Глас_Народа• 01 января 2025

Всё метро пахнет люксом ))))

Надарили, так надарили парфюмов люди друг другу )
Как думаете, оригиналы ?
Пахнет хорошо, приятно ))))
Спішу - перекидаюсь• 01 января 2025
А в чем проблема купить люкс? Тем более, что он есть в разной ценовой категории. Не все, но многие, даже наверное большинство могут его себе позволить при желании.
БершкомангоЗар• 01 января 2025
Ой, навіть моя колега-німкеня, вона така вся брутальна лесбійка, дєвочка-мальчік 120кг живої ваги, - благоухає🎉 шось таке інтенсивне їй подарували на Різдво. Вперше почула від неї парфуми.
Коли мовчу- приємна жінка• 01 января 2025
Пишу з досвіду. Сподобався аромат, в ароматеці пшикнули на руку. Тримався довго, шлейфовий. Вирішила купити 5 мл на розпив, поносити на собі. Це був зовсім інший запах. Не такий шлейфовий, швидко вивітрювався. Вирішила все ж купити. Купила оригінал. Кайфую…. Висновок - те що на розпив, повна фігня….