Пацаааааааан• 02 января 2025

Мій живіт. Допоможіть від нього позбавитись( живіт живе окремо від мене

3 родів за плечами
Але досить багато часу пройшло після останніх
Але живіт ось такий
Маю діастаз
Щаслива Я• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Що це??
Приходите до сімейного, кажете що дуже спина болить після пологів. Просите направлення до ортопеда. Він допоможе вам. Вам за вашим діагнозом реабілітолог покаже вправи що вам можна і що вам допоможуть.
Водійка хімарса• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Я
Кифоз/лордоз есть?
Щаслива Я• 02 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ви фантазерка 😂
Встанете на ваги, замірте свій зріс та обʼєми. А потім чесно признайтеся собі, що ви далеко не струнка.
П. С. В мене приблизно як у вас - 59 кг при зрості 157 і найпроблемніша зона саме живіт. Знаю що я жирнішка, багато чого пробувала щоб схуднути. Важко це казати, але спорт та нормальне харчування без дефіциту найбільш дієві, але й повільні. Зараз взяла себе в руки, почала тренування, знайшла курс харчування і придбаю його з наступного тижня, а може і прямо завтра
У вас і у автора різний ІМТ.
NinaOdessa• 02 января 2025
Так, я бачу діазтаз але яка у нього ступень?? Зробіть КТ або рентген! можно і пальцями поміряти, але це буде не точно. КТ покаже точно скільки см діазтаз та чи є пупочна грижа і скільки вона см. якщо 1 ступень діазтазу тоді вправи під наглядом тренера!!! якій має право, та знає які вправи дійсно допоможуть, а які навпаки зроблять лише гірше. планкам прес та навіть вакуум та багато інших неможна робити якщо діазтаз більше 4 см також неможна бігати та швидко спалювати жир, кожа буде потім як фартух. якщо діазтаз більше 4 см нічого ні массажи ні спорт ні чого! окрім операції не допоможуть. Це абдомінопластика . але її роблять коли вже не плануешь рожати . якщо ви молода та є бажання у майбутньому рожати тоді просто носіть пояса, корсети, белизну яка буде підтримувати животик. Ви не товста, я не бачу там нічого зайвого. нормальна жінка з животиком який має діазтаз але якій ступень невідомо.
Деловитая• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
А можете хтось мені розказати що в моїй фігурі не так
Прям правду
ракурс
Залетна Я тут• 02 января 2025
Якщо не помиляюсь, у Аніти Луценко був діастаз і цілий комплекс вправ, самей для усунення цього недоліку.

Деловитая• 02 января 2025
автор, у вас основная проблема не жирный живот, а поясничный гиперлордоз. Во-первых, из-за него живот всегда будет торчать, даже не жирный, а во-вторых, со временем могут поехать поясничные позвонки (спондилолистез), а это куда неприятнее.
Сходите к ортопеду, кинезитерапевту и займитесь позвоночником
Древо жизни• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Справді зайва вага? Я чогось завжди думала шо я худа і струнка
Розкажіть правду
Худая?! Вы серьезно? У меня 170/49 и худой себя не считаю.

Ваша проблема решается дефицитом калорий и спортом. Чудесных пилюль нет.
Древо жизни• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
172 61 кг
Ну, и в каком месте вы худая. Когда у меня было 58 кг при 170 см, я была, кхм, ’аппетитная’. При таком соотношении, с учетом отсутствия мышц, худой вас с натяжкой не назовешь.
Древо жизни• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Прям правду
Сфотографируйте себя ровно - будет ясно, над чем работать, кроме боков и живота.
Водійка хімарса• 02 января 2025
Ответ дляДрево жизни

Не навязывайте свою анорексию нормальным людям.
хутряна володарка• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Розкажіть правду
автор не слухайте місцевих ’експертів’ - немає у вас зайвої ваги. але проблему діастазу вам потрібно тільки хірургічно вирішувати. І повірте це не страшно - все у вас буде супер
Пургену мне• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ось
У вас проблема со спиной и осанкой, сильная сутулость и таз развернут, большой прогиб, из-за этого вываленный живот. Вам нужно заняться йогой, выровняете осанку, живот уйдет. И никакого качания пресса, только хуже будет.
Блондинка в Законе• 02 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
А це може бути від того що я дитину ношу
І вперед живіт роблю щоб дитина на ньому ніби сиділа і мені так легше на руки
у вас грижі нема? У мене діастаз та грижа білої лінії живота, після народження дитини, я важила 40 кг і дитину носила на руках до ії 15 кг, через це грижа (( нічого робити не можна, ні прес, ні навантаження, тільки операція.
парИла я парИла• 02 января 2025
Ответ дляЩаслива Я
У вас і у автора різний ІМТ.
Так, дійсно різні. Але візуально наче мене сфотографували. Тому тут 2 варіанти
1 - автор бреше стосовно своєї ваги
2 - в мене більше мʼязів, адже тривалий час я багато тренувалась, але останні 2 роки я реально психологічно здаю позиції, мало тренуюсь. Я влітку, коли були ті шалені відключення світла, взагалі декілька місяців не тренувалась.
автор Пацаааааааан • 02 января 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
О може і є
А як ту грижу побачити?
Блондинка в Законе• 03 января 2025
Ответ дляПацаааааааан
О може і є
А як ту грижу побачити?
хірург побачив, якщо встати в планку, пупок та біля нього як би провисає, це і є грижа. https://molo4nica.in.ua/hirurgiya/gryzha-biloyi-li...