Будьте так ласкаві• 02 января в 16:56

Почастішали запаморочення з 16 тижня

Починаючи десь з 16 тижня часто паморочиться в голові наче ось ось втрачу свідомість, різко стає важко дихати, болить голова, в ушах свист постійно, аміак скрізь зі мною. З самого початку вагітності проблеми з шлунком і відтоком жовчі. Ще останнім часом при чханні чи кашлі дуже різкий колючий біль внизу живота, іноді просто ниючий, з´явилась слабкість і сонливість. Хто як боровся з запамороченнями?
В танке• 02 января в 17:00
Тиск низький
Скажений гудзик• 02 января в 17:10
З гемоглобіном та феритином як?
Мамин тріль• 02 января в 17:23
С чувством голода не связано? Короче срочно к врачу, плод страдает от гипоксии
автор Будьте так ласкаві • 02 января в 18:20
Ответ дляСкажений гудзик
З гемоглобіном та феритином як?
Гемоглобін 110 за останніми аналізами, феритин не призначали здавати
Скажений гудзик• 02 января в 20:38
Ответ дляБудьте так ласкаві
Просто дуже часто при низькому феритині/гемоглобіні запаморочення, слабкість тощо, тому і спитала. У вас не критично низький рівень гемоглобіну, просто на межі вже. Тому порадьтеся з гінекологом, можливо варто пропити курс заліза.