Воздух в банке• 01 января 2025
Трансформація дійсно неймовірна. Підвербна Анна - Марія
13-річна Анна Підвербна - донька найстаршої матері України Валентини Підвербної - живе в новій родині. Дівчинка помітно покращила свій стан здоров´я та стала почуватися щасливою дитиною. Водночас мати Ані хоче повернути її додому і навіть заявила, що хотіла б завести ще одну дитину, щоб старша донька з нею няньчилася.
Морская свинка• 02 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Дівчинка ні біологічно їй не рідна, ні з точки зору догляду та виховання її матір´ю не назвати. Так, інкубатором попрацювала, і все, як би грубо це не звучало.
Это был эксперимент. Девочку надо было сразу забирать