Хочеться з кимось поговорити про мою ситуацію, але нікому і не розкажеш🙄
З чоловіком 10 років разом, є дитина 2,6 роки. Все було добре, кохання, взаєморозуміння, підтримка, дитина запланована, звісно були якісь нюанси, але все влаштовувало +-. Після 2х років декрету я зрозуміла, що втрачаю себе як жінка...від чоловіка не було уваги, ми були стомлені, він з роботи, я з дитиною одна 24/7, хочеться легкості, емоцій, почуттів...секс став не той, наявність побутових проблем, невдоволення фінансовим положенням. 3 місяці назад я познайомилась з чоловіком, емоції, пристрасть і все інше просто накрило нас. Були зустрічі, був класний секс, були емоції ті, яких так не вистачало, але потім почались певні проблеми. Я не готова йти з сім´ї, він також, бо одружений. Головою розуміємо, що разом нам не бути, але тягне один до одного сильно і постійно присутні Емоційні качелі, що мене не зовсім влаштовує, бо я ціную стабільність і легкість у відносинах, а не постійні переживання.
Питання в тому, що коханця ніби покинути не можу, бо він мені в емоційному плані дає те чого не вистачає, ту пристрасть, те відношення коли ти себе відчуваєш жінкою і сім´ю свою не хочу руйнувати, бо чоловік в мене хороший як людина, ніколи не залишить мене в біді, тим паче є дитина спільна. Але не має до нього тих почуттів, інтиму взагалі не хочеться, я як до родича і до друга відношусь до нього.
Можливо в когось була схожа ситуація? Чи можливо викинути з голови коханця, чи можливо повернути почуття до чоловіка?
І як взагалі бути, бо я дуже заплутала сама ж себе😭😭😭
double-mama• 02 января в 13:40
Ответ дляIryyyna01
Але якщо були розмови, було проговорено чого кому не вистачає, але все продовжувалось як продовжувалось...
Авторе,порядні люди просто припиняють відносини ,які їх не задовольняють. А потім починають нові. Але ж це порядні. А непорядні шукають винних у власній непорядності,але їх нема. Рішення про зраду приймали виключно ви. Ваш чоловік на нього згоду не давав
Natalia505• 02 января в 13:40
Ответ дляIryyyna01
Так, чоловік створив певні фінансові .проблеми, він їх сам і закривав і закриває надалі. І сам похитнув моє сприйняття його як чоловіка на певному етапі
От сволота така, саме тому він хороший і ви з ним не розлучаєтесь.
double-mama• 02 января в 13:40
Ответ дляIryyyna01
Я знаю що ця вся історія НЕ ПРАВИЛЬНА, НЕ ЧЕСНА. Але як з неї вийти??
Припинити відносини із коханцем просто зараз. І нізащо і ніколи не розповідати нікому про те, що було
Ответ дляIryyyna01
То розлучайтеся, якщо Вас не влаштовує і чоловік не планує мінятися.
Чоловік для Вас зараз яку роль грає? Банкомат, аксесуар для візиту до родичів?
Natalia505• 02 января в 13:41
Ответ дляdouble-mama
І я про це.
Ответ дляdouble-mama
Проблема в тому, що ми нас тягне один до одного, я не знаю чому так, але це повний капець. Я головою повністю все розумію, я знаю що це не правильно і що моя сім´я це найдорожче і що таку людину як мій чоловік я наврядчи зустріну ще і мій коханець далеко не такий, він хороший, але там де не хороший мій чоловік
Ответ дляIryyyna01
Так, хотілось на 2х стільцях сидіти. Бо з чоловіком сім´я, все добре, а з коханцем класний секс та емоції. Але ми з коханцем і не збирались розлучатись, ні він, ні я, але він як людина не простий, створюючи мені 1000 проблем і переживань, я б і рада відпустити і поринути назад в сім´ю, але чомусь не можу(
Есть понятие как сублимирование. Чтобы бросить любовника займитесь сублимированием лучше.
Ответ дляLada_333
Автор у мене була схожа ситуація. І тривали ці качелі майже 5 років, уявляєте? Але в якійсь момент те нове кохання пройшло, і думаю, як добре, що я не пішла від чоловіка, донька би мене не пробачила
Я постійно в переживаннях і постійно загружаю себе цією історією. Хочеться легкості, але її немає
Ответ дляIryyyna01
це пройде, повірте. Просто чимось заповніть своє життя новим, хоббі, вивчення мови, бізнес, волонтерство...що завгодно
Ответ дляIryyyna01
Авторе, скільки Вам років?
До чоловіка Вас також 100% тянуло на початку стосунків, це гормони.
Виходів з ситуації всього два: розлучення з чоловіком або припинення стосунків з коханцем.
Ще раз запитаю, Ви б хотіли бути на місці дружини коханця і жити в брехні?
Ответ дляIryyyna01
Почему вы не с ним помогая закрыть проблемы? Вы же семья. Конечно с любовником лёгкость и никаких обязательств. А муж пусть ломает голову над проблемами. Рано или поздно муж узнает. Так что начинайте готовится лучше к этому.
Ответ дляЗападенка
Авторе, скільки Вам років?
Мені 30 років. Ні, не хотіла би бути на місці дружини коханця
ТекстильОкси• 02 января в 13:47
Ответ дляIryyyna01
Так в тому то і проблема, що сім´ю руйнувати не хочу. Але хочу почувати себе жінкою, бо саме це відчуття дає коханець, а не чоловік, нажаль..
а що ви зробили для того, щоб з чоловіком були яскраві відношення і класний секс?
Ответ дляInsin
і ле ж ви взяли коханця, працюючи віддалено, маючи маленьку дитину яка щойно пішла в садок, і купу побутових справ? У супермаркеті познайомилися чи в ліфті?)
Не зовсім важливо де ми познайомились, важливий факт спілкування, зустрічей. Повірте, коли є бажання на все знайдеться час
Natalia505• 02 января в 13:47
Ответ дляolshe11
Для цього потрібно мати бажання. Глибинно, автора все влаштовує і якщо коханець буде поводити себе ´правильно´ все так і залишиться.
Kseniya_AY• 02 января в 13:47
Які тут ’правильні’ коментатори підтягнулись, треш просто... Автору потрібна порада, а не цькування, їй і так не весело, і провину вона відчуває, і як ця ситуація вивернеться з часом - невідомо. Мне дійсно шкода, що ви в такій ситуації, це не весело, і рішення потрібно буде зробити однозначно. І це рішення читається в ваших коментарях, можливо треба себе підготувати до нього
Ответ дляKseniya_AY
Так, ніхто не застрахованих від таких історій. І я не рахуючи це помилкую, це просто досвід, можливість на все подивитись під іншим кутом
juliankoste• 02 января в 13:49
Ответ дляIryyyna01
Время все расставит на места, со временем остынут чувства к любовнику. Главное не наделайте глупости.
ТекстильОкси• 02 января в 13:50
Ответ дляIryyyna01
Ми багато розмовляли про нас, наші відносини. Але це не привело ні до чого
Розмовляти. це добре. а дії?
У всіх з часом почуття не такі, як на початку відносин
Я так розумію ви взагалі не хочете напрягатися. Для коханця мабуть і білизна. і одяг і в сексі яскравіть. Зробить те саме для чоловіка