Указка• 31 декабря 2024
Холодец удался
Вы часто делаете холодец и любите это блюдо?
Дай подивлюся• 31 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Маленькими шматочками несмачно, як каша малаша, бачила люди взагалі крутять на мясорубку, то виходить точно як свиням, за петрушку згодна, а жир можна зішкребти ножем перед подачею.
Ну не зовсім малими, а як по волокнах розібране, просто не цільним шматком великим як у автора
Кокосиха• 31 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
А, я значить неправильно зрозуміла, є просто роблять холодець такий ніби щипаний, на тоненькі ниточки розбирають, думала Ви за такий розповідаєте.
Указка
• 31 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ми полюбляємо саме такий,покажіть ,який ви зробили?
Дай подивлюся• 31 декабря 2024
Ответ дляУказка
Та я ж першому пості написала, що сама не варю 🤷♀️ подобається мамин, але він ще в неї, ми на вечерю тільки збираємось до батьків йти
Плакулька• 31 декабря 2024
Люблю холодець, домашній хрін з вишневим соком. З дитинства люблю пообгризати кісточки, коли розбирається холодець. Також люблю гарячим тільки но приготованим і особливо ніжки свині. Вмію готувати, але готую пару разів на рік, зазвичай на Різдво чи Новий Рік і Великдень. Легко і смачно готувати в мультиварці, в принципі це взагалі лінива страва у приготуванні, головне щоб ледве булькало, що бульйон був прозорий. В мене часто він сам по собі вариться вночі.
осень харашо• 31 декабря 2024
Автор, а как вы его в тарелках в холодильнике храните, не накрывая? Я просто всегда делаю в стеклянных судочках с крышкой, а бабушка моя делала как и вы, в тарелках, всегда удивлялась, как оно в холодильник влазило.
Указка
• 31 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
На балкон, он застеклённый ,но не утеплённый.
Там и застывал,уже 2 тарелки нет.Обычно за 4 дня холодца нет
Айпишница• 01 января 2025
Ответ дляДай подивлюся
Жодного разу сама не варила. Обожнюю мамин, але в неї він якось акуратніше за ваш виглядає - мʼясо маленькими шматочками розібрано по волокнах, морква нарізана тоненькими кружечками і головне жир! жир треба прибирати
І звісно ніякої петрушки, вона там зайва
В автора не жирный , его перевернуть надо и будет очень прозрачный