Хочеться з кимось поговорити про мою ситуацію, але нікому і не розкажеш🙄
З чоловіком 10 років разом, є дитина 2,6 роки. Все було добре, кохання, взаєморозуміння, підтримка, дитина запланована, звісно були якісь нюанси, але все влаштовувало +-. Після 2х років декрету я зрозуміла, що втрачаю себе як жінка...від чоловіка не було уваги, ми були стомлені, він з роботи, я з дитиною одна 24/7, хочеться легкості, емоцій, почуттів...секс став не той, наявність побутових проблем, невдоволення фінансовим положенням. 3 місяці назад я познайомилась з чоловіком, емоції, пристрасть і все інше просто накрило нас. Були зустрічі, був класний секс, були емоції ті, яких так не вистачало, але потім почались певні проблеми. Я не готова йти з сім´ї, він також, бо одружений. Головою розуміємо, що разом нам не бути, але тягне один до одного сильно і постійно присутні Емоційні качелі, що мене не зовсім влаштовує, бо я ціную стабільність і легкість у відносинах, а не постійні переживання.
Питання в тому, що коханця ніби покинути не можу, бо він мені в емоційному плані дає те чого не вистачає, ту пристрасть, те відношення коли ти себе відчуваєш жінкою і сім´ю свою не хочу руйнувати, бо чоловік в мене хороший як людина, ніколи не залишить мене в біді, тим паче є дитина спільна. Але не має до нього тих почуттів, інтиму взагалі не хочеться, я як до родича і до друга відношусь до нього.
Можливо в когось була схожа ситуація? Чи можливо викинути з голови коханця, чи можливо повернути почуття до чоловіка?
І як взагалі бути, бо я дуже заплутала сама ж себе😭😭😭
Ответ дляIryyyna01
Я просила пораду як повернути почуття до чоловіка...кинувши коханця хіба вони самі по собі повернуться?
Йдіть до сімейного психолога, розмовляйте з чоловіком, поїдьте кудись вдвох на вихідні.
Зробіть все можливе, а тоді як не виходить, розлучення і вперед по інших чоловіках.
Це правильний шлях у моїх моральних принципах.
Зрештою, Вам це написали з десяток людей.
Та Ви хочете прочитати те, що Ви для себе вважаєте прийнятним)))
ТекстильОкси• 02 января в 14:43
Ответ дляKicuna
А чим чоловік не влаштовував?
Тим, що він був першйи і я по молодості не зрозуміла. що не кохала його ніколи. Він мене дратував дуже. Як він їв, розмовляв та ін.
Ответ дляТекстильОкси
В мене такого немає. Мене він не дратує. Деякі моменти звісно не зовсім влаштовуючи. І він в мене справді дуже гарна людина, він порядний, чесний, завжди допоможе, як батько чудовий, але мені як жінці саме як дружині хотілось би трішки іншого відношення до себе, до нас..
Ответ дляIryyyna01
Інколи в житті все дається для певного досвіду і навчання
Згідна, але будьте обережні, бо те навчання може для вас закінчитись не так як ви плануєте, і знання та досвід отримаєте не такі як ви собі уявляєте. Завтра чоловік може усе взнати і залишитесь біля розбитого корита, от тоді буде шкодувати і плакати, що отримали урок життя
Ответ дляMussja
Ви праві. Наслідків негативних не хочеться
ТекстильОкси• 02 января в 14:50
Ответ дляIryyyna01
В мене з другим чоловіком також були такі моменти, особливо після народження дітей. Теж хотілося емоцій. Але згодом все пройшло і налагодилося - ми багато гуляємо разом, в кафе стали ходити. І в сексі стало краще намного. Можливо у вас криза 10 років, наприклад. Нажаль є така проблема. 1 рік. 3 роки, 7, 10, 15. І це нормально. Деякі проживають цю кризу якось, вирішують. Для мене мій чоловік - самий близький і рідний.
Ответ дляТекстильОкси
Можливо і криза. Це все дуже важко як на мене...
Ответ дляNatalia505
Але грошей не дає?
Одна з переваг заміжніх коханок - їм не треба робити матеріальні подарунки, не треба возити на відпочинок, взагалі не треба матеріально вкладатися!! І часу забирають небагато
Достатньо розповісти про неземне кохання + якісний секс
Для чоловіків - шикарний. мінімально-затратний варіант!!
Ответ дляviter33
А ви досвідчений у темі коханок/коханців?)
ТекстильОкси• 02 января в 14:56
Ответ дляIryyyna01
Це неважко. Ви повинні самі вирішити чого і кого ви хочете і вже тоді працювати в тому напрямку. Можливо вам просто потрібно прийняти чоловіка таким, який він є. Я так і зробила (мій неемоційний і я прийняла це). Він же приймає вас такою, яка ви є)
Я думаю у вас вийде і ви, ваш чоловік і ваша дитина будете найщастливішими у житті)
Ответ дляviter33
Ще пунктик, що часто одружені чоловіки обирають саме заміжніх коханок щоб бути в ’рівних умовах’, щоб коханка не жила надіями що він піде з сім´ї.
Ответ дляТекстильОкси
Дуже дякую Вам. Я надіюсь, що нам вдасться знайти вихід з цієї ситуації і все що відбувається піде лише на краще
ТекстильОкси• 02 января в 14:58
Ответ дляIryyyna01
Удачі вам!
Ответ дляIryyyna01
Не всі чоловіки готові ризикнути своєї сім’єю заради того,’щоб коханка не жила надіями, що він піде з сім´ї’
Тому коханок обирають не за їх сімейним статусом
Мелитрисса• 02 января в 15:25
Ответ дляIryyyna01
Тут вина обох в сім´ї...нажаль так трапляється
Виноваты оба, ты и снова ты.
ТекстильОкси• 02 января в 15:37
Ответ дляviter33
Коли у мене буде моральна потреба висповідатися у своїх грішках - я обов’язково створю окрему тему!
чекаємо на тему)