Язвочка• 01 января в 12:51
Хто пив ношпу при грудному вигодовуванні
Чи пив хтось ношпу при грудному,була в лікаря ,вона приписала ношпу,я запитала чи можна з грудним,то відповідь дивна була,тож як три дні попєте нічого не буде..але я переживаю,бо написано в інструкції що не можна її при грудному.
Черпак_для_фантазий• 01 января в 12:54
во первых на этой группе препараты не тестируют. производителю проще написать, что нельзя, чем потом разгребать.
во вторых, похоже, не сильно она вам и нужна, раз возник такой вопрос
Ношпа безтолковий препарат. Ще колись читала , що діюча речовина не дуже безпечна. А роботи вона не робить ніякої : мені за 20 років спроб при різних болях чи спазмах ніколи ні разу не допомогла. Краще використовувати препарати , які помагають, і в цей час давати дитині заміну.