Дама с заначкой• 02 января 2025
Реакція на дорогі безглузді подарунки
Як реагуєте на дорогі, але безглузді подарунки?
Особливо, коли економите на всьому, не шикуєте, чекаєте на знижки. Є цілий список бажань, який сімʼя знає.
А от чоловік чи дитина- підліток дарують щось дороге, але непотрібне.
Дорогуща термочашка для офісу - домогосподарці, дорогі цукерки - людині яка на дієті.
Мене такі подарунки бісять і я не можу це скрити.
Як так безглуздо можна витрачати гроші? Я конкретно кажу, що я хочу, але їм видніше.
Ви говорите прямо, навіщо це купили чи радієте?
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Ваша скупість то занадто
Де ви побачили скупість?
Радію за людей, які не жалкують про потрачені впусту гроші на безглузді подарунки.
За ким я буду?• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Де ви побачили скупість?
У вас і побачила, і страшніше, то духовна скупість. Ви не цінуєте, те що маєте. Ви щось не написали,які ви зробили подарунки рідним, можливо для них це непотріб, але в силу свого виховання вам це не озвучили?
На привозе• 02 января 2025
Ответ дляУраганнаЯ
чашка і цукерки це щось дороге? думала йдетьсі про авто чи хоча б техніку
нагадало тему славнозвісної Тані яка чоловіка пиляла бо він без дозволу пачку дорогих макаронів купив
Ой, як це я пропустила. Щось давно не видно Тані, куди це вона пропала
На привозе• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Бачите у мене, як домогосподарки свої уявлення про офіс.
Ну тоді куди вона?
На прогулянку.
Мамаша в бигудях• 02 января 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мені подарували термокружку, і я в ній ставлю воду нанічь біля ліжка на тумбочку. Стакан не ставлю, бо коти можуть приходити по водичку 🙃
Для мене це виявилося дуже зручним.
Я теж так роблю!)) Бо наш кіт теж може попити вночі з чашки. Дуже зручно
Не танцую- но пою• 02 января 2025
Ответ дляБабайко
я бы вас заигнорила по полной
А я б вас задарувала фігньою)
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Я подарувала все, що мені замовили.
В тому числі таку хрєнь як дубайська шоколадка🤪
Як_наготую...• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Ага
Прошу не робити це, бо мені не вгодиш😀
У меня вот типа такого было с мужем. Запомнилось как я очень хотела дорогую бижутерию, обсуждала это с подругой. Он услышал, пошёл и купил. Но голубую. Мне этот цвет неприятен, я хотела красную.
Я расстроилась очень. Пошла и поменяла. Он обиделся.
За ким я буду?• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Я подарувала все, що мені замовили.
Так цеж дорого
для вас
Правильно_Валерчик• 03 января 2025
Автор, хочу поддержать Вас, я такая же, мне не угодить , вижу ненужную вещь , которую некуда деть , при этом не кайфую от внимания , которое мне оказали .Я даже не могу дарить подарки, потому что для меня они полная фигня. Как дарить другим фигню?)) Любую вещь для себя я тщательно и долго выбираю.Но у меня моя дочка полная противоположность , она так радуется подаркам, так любит выбирать их. Очень удивляется , что ,например,такая крутая чашка мне не нужна , я хочу лишь ту , что выбрала сама!) У меня совсем другие эстетические и тактильные предпочтения!) Хотя соглашусь, что были у меня в жизни и крутые подарки, которым я радовалась , например ,ночник-лампа и... тарелка!) Дарителем честно говорю, что , лучше не надо, и не обижайтесь, что не дарю подарки- не чувствую и не понимаю их , боюсь не угодить , так как мне уж очень редко что подходит.
Не виправдовуюсь• 03 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Витратила всі наявні в неї гроші
на хєрню.
Дитині 16 років
Радійте, що у дитини є ініціатива і взагалі бажання вас порадувати. Це найцінніше. А те що по списку вам хай чоловік дарує. Я так зрозуміла, дочка із своїх особистих вам купила подарунок, як хоче, так і витрачає
Дама с заначкой
• 03 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Так цеж дорого
для вас
Я подарувала те, що мені замовили. Я почула побажання.
Мої- не чують. На це грошей жалко.
Дама с заначкой
• 03 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дякую. Важко рідним пояснити чому саме ця форма чашки моя і цей колір. Я в старбаксі можу з їхнюю білою чашкою півдня просидіти😀,і кайфувати, ніхто цього не розуміє😀 Тому запитала, як ви реагуєте, коли вам не до душі подарунок і він недешевий.
Правильно_Валерчик• 03 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Мои наблюдали лет 5 назад ,как я выбирала 2 часа себе чашку в эпицентре, так и не выбрала , поэтому поняли уже , что чашка для меня это больше , чем просто чашка!) Все мы разные и судим других по себе, людям сложно понять, что даже казалось бы универсальные подарки , совсем не универсальные!) Возможно ваша дочка , как моя , просто любит сюрпризы и дарить подарки! Ну пусть реализует свою потребность в другом месте, моя прочла ’ 5 языков любви’ и уже понимает, что мне приятно ее внимание в виде помощи или совместного времяпровождения. Хотя часто забывает, и все равно хочет мне что- то подарить!)
90x60x90• 03 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Я так поняла вы за границей(Старбакс, акции постоянные, стоимость чашки плавающая то 900, то 800, то 600 грн. и в итоге 15€ в ваших же дописах). В следующий раз и просите те 15€ в конверте, чтобы сами выбрали дорогой подарок
Дама с заначкой
• 03 января 2025
Я зрозуміла, що це в мене відхилення. Всі уміють радіти навіть тим подарункам, що будуть пилитись на полці і не потрібно нічого змінювати, а працювати над собою.
Радію за дівчат, для яких 600 грн. за чашку і 450 за цукерки це дрібниця. Мені є до чого рости.
Тому і написала на совєтчіцу, щоб трішки мізки вставили
90x60x90• 03 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Если уж на то пошло, то если вы за границей, то чашка такая стоит 20€, а дочка купила за 15€. Если вы в Украине такая чашка по скидке 1500грн., а не 600. Поэтому если и на конфеты и на чашку ушло 900грн. То всё куплено по акции как вы и любите. Поэтому можете жить спокойно
Дама с заначкой
• 03 января 2025
Дякую, заспокоїли за ціну.
Але не можу придумати нафіга вона мені потрібна.
Ціну писала орієнтовно
, навіть не шукала, щоб ще більше не засмучуватись.
Ціну писала орієнтовно