ИграйМойГормон• 02 января в 12:48
Билеты Мукачево Будапешт обязательно распечатывать?
Всем привет! Девочки, подскажите плиз, билеты Мукачево Будапешт обязательно распечатывать?
Покупала тут
ИграйМойГормон
• 02 января в 12:49
Ответ дляkatya-lucky
Добрый день.
Нет. Но показывать Вы должны оба билета.
фух, спасибо, уже не успеваю их распечатать, да, там на человека пара билетов почему то
katya-lucky• 02 января в 12:50
Ответ дляИграйМойГормон
Один это покупка билета, а второй - конкретное место.
ИграйМойГормон
• 02 января в 12:55
А Будапешт Чоп надо распечатать, если с этого сайта покупать?
Куколка-мяуколка• 02 января в 13:16
Автор, почитайте на офіціальном сайте, не знаю, на каких поездах, но были у людей проблемы, где то обязательно иметь распечатку!!
Я їхала в вересні, то навіть наші таможеники наполягали, щоб пасажири роздруковували. Це можна зробити на вокзалі в Чопі, трохи муторно, треба їм на пошту вислати, оплатити по реквізитам (десь по 25 грн/квиток) і вони друкують. Якщо їхати до Захоні, то можна не друкувати, а ось до Будапешта чи Відня - то наполгливо радять
ИграйМойГормон
• 02 января в 14:35
Ответ дляGleva
А если с Мукачево ехать в Будапешт, не знаете?
katya-lucky• 02 января в 15:44
Доповню. Маю власний досвід квитків із телефону. Що дорогою до Будапешта, що коли поверталася. Так, у валізі були печатні квітки. Але спокійно пройшла перевірку на телефоні де через dowload tickets вони були збережені. Мандрівка була на початку листопада 2024.
katya-lucky• 02 января в 15:47
Ответ дляGleva
Будапешт - Відень - Будапешт потрібні роздруковані квітки. Інакше дійсно будуть проблеми. Моя подруга так ’потрапила’ на придбання нових квитків на суму біля 50 евро (
ИграйМойГормон
• 02 января в 15:50
Дякую всім! Пошукаю в Мукачево де їх можна буде роздрукувати