Пацаааааааан• 02 января 2025

Мій живіт. Допоможіть від нього позбавитись( живіт живе окремо від мене

3 родів за плечами
Але досить багато часу пройшло після останніх
Але живіт ось такий
Маю діастаз
Единорог помог• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Я
У вас ще й гіперлордоз.
Хтомолодець? Я!• 02 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Его не должно быть много
Его там и немного
Сусідка зверху• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ось
Вы худенькая сверху, низ кажется тяжелее, осанки нет, мышцы живота слабые
Вам в спорт нужно
автор Пацаааааааан • 02 января 2025
Ответ дляБесбардак
Ви виглядаєте дуже не спортивно.
По темі - тільки спорт.
Дуже гарний ефект буде від високоінтенсивних інтервальних тренувань.
А якщо маю варикоз на ногах, можна такі тренування?
автор Пацаааааааан • 02 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
У вас ще й гіперлордоз.
Що це??
Кusalochka• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
А можете хтось мені розказати що в моїй фігурі не так
Прям правду
Все так. Выйдите на улицу и посмотрите вокруг. Со спортом и питанием было бы лучше, но этому нужно уделять время. Вы стройная (точно не горбатая) с нормальным весом, не худая, не толстая.
Единорог помог• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Вам можна тренуватися лише із власною вагою,а краще у басейні.
До того ж у вас проблеми із хребтом і діастаз, тому вам не можна тренуватися самостійно, реабілітолог необхідний,інакше ви собі наробите проблем
Щаслива Я• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
172 61 кг
Нормально. Я при таких цифрах худюща, аж ребра стирчать.
Бесбардак• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Можна. При варикозі не можна статичні навантаження, а тут навпаки.
Шон Ті тренування зветься «Інсаніті макс» півгодини на день. Пошукайте в Інтернеті.Але дуже складне. Воно вам дуже гарно підшкірний жир спалить. Якщо звісно витримаєте ці тренування))
автор Пацаааааааан • 02 января 2025
Ответ дляБесбардак
Дуже дякую
Я люблю щось швидке
А йогу ненавиджу
Сладкий лимончик• 02 января 2025
Вам с осанкой надо работать у Вас большой прогиб в пояснице.
Единорог помог• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Що це??
Викривлений хребет
Ранковий базар• 02 января 2025
Ответ дляШлях до зірок
Прес качати, єдине рішення. Нічого особливого немає, зайвої ваги теж, шкіра розтягнута вагітностями, підшкірний жирок. Підкачаєте прес- буде в тонусі животик, не буде видно. Трошки схуднете в буде супер!👍
При діастазі не можна качати прес, це може лише нашкодити, пряма планка туди ж. Необхідно комплексний підхід, а це збалансоване харчування + вправи + масаж. Треба робити вправи для укріплення МТД, перед цим взяти консультацію у спеца, щоб зрозуміти у вас гіпо- чи гіпертонус тих мʼязів. Від цього вже підбирається комплекс вправ на розслаблення або навпаки. Якщо все з розумом, то і живіт підтягнеться і спина із ногами не будуть боліти, навіть овал обличчя краще стане. Але це постійна робота та нешвидко. Марафони по 2 тижня не допоможуть.
Бесбардак• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Дуже дякую
Я люблю щось швидке
А йогу ненавиджу
Тільки займатись треба в кросівках, не босими ногами скакати)))
Якщо витримаєте всі півгодини , ви боєць))
Бо там і 15 хвилин важко витримати. Але результат буде! В мене на животі жодної жиринки
В рот не ложи• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ось
так у вас там еще и все растянуто
автор Пацаааааааан • 02 января 2025
Ответ дляСладкий лимончик
А це може бути від того що я дитину ношу
І вперед живіт роблю щоб дитина на ньому ніби сиділа і мені так легше на руки
Чесно брешу• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ось
У вас викривлення хребта (лордоз поясниці) тому і живіт випирає. А прес при діастазі взагалі безглуздий якщо не шкідливий.
Небоброїдка• 02 января 2025
может у вас диастаз?
Ранковий базар• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Я так само робила із обома дітьми, це капець
Міні-бікіні• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ось
Схоже на діастаз
пАлАвинкА• 02 января 2025
Вам потрібно спец.вправи підібрати при діастазі.
Кінезітерапія потрібна.
Зайвої ваги у Вас я не бачу.
автор Пацаааааааан • 02 января 2025
Ответ дляБесбардак
А є відео по яким ви займались?
ТаПрямТам• 02 января 2025
пошукайте в інсті Христину Горбач. Вона як раз по таким животам спец. Постава, діастаз то ії ’коньок’
Ранковий базар• 02 января 2025
Діастаз повністю не пройде, він лише хірургічним методом прибирається. Але зменшити його можливо та підтягнути живіт. Знову ж таки, дуже обережно підходити до цього, щоб не нашкодити. Якщо вам ваш «спеціаліст» буде пропонувати різні там скручування, планки, підйом великих вантажів, то тікайте одразу від нього, бо лише нашкодить. В мене у самої такий досвід є, хоча я одразу озвучила про діастаз. Як наслідок - він у мене збільшився, діафрагму періодично спазмувало, капець короче.
Я-ваш шанс• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
172 61 кг
Нормальная,но не прямо худая
АБВГДейка• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
172 61 кг
Нормальна вага для вашого росту. Тут таке враження що пишуть одні фітоняшки, або сухі клячі які кістками гримають. А живіт після трьох родів такий у більшості жінок, навіть у дуже спортивних та підтягнутих.
АБВГДейка• 02 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
У советчиц все идеально
Чомусь ці порадниці ховаються, бо на вулиці навколо себе бачу звичайних жінок половина з котрих з зайвою вагою.
Бесбардак• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
А є відео по яким ви займались?
Зараз їх складно знайти, бо ці відео платні раніше були.
Є на рашкиних сайтах типу Вконтакте. Там повно піратських копій.
Це цілий комплекс, розрахований на два місяці. Є календар, на кожен день своє тренування. І навіть графік харчування є.

Є частина на you tube
Ось наприклад декілька тренувань:
https://youtube.com/@fitnesspro3271?si=2ovD5nMV66W...

Якщо сподобається таке, пошукайте через VPN
ShaunT Iansanity Max на рашці. Почитайте відгуки.
Якщо стрибати вам не можна, повторюйте вправи за тим , хто не стрибає (там є такий виконавець)
парИла я парИла• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Справді зайва вага? Я чогось завжди думала шо я худа і струнка
Розкажіть правду
Ви фантазерка 😂
Встанете на ваги, замірте свій зріс та обʼєми. А потім чесно признайтеся собі, що ви далеко не струнка.
П. С. В мене приблизно як у вас - 59 кг при зрості 157 і найпроблемніша зона саме живіт. Знаю що я жирнішка, багато чого пробувала щоб схуднути. Важко це казати, але спорт та нормальне харчування без дефіциту найбільш дієві, але й повільні. Зараз взяла себе в руки, почала тренування, знайшла курс харчування і придбаю його з наступного тижня, а може і прямо завтра
АБВГДейка• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
То у вас дитина ще мала. Чекайте живіт трохи підтягнеться. Так після третіх пологів це не відбувається так швидко як після перших. Ще має значення яка різниця між пологами, та ваш вік.