неДоЖиру• 31 декабря 2024
Як склалося ваше життя після розлучення, підбадьорте
Ніяк не можу зробити останній крок. Хоча все ближче до цього. Проблема в алкоголі. Жити маю де, двоє чудових дітей, працюю.
Фіфачка• 31 декабря 2024
Я не маю такого досвіду,авторе! Але знаю двох таких жінок, моїх подруг. Все склалося чудово! Краще ніж до того. І у вас все буде добре!
Тролю як можу• 31 декабря 2024
Боже, киньте це одоробло і будьте щасливі, нарешті. Все одно одному ліпше ніж з п´яним смердючим бидлом. Я покинула не п´ющого, нормального, бо закохалася. Разом вже 15 років.і я мала дитину і мене ніщо не зупинило. А ви терпите смердюче обригане і ще думаєте.це треш.
Колись до мене підбивав клинці чоловік. Посада.4 кімн.квартира.2 авто.гроші..але на свята напивався. Він мене дуже полюбив. Мені квартиру купив.прикраси.подорожі. і я не вийшла заміж і покинула.бо все то ніщо коли горілка важлмвіша. Подивилася на те півроку і привіт. На свята нспивався так що лежав 3 дні .це неприпустимо.
куркулиха• 31 декабря 2024
Мне бы знать как сложиться моя жизнь после лишней порции оливье. Придется новую одежду покупать, сотрудникам в глаза смотреть будет стыдно - подумают что беременна.
Магиня• 31 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Сестро, сестро, горе нам
Я на хвилинку• 31 декабря 2024
коли вкрай,,, бажажте чогось нового —:то тільки вперед. особисто я зрозуміла чітко, що з цією людиною мені більше не по путі.. і я розірвала досить тривалий шлюб. нове життя, нові труднощі, але я йду своїм шляхом..
ЛеньГуглить_правда• 31 декабря 2024
Всегда казалось: ’ой, трагедия’, и каждый раз быстро появлялись новые отношения. Сейчас третий раз замужем, надеюсь, на этот раз будем жить вместе до старости.
Пасти Ла• 31 декабря 2024
У меня был отец алкоголик, я мечтала,чтоб моя мать развелась с ним. Он умер от онкологии и до последнего над ней издевался
неДоЖиру
• 31 декабря 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Я не можу сказати, що бажаю чогось нового. Я бажаю спокою.І я вже навіть не плачу, як колись при його запоях. Зрозуміла, що логіки немає. Може жити місяцями без алкоголю, а може три дні безпробудно пити. Не варті ні гроші, ні машини, ні житло цього.
Я на хвилинку• 31 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
запой—;це хвороблива залежність.. він пʼє не від радості та задоволення.. є люди хто має стимул та волю вийти з цього омуту.. що робити вам— вам вирішувати.
Тётя Хрюша• 31 декабря 2024
Тут недавно хтось жалівся, що батьки на море не їздили.
А я от жаліюсь , що мама не кинула буйного алкоголіка мого батька.
Я просила її останні 20 років його життя.
Тому авторе або він кодується або не марнуйте свого життя.
Кудрі кручу сама• 31 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Автор , вы прям мои чувства описали
Тоже на грани
2 детей
Он вчера нажрался капец
Всю ночь пил , дети это видят
Сегодня я вообще ни не приготовила, потому что оно рыгало весь день
Детей взяла и пошли гулять сами
Сейчас вот детям панетоне порезала и мандарины на столе
А он сам виски хлещет
И это при том , что он работает в другом городе и приезжает к детям раз в 2 недели
Вот реально пойду подавать на развод
Горбатого ….
Тоже на грани
2 детей
Он вчера нажрался капец
Всю ночь пил , дети это видят
Детей взяла и пошли гулять сами
А он сам виски хлещет
Вот реально пойду подавать на развод
Горбатого ….
Тётя Хрюша• 31 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Автор , вы прям мои чувства описали
Тоже на грани
2 детей
Он вчера нажрался капец
Всю ночь пил , дети это видят
Детей взяла и пошли гулять сами
А он сам виски хлещет
Вот реально пойду подавать на развод
Горбатого ….
Тоже на грани
2 детей
Он вчера нажрался капец
Всю ночь пил , дети это видят
Детей взяла и пошли гулять сами
А он сам виски хлещет
Вот реально пойду подавать на развод
Горбатого ….
Це буде найкраще що ви зробите для дітей. Кажу вам як дитина, яка жила з таким батьком + поломані меблі і вибиті шибки.
