Iryyyna01• 02 января 2025

Чоловік/Коханець

Хочеться з кимось поговорити про мою ситуацію, але нікому і не розкажеш🙄
З чоловіком 10 років разом, є дитина 2,6 роки. Все було добре, кохання, взаєморозуміння, підтримка, дитина запланована, звісно були якісь нюанси, але все влаштовувало +-. Після 2х років декрету я зрозуміла, що втрачаю себе як жінка...від чоловіка не було уваги, ми були стомлені, він з роботи, я з дитиною одна 24/7, хочеться легкості, емоцій, почуттів...секс став не той, наявність побутових проблем, невдоволення фінансовим положенням. 3 місяці назад я познайомилась з чоловіком, емоції, пристрасть і все інше просто накрило нас. Були зустрічі, був класний секс, були емоції ті, яких так не вистачало, але потім почались певні проблеми. Я не готова йти з сім´ї, він також, бо одружений. Головою розуміємо, що разом нам не бути, але тягне один до одного сильно і постійно присутні Емоційні качелі, що мене не зовсім влаштовує, бо я ціную стабільність і легкість у відносинах, а не постійні переживання.
Питання в тому, що коханця ніби покинути не можу, бо він мені в емоційному плані дає те чого не вистачає, ту пристрасть, те відношення коли ти себе відчуваєш жінкою і сім´ю свою не хочу руйнувати, бо чоловік в мене хороший як людина, ніколи не залишить мене в біді, тим паче є дитина спільна. Але не має до нього тих почуттів, інтиму взагалі не хочеться, я як до родича і до друга відношусь до нього.
Можливо в когось була схожа ситуація? Чи можливо викинути з голови коханця, чи можливо повернути почуття до чоловіка?
І як взагалі бути, бо я дуже заплутала сама ж себе😭😭😭
felix_et_libera• 02 января 2025
Нащо вам кудись йти? Отримуйте секс і емоції від коханця, а інше від чоловіка. Нащо все ускладнюєте?
Natalia505• 02 января 2025
Ну от реально читати неприємно. І не мені вас судити, до лампочки ваше життя. Але як шкода тих хороших людей, поруч з вами. На який ви витрачаєте їх час?
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляfelix_et_libera
Так коханець постійно влаштовує емоційні качелі, типу хочу, але не можу, або ревнує, або сам створює проблем яких немає
Западенка• 02 января 2025
От якби почали жити з коханцем, буде те саме, що зараз з чоловіком.
Побут і фінансові проблеми гасять пристрасть.
Рішення приймете лише Ви. Готові обидвоє розлучатися, вперед.
Ні, то завершуйте і не обманюйте теперішніх партнерів.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляЗападенка
Так в тому то і проблема, що сім´ю руйнувати не хочу. Але хочу почувати себе жінкою, бо саме це відчуття дає коханець, а не чоловік, нажаль..
Insin• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
як ви будучи з маленькою дитиною 24/7, мало того що десь знайшли коханця, то ще й маєте час із ним бачитись, і маєте час/сили чепуритися до нього? Де в цей час дитина? Що кажеье чоловікові? Де вт взяли коханця окрім як цілеспрямовано іти на сз?
Natalia505• 02 января 2025
Що означає повернути почуття чоловіка? Ви його навіть не поважаєте. Зраджуєте, обманюєте, він живе в цій груповусі, навіть не підозрюючи. Він це не обирав. Лицемірство- сім´ю не хочу руйнувати. Її у вас немає.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляInsin
Дитина пішла в садок)
GirlSuper• 02 января 2025
Дуже шкода чоловіка.
Зрада (
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляNatalia505
Річ в тім, що як людину поважаю, але справді це дуже не чесно по відношенню до нього. Але ж сім´ю хочу зберегти, а почуттів тих які мають бути немає😭 Розлучатись не хочу, з коханцем майбутнього не бачу, хочу повернути почуття до чоловіка...але як?
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляGirlSuper
Дуже шкода чоловіка.
