Дівчатка, привіт!
Порадьте з власного досвіду лікаря, який у вас приймав !!! природні пологи в 5 пологовому і яким ви залишилися задоволеним ( без видавлювання, вакууму і не мучив довго, а йшли на кесерево, якщо бачив що ви самі не народите)
Цікавлять саме природні пологи, ті хто класно роблять КС я знаю ❤️
Ответ дляРожева юбка
А о 4м вы уже спрашивали, или я пропустила?
Ви помилились. Розглядаю лише 5
Ответ дляРаспутница
Дмитро Олександрович Говсеєв
Він вже не приймає пологи наскільки я знаю
Распутница• 05 декабря 2024
Ответ дляAlenaUlasenko
В мене приймав. Мабуть питання ціни
Але, коли він приймає - то ще вся команда бігає
Ответ дляРаспутница
В мене приймав. Мабуть питання ціни
А коли ви народжували?
Ну шо не так?• 05 декабря 2024
В мене приймав Говсєєв 9 років тому. Але, сам 5 пологовий, то ще та помийна яма.