Новопоштинская• 02 января в 14:33

Оптимальна площа житла для сімʼї з 4-х людей

Яка на вашу думку оптимальна площа будинку/квартири для сімʼї що складається з 2-х дорослих і 2-х дітей?
Скільки спалень, санвузлів? Які допоміжні приміщення .
Рубаю олівлє• 02 января в 14:35
3 спальни минимум, два санузла тоже минимум, от 90 КВ.м
Вишнёвая Леди• 02 января в 14:35
А нашо вам моя думка? У вас на втілення моїх думок грошей не вистачить.
Чорнобаївка• 02 января в 14:35
В 4 комнатной жили- папа, мама в одной, во второй дети, 2 брата, в 3 сестра( 3 детей), 4 - общая. На такую семью в идеале 5 комнат. На Вашу 4, если папа- мама размещаются в одной. Санузел главное раздельный.
Брюльтик• 02 января в 14:36
У нас была 4х комнатная почти 70 квадратов. У каждого по комнате, плюс зал общий и кухня. Вполне всем всего хватало. Думаю, логично, что если 4 человека в семье, то надо каждому по комнате, а дальше по возможности
nabludatel• 02 января в 14:36
В ідеалі: спальню батькам і по спальні кожній дитині, якщо діти однієї статі з невеликою різницею у віці, то можуть жити в одній кімнаті.
Нічна ненажера• 02 января в 14:36
Ответ дляnabludatel
а кімната щоб гостей приймати*
Викупана• 02 января в 14:37
Три спальні. Все інше - індивідуально для кожної родини. У мене 3 людей в сімʼї та невелика площа, але зробила так, щоб було 2 маленькі спальні, вітальня, гардеробна та кухня, коридор, звичайно.
Птица секретарь• 02 января в 14:38
80-90 кв.м. квартира или около 100 кв.м. дом.
Гигантизмом не страдаю.
Убери это все, отопи и т.д.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 января в 14:38
Каждому человеку по своей комнате, + одна общая, + кладовая из расчёта минимум 5 м на 1 человека. 1 санузел на двоих.
Карапулька• 02 января в 14:38
У нас 4х комнатная 76 квм. Нам отлично.
Творю чудеса• 02 января в 14:39
Вопрос глупейший. Как єто повлияет на ваши возможности?
Я считаю оптимально-3 спальни, гостиная, кабинет, небольшой зал для тренировок. Гардеробная, каждому свой санузел тогда уже.
Еще гостевую спальню можно.
А по факту у меня двушка в 75 квадратов.
ЛЮБА• 02 января в 14:39
Квартира от 80 м , дом от 120м , но это же мои хотелки, у всех разные желания и возможности …Вы бы еще спросили , где этот дом- квартира находится должны
Пліткарка• 02 января в 14:39
4 спальні , 2 санвузли , а метраж може бути різний, залежить від планування
Стрекоза любви• 02 января в 14:40
Кухня-студія, щоб всі тусили і 3 окремі спальні. Квадратура вже по-можливості.
Фокус-Покус• 02 января в 14:41
У нас дом, 160 кв. Хватает вроде всем.
Я только за!• 02 января в 14:41
Трех-комнатная квартира минимум, если дети одного пола то можна обойтись и двух комнатной.
Лама_мама• 02 января в 14:45
Звичайно що оптимально на кожного по кімнаті своїй. Але теж залежить від обставин, в нас в Україні було вдосталь площі, зараз у Варшаві купили всього 2 спальні+ кухня з залом, це був наш максимум максимум тому шо ціна на житло космос. В деяких країнах з житлом ще особливо складніше, чи в мегаполісах простій середній людині впринципі, тому кожен теж виходить зі своїх можливостей , в міру можливого звісно.
Творю чудеса• 02 января в 14:47
Ответ дляЛама_мама
При чем в Варшаве то что вы купили, называют трешкой.
Тішуся неперетішуся• 02 января в 14:47
4?спальні хоча б по 20 квадратів, щоб було місце під Одещину там , плюс дві ванни, два спальника, плюс кухня плюс два балкона, посю коридор з 15 щоб на товктись на головах рахуйте
Бавовна• 02 января в 14:49
24 м2.Мы сейчас ВПО в квартире дочери.
Жить можно,как оказалось
Звучит дико
Хи хи, ну ну• 02 января в 14:50
2 горшка санузла раздельных и метрах соточка в самый раз
куркулиха• 02 января в 14:53
Ответ дляБрюльтик
ну це не кімнати, а якісь комірки...
в мене однушка 43 квадрати. І це маленька однушка, у подруги однушка 55 кв.
БоВжеВільна• 02 января в 14:56
Ответ дляnabludatel
Ні. Жити в одній кімнаті діти можуть років до 10 старшого.
Потім вже підлітковий вік, треба свій куточок.
Перший коментар найбільш вдалий - треба 3 повноцінні спальні. Вони можуть бути дитячі і по 10 кв. м., але окремі.
Не стільки важлива площа кімнат, скільки кількість.
Комфортно буде 3 спальні + вітальня, два санвузли (я про туалети, душ/ванна може бути один).
Або 3 спальні + велика кухня.
У знайомих простора квартира, десь 120 кв.м. Але трикімнатна і зробили кухню-вітальню, тоді так модно було.
Дітям зараз по 14, і вже два роки, як вони маму виселили зі спальні, вона спить у кухні-вітальні тепер (тато на фронті). А до того нормально вдвох було, діти двійнята.
Карапулька• 02 января в 14:57
Ответ длякуркулиха
ну це не кімнати, а якісь комірки...
Нет. Важно отдельные комнаты. Их метраж вообще дело вторичное. .у нас три спальни 10, 8 и 8 квм.
И этого с головой хватает.
Больше - нет смысла. Нам просто не надо.
БоВжеВільна• 02 января в 14:58
Ответ длякуркулиха
ну це не кімнати, а якісь комірки...
У нас двушка 45 квадратів і вона не маленька, звичайна.
Карапулька• 02 января в 15:00
Ответ дляБоВжеВільна
И у нас до этого была двушка 45 квм, а ещё до нее трёшка 82 квм.
И однозначно наша 4хкомнатная 76 квм, гораздо комфортнее и удобнее чем трёшка 82 квм.
Брюльтик• 02 января в 15:00
Ответ длякуркулиха
ну це не кімнати, а якісь комірки...
Нам норм было, всем хватало места. Кухня маленькая была, это да.
Соседушка• 02 января в 15:01
На мою думку оптимальний варіант : 3 спальні, одна батькам і дитині по кімнаті, нам 4 саме так підходить більш за все. Але коли в березні виїжджали/тікали з Миколаїва, то в Польщі жили 3 місяці в одній кімнаті(приблизно 10 квадратів) в шістьох і до цього прилаштувались.
Все залежить від обставин і потреб.
БоВжеВільна• 02 января в 15:02
Ответ дляКарапулька
Саме так, кількість кімнат важлива.
Моїм синам зараз 14 і 11. І вже третій рік старший мріє про окрему кімнату. А ми не встигли до обстрілів це питання вирішити.
Від того, що дитяча 17 кв.м., дітям не легше.
ВундерКИНГ• 02 января в 15:20
Живем вчетвером в двухкомнатной квартире. Дети одного пола. Не прям чтоб всем удобно, но в целом нормально. Я хожу работать в офис обычно. Если дети на удаленке, то один учится в нашей комнате, второй-в детской. Муж обычно тоже ездит на работу. Живут же и в однокомнатной люди. В идеале-можно жить хоть в пятикомнатной, но кто это все будет убирать?