_so
...
Ага, а потім не випустять на підставі цього рішення
генії, народ вже лош*рики))
Vlada-Maria• 31 декабря 2024
Ответ дляVeronika83
автор - новий клон зедерьмакобота з погонялом манька, попередні клони адміни трохи покастрували
Lisichka1307• 31 декабря 2024
О, вам купили нову сім-карточку?)) хоча зрозуміло, на НР всім їсти хочеться, ми на вас не ображаємося)
Ответ дляарина-ветерок
Ні.Дитина в Молдову ,наприклад,вступає онлайн в училище без проблем ,за коледж-треба почитати,а от універ не пройде,бо потрібне молдовське училище .Гляньте і
Ответ дляsvitochkaa
Бреще ваш Тузік
12361 - Картка законопроекту - Законотворчість
Електронний кабінет громадянина
У Раді хочуть дозволити виїзд за кордон студентам до ...
UKR.NET
› society
Перевести эту страницу
через 1 день — У тексті законопроекту №12361 зазначено , що планують внести зміни до чотирьох законів: ’Про військовий обов´язок’, ’Про порядок виїзду за ...
Раді пропонують дозволити виїзд з України ще одній ...
Espreso.tv
› suspilstvo...
Перевести эту страницу
16 часов назад — Парламенту пропонують дозволити безперешкодний перетин кордону українськими громадянами - чоловіками віком до 24 років, які навчаються за ...
ВР пропонують доповнити закон про виїзд з України ...
Інтерфакс-Україна
› general
Перевести эту страницу
17 часов назад — ВР пропонують доповнити закон про виїзд з України нормою про безперешкодний перетин кордону чоловіками до 24 роківhttps://itd.rada.gov.ua › Card
Перевести эту страницу
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виїзду з України окремих категорій громадян на навчання.
У Раді хочуть дозволити виїзд студентам до 24 років - ТСН
tsn.ua
› Укрaїнa
Перевести эту страницу
14 часов назад — Автори законопроєкту хочуть дозволити студентам, які здобувають професійну або вищу освіту в інших країнах, перетинати кордон. Реклама.
Виїзд студентів за кордон - у законопроєкт 12361 ...
24 Канал
› education
Перевести эту страницу
18 часов назад — Проєктом закону №12361 Верховна Рада пропонується надати можливість безперешкодного перетину кордону громадянам України віком до 24 років, які є ...
Електронний кабінет громадянина
UKR.NET
› society
Перевести эту страницу
Espreso.tv
› suspilstvo...
Перевести эту страницу
Інтерфакс-Україна
› general
Перевести эту страницу
tsn.ua
› Укрaїнa
Перевести эту страницу
24 Канал
› education
Перевести эту страницу
От як внесуть тоді$і поговоримо