НеКонец-Света• 02 января 2025
Сайт з бюджетними і якісними пелюшками
Порадьте де купляли пелюшки для новонароджених не за всі гроші світу
Вкуси мене• 02 января 2025
Що для вас якісні? Звичайні і фланелеві пелюшки брала у маг Ярослав. Наче і сайт в них є, але я купувала у стаціонарному магазині.
Репетиторша• 02 января 2025
На олх муслін
Дівчата зараз самі шиють їх
І розміри ок і кольори, малюнки веселі.
Але головне, що муслін і не парить і не перетискає так як бавовна чи фланель.
Дівчата зараз самі шиють їх
І розміри ок і кольори, малюнки веселі.
Я не в теме• 02 января 2025
Я на ОЛХ пелёнки брала, уже не помню где.
А вот всё остальное брала на сайте гном, посмотрите просто из интереса. Там часто многих заявленных расцветок нет, но цены на детское - шикардос.
Непогодка• 02 января 2025
Ответ дляЖерица ночи
А що ви з ними будете робити? Пелюшки не потрібні
Памперси теж?)
Одяг теж не купуйте, бо всеодно швидко виросте?
Жерица ночи• 02 января 2025
Ответ дляНепогодка
Памперси теж?)
А до чого тут одяг і підгузники? Їх якраз потрібно багато
НеКонец-Света
• 02 января 2025
Можливо, хтось підкаже, які речі і в якій кількості необхідні на перший час дитинці?