загадочная кошка• 02 января в 06:55

Хто зараз за кордоном?

Є думки щоб виїхати з дитиною 14 рочків, якщо у вас є діти, то як у них все в школі? Як у вас з роботами? Ким працюєте? Де саме краще приймають біженців,де більше дають виплати?
цікаво послухати також де не приймають біженців,але гарні умови
дякую за відповідь
Fashion_besties• 02 января в 07:54
Ответ дляViktoriia2024
Ви зараз в США ? Ви хочете мої слова поставити під сумніви , чи вам реально цікаво ))? Просто щоб я знала з чого почати
Мені одні американці сказали , що їхня країна -це насправді країна третього світу , яка маскується під супердержаву … особливо це стосується їхньої медицини
Я зараз не в сша, але цю країну знаю досить добре.
Про які штати йдеться, чи Ви можете сказати за всі сша?
Viktoriia2024• 02 января в 07:58
Ответ дляFashion_besties
Мені смішно ) ви якщо знаєте цю країну так добре , то ви знаєте і англійську, виходить
Що я вам буду розказувати ? Зайдіть у американські групи і читайте як люди живуть , що вони можуть собі дозволити

Ви напевно знаєте тільки життя в українських комюніті, які живуть не за правилами , працюють на кеш , отримують страховки і навіть умудряються обходити податки , ще й беруть tax return)
Петриківна• 02 января в 07:58
Ответ дляViktoriia2024
Якщо знайомі перевірили це на собі , то я думаю варто спробувати …хоча , я вам розкажу свій досвід
Я завжди , ще з дитинства мріяла про США , в Україні ми жили дуже добре до війни , точно вище середнього рівня , і коли ми приїхали сюди , то я дуже розчарувалася , бо США , то 90% пропаганда 🤷🏻‍♀️
Але є рідний брат мого чоловіка , який жив до війни дуже бідно , і коли він приїхав сюди , то просто не хоче говорити про те , щоб повернутися назад .. для нього 5000$ то такі гроші , що він ніколи їх однією сумою не тримав у руках …
Що я хочу цим сказати , що у кожного на все своя думка і багато чого залежить від того чи на однаковому рівні ви жили з тими людьми в Україні , бо інакше ви можете розчаруватись
а кем он работает что такие деньги получает? это уже с вычетом налогов?
Петриківна• 02 января в 07:59
Ответ дляViktoriia2024
хахах)))) прекрасно, надо будет своим американцам рассказать.
не, я то согласна, просто в таком свете еще не слышала описания этой страны
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 января в 08:00
правильно я подметила, что те, кто заграницей не помогли бы своим соотечественникам хотя бы консультацией, а пишут ’не нужно ехать, если у вас нет знакомых’))) вы и есть те знакомые, кстати.
Viktoriia2024• 02 января в 08:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я надала достатньо інформації це по перше )
По друге , ви , видно , уявлення не маєте що таке приїхати у США без жодної знайомої людини , яка мусить перший час тебе возити на своїй машині здавати всі аналізи (мусиш по документах) наприклад , у нашому штаті як і в більшості немає автобусів навіть
Возити робити всі документи
Для того щоб ми могли зняти житло нам потрібен був поручитель , який гарно заробляє

Це вам не Європа з якої якщо щось не так , то ти просто замовиш бус і поїдеш додому … і тут не просто потрібно мати ,, знайомих ,, а нормальних знайомих , які будуть на тебе витрачати свій час
Viktoriia2024• 02 января в 08:09
Ответ дляПетриківна
Він отримує 4000 десь на будівництві , без податків
Мстящий за Зайца• 02 января в 08:11
Я уехала в сша. В Украине жила отлично (работа, несколько квартир и прочая мат база), но надоели бесконечные качели с революциями, войнами, курсами валют и прочая чухня и захотелось спокойной жизни и стабильности. Пока все отлично, работаю меньше, получаю больше, никаких розовых очков не было и ничего не разбилось. Жизнь покажет, домой всегда можно вернуться)
Петриківна• 02 января в 08:12
Ответ дляМстящий за Зайца
а вы кем работаете если не секрет?
Проня_Прокоповна• 02 января в 08:12
Польща
Виплат немає , тому вам мабуть не підійде
МаксХмара• 02 января в 08:13
Ответ дляViktoriia2024
Мені не подобається німецька мова … це одна з найбільших причин чому ми туди не поїхали 😊
Якщо ви плануєте працювати дуже багато , маєте трохи заощаджень , знайомих -то США нормальний варіант
Якщо ви не маєте заощаджень , не плануєте працювати по 10годин , а хочете просто відпочити від війни , то Німеччина

