Є думки щоб виїхати з дитиною 14 рочків, якщо у вас є діти, то як у них все в школі? Як у вас з роботами? Ким працюєте? Де саме краще приймають біженців,де більше дають виплати?
цікаво послухати також де не приймають біженців,але гарні умови
дякую за відповідь
Viktoriia2024• 02 января в 06:57
Для дітей це стрес , як не крути …хоч син приїхав з мовою , вчиться на відмінно , але морально важко … , Ми в США , тут виплат не мали і не маємо , тільки безкоштовна страховка , поки що є
Якщо у вас тут немає знайомих , то краще не їхати(сюди )
вентиляторная• 02 января в 07:01
Германия, все ок, не работаю третий год. В США так не получится) подумайте
Love_Love_Love_• 02 января в 07:07
Наврят у вас вже вийде виїхати в США якщо ви по ю4ю зібрались🤷♀️
Виплат немає, є на початку якісь бенефіти, але це копійки. Взагалі влаштуватись можна якщо не лінтюх.
Viktoriia2024• 02 января в 07:12
Ответ длявентиляторная
Так )) Німеччина ,, соціальна ,, країна …багато знайомих отримують виплати , живуть безкоштовно ) спочатку хотіли у сша , але коли ми розповіли що тут такого немає , то передумали і живуть собі , можуть навідувати родичів в Україні , а ми тут як в тюрмі
Ответ дляViktoriia2024
на вашу думку,краще їхати в німеччину
чи в сша?
Вумна, аж страшно• 02 января в 07:14
Та всюди гарні умови,житло дають,всі посміхаються і раді що ми приїхали.
Діти чудово,на німецькій шпарять краще німців.Хімічні сполуки вивчають,тангенси,квадратні корені...нема проблем.І роботи повно,соціал гарний.Назад не повернемося.
Оце фіфа• 02 января в 07:15
Ответ длязагадочная кошка
думаємо їхати в бельгію,чи варто цього?
Вы хоть с ребёнком какой-то иностранный язык знаете? А то прям, такие рассуждения, куда ехать...
Ответ дляВумна, аж страшно
скільки Ви вже там?
Viktoriia2024• 02 января в 07:15
Ответ длязагадочная кошка
на вашу думку,краще їхати в німеччину
чи в сша?
Мені не подобається німецька мова … це одна з найбільших причин чому ми туди не поїхали 😊
Якщо ви плануєте працювати дуже багато , маєте трохи заощаджень , знайомих -то США нормальний варіант
Якщо ви не маєте заощаджень , не плануєте працювати по 10годин , а хочете просто відпочити від війни , то Німеччина
Найбільший плюс Німеччини -це вільно пересуватись по світу
Оце фіфа• 02 января в 07:16
Ответ дляВумна, аж страшно
Автор же ж не поняла, что это сарказм.
Ответ дляОце фіфа
англійську,німецьку та трішки корейську
вже куди вирішимо їхати,то там вже почнемо мову вчити
Оце фіфа• 02 января в 07:17
Ответ дляViktoriia2024
Кто сказал, что в Германии не нужно работать?
Viktoriia2024• 02 января в 07:19
Ответ дляОце фіфа
З усіх знайомих наших - працює тільки моя сестра і її чоловік , які виїхали ще до війни , всі інші прекрасно живуть на соціалі
Так , звичайно , якщо ви хочете назбирати євро на майбутнє , то потрібно пахати будь де , але якщо просто жити , то вистачить того , що вони дають
Love_Love_Love_• 02 января в 07:24
Ответ длязагадочная кошка
думаємо їхати в бельгію,чи варто цього?
А які ви мови знаєте?
Viktoriia2024• 02 января в 07:25
Ответ длязагадочная кошка
думаємо їхати в бельгію,чи варто цього?
Ні , точно .. як на мене , то це бідна країна … тільки дитина буде стресувати , дарма
Ответ дляLove_Love_Love_
А які ви мови знаєте?
корейська,німецька та корейська
вже коли вирішимо з місцем,то будемо вчити ту мову
Ответ дляViktoriia2024
ми якось думаємо їхати в Німеччину,але ще хочу почитати що думають тут,в нас просто є знайомі з Бельгії,то кажуть що їм там подобається,ось і вирішила запитати:)
Оце фіфа• 02 января в 07:33
Ответ дляViktoriia2024
А, понятно. ’Прекрасно жить на социале ’ и быть под контролем ДЦ, могут только те, кто в Украине одну минималку на семью получал.
Viktoriia2024• 02 января в 07:36
Ответ длязагадочная кошка
Якщо знайомі перевірили це на собі , то я думаю варто спробувати …хоча , я вам розкажу свій досвід
Я завжди , ще з дитинства мріяла про США , в Україні ми жили дуже добре до війни , точно вище середнього рівня , і коли ми приїхали сюди , то я дуже розчарувалася , бо США , то 90% пропаганда 🤷🏻♀️
Але є рідний брат мого чоловіка , який жив до війни дуже бідно , і коли він приїхав сюди , то просто не хоче говорити про те , щоб повернутися назад .. для нього 5000$ то такі гроші , що він ніколи їх однією сумою не тримав у руках …
Що я хочу цим сказати , що у кожного на все своя думка і багато чого залежить від того чи на однаковому рівні ви жили з тими людьми в Україні , бо інакше ви можете розчаруватись
Viktoriia2024• 02 января в 07:38
Ответ дляОце фіфа
автор спитала де найкраще українцям платять виплати , ви ж не знаєте її ситуацію , може це найнеобхідніше для неї зараз
До речі , ви знаєте , можна жити на соціальних виплатах , а ще й не офіційно підробляти і жити навіть , прекрасно ,
Чарівне зіллячко• 02 января в 07:40
Ответ дляОце фіфа
выбирает автор . из желающих посодержать.
Горня капучіно• 02 января в 07:43
Ответ дляViktoriia2024
Брат мужа в Америке, работает сейчас, зарабатывает хорошо ?
Сейчас для многих 5 т баксов большие деньги 💰
Fashion_besties• 02 января в 07:44
Ответ дляViktoriia2024
Зо маєте на увазі «90% то пропаганда»?
Viktoriia2024• 02 января в 07:45
Ответ дляГорня капучіно
Для США він заробляє так собі …повірте 5000$ тут то не великі гроші , особливо хто міг собі багато чого дозволити в Україні ))
Viktoriia2024• 02 января в 07:46
Ответ дляFashion_besties
Зо маєте на увазі «90% то пропаганда»?
Ви зараз в США ? Ви хочете мої слова поставити під сумніви , чи вам реально цікаво ))? Просто щоб я знала з чого почати
Мені одні американці сказали , що їхня країна -це насправді країна третього світу , яка маскується під супердержаву … особливо це стосується їхньої медицини
Горня капучіно• 02 января в 07:53
Ответ дляViktoriia2024
Согласна, но для бедных кто в Украине ничего не может себе позволить,это другой шанс...
Viktoriia2024• 02 января в 07:54
Ответ дляГорня капучіно
Тільки якщо для бідних і роботящих , то ви праві