Хочеться з кимось поговорити про мою ситуацію, але нікому і не розкажеш🙄
З чоловіком 10 років разом, є дитина 2,6 роки. Все було добре, кохання, взаєморозуміння, підтримка, дитина запланована, звісно були якісь нюанси, але все влаштовувало +-. Після 2х років декрету я зрозуміла, що втрачаю себе як жінка...від чоловіка не було уваги, ми були стомлені, він з роботи, я з дитиною одна 24/7, хочеться легкості, емоцій, почуттів...секс став не той, наявність побутових проблем, невдоволення фінансовим положенням. 3 місяці назад я познайомилась з чоловіком, емоції, пристрасть і все інше просто накрило нас. Були зустрічі, був класний секс, були емоції ті, яких так не вистачало, але потім почались певні проблеми. Я не готова йти з сім´ї, він також, бо одружений. Головою розуміємо, що разом нам не бути, але тягне один до одного сильно і постійно присутні Емоційні качелі, що мене не зовсім влаштовує, бо я ціную стабільність і легкість у відносинах, а не постійні переживання.
Питання в тому, що коханця ніби покинути не можу, бо він мені в емоційному плані дає те чого не вистачає, ту пристрасть, те відношення коли ти себе відчуваєш жінкою і сім´ю свою не хочу руйнувати, бо чоловік в мене хороший як людина, ніколи не залишить мене в біді, тим паче є дитина спільна. Але не має до нього тих почуттів, інтиму взагалі не хочеться, я як до родича і до друга відношусь до нього.
Можливо в когось була схожа ситуація? Чи можливо викинути з голови коханця, чи можливо повернути почуття до чоловіка?
І як взагалі бути, бо я дуже заплутала сама ж себе😭😭😭
Ответ дляТекстильОкси
Чому вам не поговорити про це?
В мене питання. Що ви хочете змінити з чоловіком і хочете лі взагалі? Якщо не кохаєте. то немає сенсу жити разом як на мене
Призначення люди - бути щасливою. Ви щасливи? а чоловік?
Вцілому щаслива як людина, а от як жінка...тут питання
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Нинішній коханець грошей мені не дає, були деякі подарунки, кафе, ресторани і так далі. В нас з ним почуття та емоції, якийсь зв´язок
Все зрозуміло. Цинічно, практично, зручно, без принципів. Маєте повне право.
Ответ дляIryyyna01
Так коханець постійно влаштовує емоційні качелі, типу хочу, але не можу, або ревнує, або сам створює проблем яких немає
Отож. Коханець дає вам пристрасть і емоції, які йдуть з качелями. Бо такий у нього психотип
Чоловік дає стабільність
В цьому й різниця. Що вам більше треба - емоції чи стабільність
Чоловік дає стабільність
ТекстильОкси• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Згодна, що наявність повноцінної роботи може переключити увагу. Але мій чоловік вміє занадто розслаблятись коли я пишу як кінь. Ми з ним цю історію вже проходили
Тоді пашите не як кінь. чисто на манікюр/косметику або знайдіть хоббі або допомогайте іншим
Просто вас таке я бачу не влаштує. Ви ж хочте коханця все одно мати, а чоловіка не кидати
Ответ дляТекстильОкси
Хочу почуттів, пристрасті, емоцій, а не просто сірого побуту
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
За рахунок чоловіка? Дай Боже йому розуму, зробити те саме.))
ТекстильОкси• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Якщо у вас з чоловіком будуть емоції ви покинете коханця?
ТекстильОкси• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Так і питання в тому як повернути те все з чоловіком?
Вам до психолога обом тоді
В мене буди проблеми з чоловіком - психолог допоміг розібратися і зрозуміти, що робити
ТекстильОкси• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Але я не збираюся розповідати чоловіку про свої ’пригоди’
до чого тут розповідати чоловіку? у вас з чоловіком недопонімання - ось це з психологом і пропрацюйте
про коханця можна не говорити. він зальотня птаха в вашу сімю
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляviter33
Блядь звичайна
Блядун звичайний
Зустрілися дві одинокості)))
Блядун звичайний
Зустрілися дві одинокості)))
Ну ви даєте...ще забанять
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Розповість дружина вашого коханця, вангую.
Ответ дляТекстильОкси
На думку чоловіка проблем немає. Я йому просто говорила чого мені хотілось би, чого не вистачає - уваги, компліментів, побачень і т.д. Нічого не змінювалось
ТекстильОкси• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
а чому ви не запропонуєте йому свіданку? я не розумію
я так бачу погано ви йому донесли масштаб проблеми
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Та ні, не розповість, бо вона сама не знає ні про що)
Ну звичайно...всі ж жінки, дурепи окрім вас