Найбільший плюс Німеччини -це вільно пересуватись по світу
Заявки по ю4ю ще з вересня не розглядають. Тому навряд чи автору вдасться по цій програмі виїхати.
Viktoriia2024• 02 января в 08:13
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви праві ) але наскільки у вас велика сімʼя ? Просто парам без дітей тут легше , мені здається
Проня_Прокоповна• 02 января в 08:14
Ответ дляViktoriia2024
Ні , точно .. як на мене , то це бідна країна … тільки дитина буде стресувати , дарма
Бельгія бідна
Viktoriia2024• 02 января в 08:15
Ответ дляМаксХмара
Так , ввесь інтернет кишить , але до чоловіка на роботу прийшли хлопці -заїхали минулого місяця , дружина із дитиною до його колеги приїхала у жовтні і це тільки ті , про яких я знаю )) тому дууууже повільно , але рухається
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 января в 08:15
Ответ дляViktoriia2024
Возити робити всі документи

волчья логика в плохом смысле
Viktoriia2024• 02 января в 08:17
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
волчья логика в плохом смысле
Ну я не розумію що ви маєте на увазі .. і навіть не цікаво
Viktoriia2024• 02 января в 08:27
Автор, вам бажаю удачі , хай у вас все вийде найкращим чином ..і знайте , що хай би що ми не планували , у Бога на все свій план✨за ним останнє слово , довіртеся своїй інтуїції і все вийде 🫶
Обнімаю і бажаю щоб ваша дитина проживала своє дитинство у спокої і радості

Я спати , бо у нас 2 години ночі
Задолбулька• 02 января в 08:48
Ответ дляViktoriia2024
автор спитала де найкраще українцям платять виплати , ви ж не знаєте її ситуацію , може це найнеобхідніше для неї зараз
До речі , ви знаєте , можна жити на соціальних виплатах , а ще й не офіційно підробляти і жити навіть , прекрасно ,
И если немцы настучат или свои , возвращать обратно придётся
Сливочная пенка• 02 января в 08:49
Ответ дляОце фіфа
А, понятно. ’Прекрасно жить на социале ’ и быть под контролем ДЦ, могут только те, кто в Украине одну минималку на семью получал.
Кто в Украине минималку получал уехали в те страны, где нет пособий и работают. В Германию выехали богачи, никто не работает и не собирается.
Сливочная пенка• 02 января в 08:51
Ответ дляОце фіфа
Вы хоть с ребёнком какой-то иностранный язык знаете? А то прям, такие рассуждения, куда ехать...
Можно подумать что все выехавшие знают языки. По 3 года сидят и не выучили.
Света С Приветом• 02 января в 09:01
Была год в Польше, полтора-во Франции, сейчас в Германии.
Везде хорошо...где нас нет)
В каждой стране свои плюсы и минусы.
Если Вас интересует социальная поддержка, то Германия, конечно, лучше в этом плане. В Бельгии государство даёт только деньги, но все остальное-сам. Если Ваши знакомые у себя поселят и дадут прописку-то Бельгия неплохой вариант.
Кіма кепка• 02 января в 09:07
Ответ дляЗадолбулька
Можна офіційно мати мініджоб і при цьому весь соціал
sim_sims• 02 января в 09:10
Ответ длязагадочная кошка
корейська,німецька та корейська
вже коли вирішимо з місцем,то будемо вчити ту мову
Південно-корейська і північно-корейська? То дуже добре для Бельгії,
бо німецькою розмовляють 0,6% населення.
sim_sims• 02 января в 09:16
Ответ дляViktoriia2024
Возити робити всі документи

А бус навіщо?
Fashion_besties• 02 января в 09:23
Ответ дляViktoriia2024

Всі ваші ствердження мимо.
Ніколи ні дня не жила в українських коммуніті.
Мені цікаво, чим Вам так не зайшли штати.
Я особисто там не хочу жити по своїм причинам. Цікаво було що ви маєте на увазі
ЖонДуан• 02 января в 09:24
Ответ дляЧарівне зіллячко
выбирает автор . из желающих посодержать.
А знаете, при вынужденной эмиграции это необходимо. Я выезжала в страну, где я сразу могла получить работу. Да, мне она нравилась, казалось в начале все хорошо.
Но потом после работы, в другой стране, где ты один с детьми, то уроки проконтролируй, то они заболели, то приготовить. А ещё где то надо найти время учить язык, где бесплатно, то время не совсем подходит. А платно на все денег не хватает.
Хоть жилье сначала могли оплачивать, но украинцам не все хотели, найти согласных был ещё квест. А у меня ещё любимый комплект для аренды дети + кот.
Так что тот, кто это проходил, правильно, что страна так поддерживает. Помогает выучить язык для интеграции, учитывая непростой язык.
Суцільна зрада• 02 января в 09:48
Ответ дляViktoriia2024

Німецьку вже і не часто почуєш там, на вулицях афганська, сірійськпа турецька і т д.
Суцільна зрада• 02 января в 09:49
Ответ дляОце фіфа
А что такое ДЦ?
annetta888• 02 января в 10:09
Ответ дляСуцільна зрада
А что такое ДЦ?
Джоб центр 🤣
Я не в Німеччині, але дякую порадницям, то хоч розумію, що де і як в інших країнах.
annetta888• 02 января в 10:11
Автор, шукайте роботу, буде робота, будете їхати.
Або онлайн в Україні навіть.
І їхати в країну типу Чорногорії, Туреччини, Румунії і тп, де можна знайти недороге житло.
Або вже в іншій країні.