Бурундучиха• 02 января в 00:17
Дівчата не зростається перелом фаланги пальця,дуже потрібна порада
Паспортний стіл• 02 января в 00:28
Ответ дляБурундучиха
Мені спицю вставили,два місяця так ходжу
Что говорит хирург?
Бойова• 02 января в 00:29
У вас смещение? Почему не сростается, мозоль не нарос совсем? Что по рентгену?
Бурундучиха
• 02 января в 00:31
Ответ дляБойова
Так перелом вілкритмй,палец зашивали,і кістку на місце поставили,плюс спиця стоїть
Бойова• 02 января в 00:33
Мда у меня было на стопе похожее, 4 м в гипсе. И все потому что не поставили сразу скобы и незначительное смещение за 1 а потом 2 мес не срослось совсем. Через 4 мес мозоль был но не совсем правильно сросся и предложили ломать и вправлять я сняла гипс, посоветовал старый опытный врач и расходила таки ногу, на пожалела. Ждите и ищите хорошего врача.
Как вариант плохо собрали
Бурундучиха
• 02 января в 00:35
Ответ дляБойова
Как вариант плохо собрали
Можливо,але на рентгені спиця стоїть нормально,просто в шоці що кістка зовсім не зросиається,,,,,,
Бурундучиха
• 02 января в 00:36
Ответ длянеДоПриличий
Может у Вас дефицит кальция в организме?
Я пью кальцій,і їм ьагато продуктів з ним
Бойова• 02 января в 00:38
Ответ дляБурундучиха
По анализам что? Я кстати по направлению посл травматолога сдавала кучу анализов и он сказал ’если тебе сейчас сломают то в гипсе ещё полгода’ у меня там хрень была и дефицит много чего, хотя и пила добавки
Бурундучиха
• 02 января в 00:39
Ответ дляБойова
По аналізам все ок,просто незрлстающийся перелом фаланги і все ,,,а як у вас зрослося ,цікаво
Бойова• 02 января в 00:41
Ответ дляБурундучиха
Мне гипс поменяли после 2 мес вообщем сложно но срослось. Но даже через 4 был слабый мозоль
Бурундучиха
• 02 января в 00:42
Ответ дляБойова
Ось я думаю ,шпиця стоїть правильно ,тримає кістки,чого тоді не зростається
Бойова• 02 января в 00:43
Ответ дляБурундучиха
К другому врачу. В Киеве есть институт ортопедии
Бурундучиха
• 02 января в 00:45
Ответ дляБойова
Дякую ,а який твм лікапр нормальний
Дон Пэдро• 02 января в 01:49
М´яз не міг потрапити між кістками?
В мене був складний перелом вище ліктя, спочатку лікували консервативно - просверлили лікоть і встановили таку собі констуркцію ’вертоліт’ - в лікті спиця-витяжка, рука пригіпсована до конструкції-шини.
За 4 місяці не зрослося взагалі.
Прооперували і виявилося, що м´яз потрапив між переломом. Так як пройшло багато часу, то зачищали псевдомозоль на місці перелому, пересаджували фрагмент кістки з тазу + ставили титанову пластину.
А до того ще й денситометрію кісток робили, порушення кальцеобміну теж є, кістки тонкі. Багато препаратів кальцію приймала, з того що пам´ятаю - бівалос.
З пластиною перелом зрісся, але повільно, пластину вийняли через 1,5 року.
Але це саме пластина, спицю так довго не носять.
І наголошував потім і лікар, і реабілітолог, що кістковий мозоль повинен принаймі почати формуватися через 3 тиждні, якщо не сформувався - це не ок і щось пішло не так.
Ще можна цифровий рентген зробити.
Показовим є мрт, але тут ще уточнитичи можна із спицею робити.
Але в мене м´яз потрапив, бо спочатку все ж сверлили зовні і вправляли навмання, перелом закритий. У вашому випадку спицю вставляли, тобто це таки внутрішня операція і кістки/тканини бачили, теоретично не мало б такого бути.
За 4 місяці не зрослося взагалі.
Ще можна цифровий рентген зробити.
Взрослая дочка прыгала на батуте и сломала ногу, был двойной перелом, тоже очень плохо срастались кости, уже прошло 6 месяцев после перелома, все относительно нормально, но периодически отекает и болит нога.Кроме кальция, пила ещё порошковый желатин и мумие, можете почитать и попробовать
МЧСница• 02 января в 11:56
В мене був перелам променевої кістки, теж погано зростався, лікар виписав Вістабон Остеоген, я думала, що розводняк, бо виписав на бланку зі свіїм ім´ям і досить таки коштовний препарат, перший місяць не купляла, через 2 місяці і майже нульовий результат у зростанні кістки, я придбала його і вперше побачила результат від кальцію. В мене навіть рентгенолог запитала що я приймала, бо бачила мій перелам до і після. З того що я помітила і без рентгену - нігті почали рости з неймовірною швидкістю.