Не зацілована• 01 января в 13:51

Скільки ваші чоловіки платять

За бронь? Разово? Щомісяця?
Блакитне небо• 01 января в 13:51
Шта?
Кіна не буде• 01 января в 13:51
Шо?
Сама вумна тутички• 01 января в 13:52
Анониму я не могу предоставить такую информацию. Откройтесь.
Дама с заначкой• 01 января в 13:52
Ой, бля 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
І хто вам, тролям, пише ті тексти???
Цигарний шланг• 01 января в 13:53
500 грн разово
Каркуша Клара• 01 января в 13:55
Ні копійки, а в брата взагалі відстрочка до 2038
автор Не зацілована • 01 января в 13:56
Ответ дляКаркуша Клара
Похвалитись зайшли?
Пффф 100%• 01 января в 13:56
Мій пішов вчитися... тож умовно платить, але це за навчання, 40к грн на рік вартість контракту у навчальному закладі.
Начальник Анонимов• 01 января в 13:56
Нисколько
Котомафия• 01 января в 13:57
Ответ дляНе зацілована
Похвалитись зайшли?
А мій брат взагалі з обліку знятий. По стану здоровʼя - хвалитися нічим, нікому таких болячок не побажаю…
Думаю, він би вибрав служити і бути здоровим.
Каркуша Клара• 01 января в 13:57
Ответ дляНе зацілована
Похвалитись зайшли?
Ні, а з якого дива платити якщо сфера дійсно важлива, а інші згодна, повинні платити і сума повинна бути не менше 50 тис
Цикавенная• 01 января в 14:08
Ответ дляКотомафия
Ага те кто служит все здоровые, без ног, рук, от осколков слепые израненные или инвалиды лежачие
Шиворот Навыворот• 01 января в 14:09
Ответ дляКаркуша Клара
Ми - це щось одне
Ви - щось інше
Каркуша Клара• 01 января в 14:11
Ответ дляКотомафия
Він офіцер, служив з 2014, але в 2022 став батьком одинаком і демобілізувався
Каркуша Клара• 01 января в 14:13
Ответ дляШиворот Навыворот
Ми - це щось одне
Ви - щось інше
Ми медичні працівники, а чим важлива ваша сфера?
Котомафия• 01 января в 14:14
Ответ дляЦикавенная
Чоловік у мене служить, нуль. Тому знаю добре і іншу сторону.
Є діагнози дуже страшні, повірте
ТочноБудет• 01 января в 14:17
Знаю, що для економічного бронювання добавляють зп, але щнімвють премію. То ж може в кого не було премій, то вони те шо добавили, назад повертують налом....
Мавка• 01 января в 14:18
Спочатку свою ситуацію опишіть. З вас вимагають гроші за бронь? Хто саме?
Моська-слон• 01 января в 14:21
Таа це мабуть представники дбр, влади, збирають статистику, скільки люди платять за умовну свободу.
TANYA 0 0 0 0• 01 января в 14:23
Ответ дляЦигарний шланг
500 грн разово
Щось дорого
наКоблучках• 01 января в 14:26
И это те, кто кричит коррупция. Сами её и поддерживают. Надеюсь жесче возьмутся за брони
feerka• 01 января в 14:31
В нашем городе предприниматели за каждого работника мужчину платят 300 евро в месяц, чтоб не трогали.
Все знаю від і до• 01 января в 14:32
4000 гривень.
Раніше була офіційна зарплата— мінімалка та на руки готівкою «в конверті».
Зараз сказали, що зарплата буде на 4000 меншою, бо поставлять офіційну зарплату вищою, а ці гроші підуть в податки. Бронь брали за бажанням.
Звісно, чоловіку краще, щоб була бронь.
Але є деякі, хто не погодився на -4000 з зарплати, а потім обурюються, що їм треба ховатися.
Неначасі• 01 января в 14:35
Ничего не платит. Первый раз такое слышу. Бронь от компании. Компания для ЗСУ делает бесплатно продукты
Я Вас не боюся• 01 января в 14:45
Нічого. Критична інфраструктура енергетик.
Голова колгоспу• 01 января в 14:50
Ответ дляКотомафия
І в мене чоловік так само. Інвалід дитинства. В нього конструкція в спині стоїть і з за неї не може бути у броніку, пару діб у броніку і в кращому випадку інвалідний візок, в гіршому смерть, навіть попасти під обстріл не потрібно. А військова справа у нього в крові. Коли ми читали в дитинстві дитячі книги, він читав книги по зброї, військовій справі. Мучається страшенно, що не може воювати. Але наразі робить, що може - дрони паяє, машини з закордону для ЗСУ ганяє, на початку війни ходив місто охороняв
Цигарний шланг• 01 января в 14:52
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Щось дорого
Я тоже так считаю, но что не сделаешь ради любимого
Допоможіть знайти• 01 января в 14:58
Бронь не покупают. Некоторые приносят шоколадку по собственному побуждению, но это никак не влияет на список забронированных, он составляется исходя из здравого смысла.
пьЯНА• 01 января в 15:13
Я раза 3 заплатила в 2014-ом: оформила инвалидность.
Платила за УЗИ и обследования :)
Выходит похвасталвсь 🤷🏻‍♀️
пьЯНА• 01 января в 15:15
Ответ дляКаркуша Клара
Какие теоретики умные