Теща дочки• 31 декабря 2024
Сестра привітала зранку
Забігла на каву. Я її теж набором постільної білизни і набором рушників.
ЯяяКакаджамбо• 31 декабря 2024
Цікаво як в ній готувати чи не тяжка чи смачно, теж таку хочу, але мені дорогувато. Чудовий подарунок
Блондинка в Законе• 31 декабря 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Важка, дуже.
Тантрический кекс• 31 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Важка, дуже.
То це класно, товсті стінки і дно, плов не пригорить.
ЯяяКакаджамбо• 31 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Важка, дуже.
Ну це зрозуміло але вона ж наче якось томить страви чи як то правильно сказати. Блін але ж гарні вони
Душка-свекрушка)))• 31 декабря 2024
В цій каструлі їжа як з печі, розпарена, розпарена, дуже смачно
Теща дочки
• 31 декабря 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Важка. В мене це третя чавунна
Свідок Перемоги• 31 декабря 2024
Фантастика, автор!
А що мама і свекруха подарували? А ви їм? А чоловік? А ви йому? А подруги?
ЯяяКакаджамбо• 31 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Важка. В мене це третя чавунна
І яка різниця від звичайних ? В мене казанок є якому вже купа років то в ньому тушкую і плов роблю і різні каші то не пригорає але вигляд звичайно в нього не такий
Пухнасті штани• 31 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Фантастика, автор!
Вы , наверное, в каждой теме язвите подобным образом ? 🙄
Щастя-здоровля• 31 декабря 2024
Ну, поздравила и ок)) Я только не совсем поняла посыл и зачем цена кастрюли?
Щастя-здоровля• 31 декабря 2024
Аха ха ха)) Прикольный ник у меня))
Щастя здоровля всем в новом году!))
Не против• 31 декабря 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Автор гуглит цену подарков))
Смурфетта• 31 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
А ви, мабуть, кожен подарунок виставляєте, ще й з цінником😂
Латвийские_Номера• 31 декабря 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я хлеб в такой пеку
Пухнасті штани• 31 декабря 2024
Ответ дляСмурфетта
Абсолютно нет. Я вообще тем тут не создаю
Но и не триггерят чужие . Пусть радуется себе человек. Так мало радости у людей поводов.
Тантрический кекс• 31 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
видно подарунків не дісталось )
Бутерброд з ікрою• 31 декабря 2024
Ну прикольна кастрюлька, я б не дуже була задоволена таким подарунком.
Прокачую сідниці• 31 декабря 2024
Ну кастрюля и шо, дорогая конечно, сестра наверное богатая. Наверное это для автора радость. Автор, поздравляю с подарком и с наступающим.
іронічна антитеза• 31 декабря 2024
Забрала в мами, набори.
Та ну його в баню купляти за такі гроші
Добрая свекровь• 31 декабря 2024
В мене теж така, але іншої форми і більша , але більш подобається кераміка електрична . Цією рідко користуюсь. Знизу все одно підгорає.. смачно , але підгорає.
Галя із Дарниці• 31 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Важка. В мене це третя чавунна
Класний подарунок.
Галя із Дарниці• 31 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
В мене за цю ціну мульварка. Мені вам позаздрити чи поспівчувати?
У вас інші відчуття не розвинені?
Добрая свекровь• 31 декабря 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В мене є чугунна і електрична ..електрична в кераміці більш подобається . Slow cooker, з ранку поклала в другій половині дня готове , як з печі і багато рідини не треба ,.сік пускають овочі і мясо. не треба слідкувати воно там томиться. А чугун треба слідкувати бо знизу підгорає
Добрая свекровь• 31 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Мультиварка воно не буде як з печі . Треба кераміка ,.або чугун .
Булку Дай• 31 декабря 2024
В мене така ж сама тільки вервона.
Купила по знижкам її за 550 грн
Їх ціна в Європі близько 2000 гон
Тому не тіштеся так
Купила по знижкам її за 550 грн
Їх ціна в Європі близько 2000 гон
Тому не тіштеся так