загадочная кошка• 02 января в 06:55

Хто зараз за кордоном?

Є думки щоб виїхати з дитиною 14 рочків, якщо у вас є діти, то як у них все в школі? Як у вас з роботами? Ким працюєте? Де саме краще приймають біженців,де більше дають виплати?
цікаво послухати також де не приймають біженців,але гарні умови
дякую за відповідь
100%• 02 января в 10:33
Ответ длязагадочная кошка
англійську,німецьку та трішки корейську
вже куди вирішимо їхати,то там вже почнемо мову вчити
Автор німеччина, там є шанс зачипитись і навряд чи вони будуть виганять коли все скінчиться.
ДлинноНожка• 02 января в 10:45
Ответ дляViktoriia2024
Так )) Німеччина ,, соціальна ,, країна …багато знайомих отримують виплати , живуть безкоштовно ) спочатку хотіли у сша , але коли ми розповіли що тут такого немає , то передумали і живуть собі , можуть навідувати родичів в Україні , а ми тут як в тюрмі
Ой прямо так обратно езжайте)
Так точно!• 02 января в 10:47
Ответ дляГорня капучіно
Брат мужа в Америке, работает сейчас, зарабатывает хорошо ?
Сейчас для многих 5 т баксов большие деньги 💰
Заробляє 5 тис. баксів, а скільки витрачає? Розпишіть витрати і що залишається? Скільки коштує орендоване житло, страховка, витрати на машину?
БершкомангоЗар• 02 января в 10:48
Ответ дляViktoriia2024
Бедняжка настрадалась
Бабуся Бетман• 02 января в 11:03
Ответ дляЗадолбулька
И если немцы настучат или свои , возвращать обратно придётся
Возвращать, то ещё пол беды.
Самый страшный грех - это уклонение от уплаты налогов. И потолка штрафа в этом вопросе у них нет. И, вполне реально, получить депорт
Красота неземная• 02 января в 11:06
Ответ дляКіма кепка
Можна офіційно мати мініджоб і при цьому весь соціал
Не весь. З міні-джоба умовно в 520 євро вам реально залишиться 180
БЦАшка• 02 января в 11:10
По выплатам не знаю, не получаем.
В школе ребенку тяжеловато, учит языки усиленно.
БЦАшка• 02 января в 11:13
Ответ длязагадочная кошка
думаємо їхати в бельгію,чи варто цього?
В Бельгии только если есть к кому.
Либо если есть высокооплачиваемая удаленная работа. Страна довольно дорогая и проблематично снять жилье.
Лагерей нет, без знакомств или стабильных высоких доходов жилье не снимете.
ПолБатона• 02 января в 12:12
Ответ дляViktoriia2024
Мені не подобається німецька мова … це одна з найбільших причин чому ми туди не поїхали 😊
Якщо ви плануєте працювати дуже багато , маєте трохи заощаджень , знайомих -то США нормальний варіант
Якщо ви не маєте заощаджень , не плануєте працювати по 10годин , а хочете просто відпочити від війни , то Німеччина

Найбільший плюс Німеччини -це вільно пересуватись по світу
Так это не правда. У меня есть подружки в Германии, нифига они не могут свободно передвигаться по миру. Если получают социал, то обязаны как на работу ходить на курсы, дают отпуск определенное количество дней в год и все. Когда захотел, тогда поехал, это в странах которые не платят социал, не оплачивают жилье. А когда сдашь немецкий, надо идти на работу.
ЖонДуан• 02 января в 12:33
Я б Германию не выбирала, это страна со своими правилами, условностями. На сегодня была б наверно Хорватия, но там нет плюшек, рассчитывать только на себя. Хотя есть мед страховка, это уже не мало.
Задолбулька• 02 января в 12:35
Ответ дляБабуся Бетман
Возвращать, то ещё пол беды.
Естественно , не премию ) но наши этого не понимают )
Viktoriia2024• 02 января в 17:36
Ответ дляЗадолбулька
Ще ніхто нічого не повернув
Viktoriia2024• 02 января в 17:41
Ответ дляПолБатона
Не знаю у якій Німеччині ваші знайомі , а мої з Німеччини не тільки в Україну їздять , а і по Європі подорожують
Мстящий за Зайца• 02 января в 18:06
Ответ дляПетриківна
а вы кем работаете если не секрет?
Я специалист в области платежных технологий
Задолбулька• 02 января в 19:19
Ответ дляViktoriia2024
Ще ніхто нічого не повернув
Пока.. до поры до времени
Горня капучіно• 02 января в 19:53
Ответ дляТак точно!
Согласна, но у нас в Украине, вообще три копейки платят, а жилье и продукты космос, если ещё стоматология то вообще здохнуть... Поэтому нельзя сказать однозначно что там хуже
Viktoriia2024• 02 января в 22:08
Ответ дляЗадолбулька
Пока.. до поры до времени
Ой , перестаньте ) українці вміють так , що ще й доплатять
Viktoriia2024• 02 января в 22:14
Ответ дляГорня капучіно
Зайдіть на форуми американців і побачите те ж саме , мільйони за межею бідності ….а як вам на зарплату 3000 зняти житло +_ 1000 , страховки , рахунки ,їжа , а поставити коронку чи запломбувати зуб -від 1000$ , так і тут більшість живе ..
Є плюси і мінуси як і в нас , але просто я хочу сказати , що те що нам розказували по телевізору про США , то це тільки хороші сторони , тому і розчарування
Задолбулька• 02 января в 22:38
Ответ дляViktoriia2024
Так даже Мадонна пела: American Life- american lie
Прямее некуда уже )
Горня капучіно• 14 января в 08:02
Ответ дляViktoriia2024
Я так в принципе и думала,
Когда говорят, выезжаете там лучше,
Я оцениваю ситуацию что когда нет денег и крутой специальности там нечего делать...
У нас тяжело, но в Америке цены выше на всё
автор загадочная кошка • 18 января в 07:11
Ответ дляViktoriia2024
Автор, вам бажаю удачі , хай у вас все вийде найкращим чином ..і знайте , що хай би що ми не планували , у Бога на все свій план✨за ним останнє слово , довіртеся своїй інтуїції і все вийде 🫶
Обнімаю і бажаю щоб ваша дитина проживала своє дитинство у спокої і радості

Я спати , бо у нас 2 години ночі
дякуємо Вам за такі теплі побажання, я вже тривалий час не заходила сюди,отже не бачила Вашого повідомлення.Вам також усього найкращого!✨️