Пацака-задирака• 31 декабря 2024
Що ви трешове можете згадати із своєї сім´ї?
Наприклад в мене батьки чи то не хотіли чи то не могли оплатити вивіз сміття і мені довелося щовечора бравши із собою собаку на прогулянку викидати пакет із сміттям в громадську урну чи то біля аптеки чи то біля магазину,де до того ж були камери відеоспостереження
Губи до вух• 01 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Я тут до чого, я з нею не жила і вона вже померла. Чи діти мають відповідати за батьків?
Ви відповідальні за свої слова, що можна не платити за бак, а викидати в оплачений іншими людьми, що саме так і треба.
Мульйонерша• 01 января 2025
Ответ дляГуби до вух
Ку-ку, тук-тук.