Клин_Кляйн• 01 января 2025
Есть ли у вас примеры отношений с большой разницей в возрасте?
Мужчина младше, очень младше (20+)
Вот интересно, вообще что движет парнями, если это не деньги или карьерный рост. Есть ли вообще какое то будущее у таких отношений? Если да, то сколько лет/месяцев?
Пугачева и Галкин не в счет)
Клин_Кляйн
• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
В мене здебільшого були дівчата на 5 років молодші а один раз на 10 років молодша.То мені з тою малою навіть не було про що говорити,тільки інтим.Має різниця в віці значення.
Ну таке, ми вже пів року говоримо, разом цікаво, але наважитись на щось більше не можу
Тушьмушьнюшь• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Це можуть бути тільки тимчасові/вільні відносини.Поки вам цікаво разом.Я з набато старшими або набагато меншими жінками маю тільки тимчасові відносини.Поки нам добре разом.
Згідна!
Це дуже класно, але тимчасово.)
Дивне створіння• 01 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Компанія молодих хлопців з дівчатами розважаються по іншому ніж моя подруга. Їй не цікаво з ними. А чоловіку цікаво і він хоче проводити час зі своїми друзями
Это печально, в таких отношениях сложно сосуществовать
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Я б з вами не зміг би пів року говорити.Я такий хлопець що хочу швидко приступати до діла.Я якщо по якійсь причині не можу зблизитись з дівчиною через 2 - 3 побачення.То я розумію що це печальний номер і йду далі.Чи правильно чи ні це вже інше питання.Просто написав вам свій підхід.
Прибираю щодня• 01 января 2025
Ответ дляГостра на язик
Есть 15 лет разница. Он старше.
Чем дальше, тем хуже
Почему чем дальше, тем хуже?
Дивне створіння• 01 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
А что вы потеряете? Не нужно из-за страха что вас бросят начинать отношения с посредственными мужиками, лучше год отношений с классным мужиком, чем 10 в болоте
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Згідна!
Це дуже класно, але тимчасово.)
Можем спробувати,ящо в нас різниця не більше 5 років.
Интимная• 01 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Жінка)
Не можу наважитсь
Вы же понимаете, что ваш случай индивидуален, как и каждый из вышеперечисленных. Вы можете разбежаться через месяц, а можете прожить вместе 30 лет душа в душу.
Тушьмушьнюшь• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Думаю, більше 😉
Зілля до весілля• 01 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Моя подруга старша за чоловіка на 15 років. Там 2 трагедії: їй 45 і вона не може багато років народити. А друга: його сім´я і друзі її не приймають, тобто вони нікуди вдвох не ходять, а тільки поодинці
Это очень много..чесно..тело сиарое,а он молодой мужик еще..
Максимум думаю 5 лет
Дивне створіння• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Сидеть на женских форумах для мужика -кринж
Аноним_• 01 января 2025
В таких питаннях, цікавить:А, яка різниця, гарантує стабільні відносини ,назавжди? Пам´ятаєш в житті яскраві моменти, а не розрахунки у віці.Є іскра, користуйтесь, не загадуйте наперед
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Думаю, більше 😉
Зразу ви починаєте коники свої витаньовувати)Чому ви така впеванена що між нами дуже велика різниця у віці?)
Клин_Кляйн
• 01 января 2025
Ответ дляИнтимная
Понимаю, конечно.
Просто очень много страхов, предрассудков.
Помогалочка• 01 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
И как складывается? Давно они вместе?
Мой дядя с тетей уже лет 20+ в браке. Есть ребенок .
Обычная семья.
Коллега на работе в 2012ом женился. Обычный брак только без детей
Обычная семья.
Интимная• 01 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Понимаю, конечно.
Не попробуете- не узнаете.
ПешитеБесАшипок• 01 января 2025
ну вот что за забацанность у наших женщин?! мужчина младше, что он хочет... чего и почему...Психологию мужчин изучите наконец! мужчина видит красивую для него картинку( женщину), о, мне нравится, хочу...и все!!!. А если совпадают интересы и интеллект, то вам вам и пара. И я знаю пары всю жизнь жили, разница в 15 лет, и муж не собирался ее бросать, она конечно, стройная, красивая, и не богатая, просто умная адекватная женщина.
Криниця щастя• 01 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Мне 49 мужу 67
Разница 18 лет вместе 6 лет.
Все норм.
Любовь...
Разница 18 лет вместе 6 лет.
Все норм.
Любовь...
Круто. І на війну не заберуть
Криниця щастя• 01 января 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Максимум думаю 5 лет
Ну поки що в її 45 в неї з тілом все норм. Там не в цьому проблема
Клин_Кляйн
• 01 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Да, наверное так и есть - забацанность(
Тушьмушьнюшь• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Відразу починаєте аб´юзити? ))
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Відразу починаєте аб´юзити? ))
Та ні.Нам спочатку декілька днів потрібно буде поспілкуватися в приватні повідомлення чи по телефону.Якщо ми не зможемо одне без одного то будемо зближатись.
Тушьмушьнюшь• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Навіщо ті формальності, давайте відразу зближатись ))
П.с. а ск Вам років?
Мира всем• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
На всех остальных женитесь?😂
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
П.с. а ск Вам років?
Ааааааа,відразу зближатись не можна.Я вас ще не бачив а себе бачив і не раз.Мені потрібно і вас побачити)Почути.Мені 30 років.
Тётя Хрюша• 01 января 2025
У мене, звісно не 15 і навіть не 10 років різниця. Чоловік молодший на 6 років. Вважаю ідеальна різниця, чесно. Чоловіки живуть менше, нахіба мені потім на старості років ще одного шукати 🤣
Іллюха Перчик• 01 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
5 - 6 років саме сік.
Тушьмушьнюшь• 01 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
30 у мене ще не було. Наймолодший був 34 😜
Мабуть завелика різниця (
Соррі, Майкл )
Мабуть завелика різниця (
Соррі, Майкл )
Клин_Кляйн
• 01 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Была бы у нас разница в 6 лет, я бы даже тему не создавала)))