Зрада (
Тут вина обох в сім´ї...нажаль так трапляється
Западенка• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Не ображайтеся, оберніть ситуацію іншим боком. Ваш чоловік бігає до коханки за емоціями . Як Ви будете почуватися? Нормально бути обманутою?
От і Ви одною попою на двох стільцях всидіти хочете.
Та і загалом, Ви ж розумієте, що коханець ге розлучиться з ймовірністю у 99%. І Вас використовує для класного сексу.
У цьому замісі шкода двох інших людей, вашого чоловіка і дружину коханця.
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Треш. Немає в стосунках ні почуттів, ні чесності, ні поваги. Ви що завгодно пишіть. Для чого ви чоловіка тримаєте? Дайте шанс людині жити в коханні. Він ще його знайде.
ТриАна• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Тільки на іншого мужика залізли ви а не ваш чоловік)))
VivaForever• 02 января 2025
вы уже предали мужа, зачем восстанавливать отношения с ним? вы думаете вы одна проходили этот тяжелый период в декрете, таких большинство,у многих появляется с кем то искра от недостака внимания дома, но идут на предательство НЕмногие. понимаете в чем суть? вы переступили грань
double-mama• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Авторе, ви ж чудово розумієте, що не йдете від чоловіка лише тому, що йти вам нема куди: вас не чекають, не будуть про вас піклуватися і ви залишитеся одні із дитиною біля розбитого корита. А всі ці про хорошу людину в дитину- це просто смішно. На вагах вихід із зони вашого особистого комфорту у зону повного дискомфорту без просвіту і тихе сімейне звичне болотце.
olshe11• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Дитина пішла в садок)
А вы пошли на работу?
double-mama• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Ви не сім´ю не хочете руйнувати, а не хочете залишитись ні з чим.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляЗападенка
Так, хотілось на 2х стільцях сидіти. Бо з чоловіком сім´я, все добре, а з коханцем класний секс та емоції. Але ми з коханцем і не збирались розлучатись, ні він, ні я, але він як людина не простий, створюючи мені 1000 проблем і переживань, я б і рада відпустити і поринути назад в сім´ю, але чомусь не можу(
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляdouble-mama
Краще не скажеш.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляolshe11
А вы пошли на работу?
Працюю віддалено
GirlSuper• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Чоловік винен що ви зрадили )
Добре )
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Я думаю ситуація сама вирішиться. Ваш обов´язково колись про це дізнається і пояснювати нічого не доведеться. Завдяки вашому коханцю.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляGirlSuper
Чоловік винен що ви зрадили )
Добре )
Але якщо були розмови, було проговорено чого кому не вистачає, але все продовжувалось як продовжувалось...
Natalia505• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
То чесно залишити цю людину в спокої. Ви не збудували те чого прагнули. Але виходячи з ваших рішень, мало ймовірно що ви на те здатні.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Я знаю що ця вся історія НЕ ПРАВИЛЬНА, НЕ ЧЕСНА. Але як з неї вийти??
olshe11• 02 января 2025
Ответ дляGirlSuper
Чоловік винен що ви зрадили )
Добре )
Он наверно пахал чтобы ее обеспечить, а ей внимания хочется🤦‍♀️
GirlSuper• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Залишайте чоловіка.
Чому не розкажете йому правду ?
Чоловік вас покине.
А так вам зручно )
Шлюб розпадеться , питання часу лише
Западенка• 02 января 2025
Ответ дляIryyyna01
Треш(( сім´я і все добре. Дивне у Вас поняття хорошої сім´ї.
Вас самій нормально займатися сексом з чоловіком і опісля з коханцем чи навпаки.
Не зрозуміло, що Ви хочете прочитати на форумі.
Схвалення?
І так авторе, якщо у сім´ї є проблеми, то чоловік і дружина вирішують їх словами через рот. Йдуть за допомогою до сімейних психологів.
А скакати по коханцях точно не шлях вирішити сімейні проблеми.
автор Iryyyna01 • 02 января 2025
Ответ дляolshe11
Так, чоловік створив певні фінансові .проблеми, він їх сам і закривав і закриває надалі. І сам похитнув моє сприйняття його як чоловіка на певному етапі