А ще неочікувані прогулянки зимою без верхнього одягу в одних тапках
Кудрі кручу сама• 31 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Да согласна
Вчера оно пьяное ворнякало и хотел философствовать ( я этого терпеть не могу )
А сын 10 лет в комнате сел и говорит я к папе не пойду
И сегодня очень расстроен был - говорит Как же так можно
Вот это уже точка невозврата реально
Тётя Хрюша• 31 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Да согласна
Вот это уже точка невозврата реально
Дві мої родички таких чоловіків закодували і ті більше 20 років не п´ють.
Поставили їм жорсткий ультиматум і ті кинули.
Але то не наш варіант.
неДоЖиру
• 31 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Поки що до цього не дійшло, на щастя. Але я розумію, що краще не стає
Из Виа-гры• 31 декабря 2024
ніяк не склалося, але я стала розумна на стільки що не хочу жити не з алкашами, не з бабніками, не з чоовіками які любять гойдалки...а таких більшість...я не знайшла того кого шукаю
Allein74999• 31 декабря 2024
Однозначно будет лучше - минус одна проблема, один раздражитель. Ну а там время покажет. Не хуже точно
Из Виа-гры• 31 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Да согласна
Вот это уже точка невозврата реально
може тому й пьє, що нема з ким поговорити?!
Люблю ВалЄру• 01 января в 00:15
Ответ дляПасти Ла
І у мене алкоголік, все дитинство мріяла щоб вони розвеличь то був треш, а вони досі разом
Люблю ВалЄру• 01 января в 00:18
Ответ дляКудрі кручу сама
Автор , вы прям мои чувства описали
Тоже на грани
2 детей
Он вчера нажрался капец
Всю ночь пил , дети это видят
Детей взяла и пошли гулять сами
А он сам виски хлещет
Вот реально пойду подавать на развод
Горбатого ….
Тоже на грани
2 детей
Он вчера нажрался капец
Всю ночь пил , дети это видят
Детей взяла и пошли гулять сами
А он сам виски хлещет
Вот реально пойду подавать на развод
Горбатого ….
Вот реально я вважаю що ви не підете, бо якщо ви це вже якийсь період терпите, то ви співзалежна і вам це приносить якусь выгоду.
Кудрі кручу сама• 01 января в 00:30
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Терплю да
Уже вопрос о разводе серьезно стоял , но он предложил типа оставить как есть пока
Официально не оформили
Де факто мы в разводе: секса нет , собачимся, вместе не живем
Де-юре надо оформить
Официально не оформили
Де-юре надо оформить
неДоЖиру
• 01 января в 00:34
Ответ дляКудрі кручу сама
Терплю да
Официально не оформили
Де-юре надо оформить
Официально не оформили
Де-юре надо оформить
А як стосунки тоді, коли не пʼє?
Кудрі кручу сама• 01 января в 00:56
Ответ длянеДоЖиру
А як стосунки тоді, коли не пʼє?
Натянутые
С началом войны у нас абсолютная разные взгляды на жизнь и ценности
неДоЖиру
• 01 января в 00:58
Ответ дляКудрі кручу сама
Натянутые
А в мене навпаки, немає до чого придертися в такі періоди. Мабуть, тому до цього часу ще не розлучилася
Магиня• 01 января в 11:05
Ответ дляТётя Хрюша
+1000000000. Я колись була в сільській раді депутатом, жіночка прийшла плачучи: вся побита, син-пияк вигнав серед ночі з хати. Ну, в селі ще трохи є вплив громадський, закликали його на комісію, приїхав дільничний... на Все життя запам’ятала:
- Та я заради вас терпіла чоловіка-пияка....
- А ти нас спитала, чи нам треба було такого тата?
І, до речі, заяву на сина вона так і не написала...
Магиня• 01 января в 11:06
Ответ дляТётя Хрюша
Але то не наш варіант.
хєрня те кодування, якщо людина сама себе не ’закодує’
Тётя Хрюша• 01 января в 11:16
Ответ дляМагиня
Я думаю, що якщо людина усвідомлює проблему, то кодування це як спрсіб на перший час відбити сильну охоту
Після розлучення життя тільки починається і як правило воно чудове! Спочатку болісно і важко, навіть якщо ви ініціатор, але це проходить. Потім ви починаєте жити для себе, любити себе. Якби я знала наперед як складеться моє життя, то розлучилась би раніше. Найважче це зробити цей перший крок, а далі все піде як по маслу! Сил вам та впевненості, вірю, що у вас все вийде! Ви зможете зробити себе щасливою 🤗