Іллюха Перчик• 02 января 2025

Антон Павлович Чехов

Доброго Вечору підписниці і підписчики.Ой,я хотів сказати леді та джентельмени.Хотів би поцікавитися в вас про такого автора і якщо ви його читали то що саме найбільше вам припало до душі?Дякую.
lekon-lekon• 02 января 2025
Нічого не припало до душі, цікавила англійська, французька і американська література
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
Ну так,Америка наше все.А що саме з Американського вам більше всього сподобалося Рей Бредбері?
Nil admirari• 02 января 2025
Усі його оповідання чудові. Беріть збірку оповідань і читайте.
Катрадзе_Я• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
а що вам з українського сподобалось?
lekon-lekon• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну нє чєхов же...ніколи сруская література не читалася повз шкільну програму. І виросла ок, не виправдовую агресію, яку зараз чинять висококультурні кацапи.
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляКатрадзе_Я
а що вам з українського сподобалось?
Шевченко найбільш детально як для мене описує нас та нашу культуру.А також звісно Гоголь.
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
При чому тут Антон Павлович до сучасної росії?Він давно помер.
nutty• 02 января 2025
Я тільки Каштанку пам´ятаю зі школи,бо я - собачниця ))
lekon-lekon• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ясно, просто нічого не читали, знаєте про Шевченка. А кого ще назвати з українських поетів чи письменників?
Мандарина• 02 января 2025
Вы долго думали где спросить о Чехове?😂🤦‍♀️
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляКатрадзе_Я
а що вам з українського сподобалось?
З Тараса Григоровича Шевченка мені найбільше подобається його вірш І Виріс я На Чужині.Він для мене найбільш детально відображає нашу культуру та побут.
lisulya• 02 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
Кстати, автор права, Чехов в запрещенку не входит. Живу на улице имени этого писателя и ее никто переименовывать не собирается. Так что читайте смело)
nutty• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Тут дехто примудряється навіть киянина Булгакова до теперішнього хуйла та паРаші причепити.
Sofia2008• 02 января 2025
В школе читали помню Дядя Ваня, Три сестры, Вишнёвый сад, Палата № 6
Катрадзе_Я• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
дивні у вас смаки - ані гоголь, ані чехов українською не писали.
ok1904• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Джек Лондон. Морський вовк. Читали?
nutty• 02 января 2025
Ответ дляSofia2008
Вишневий сад. Точно.
lekon-lekon• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Так сруская культура базується і на Чехові і на багатьох давно померлих вічно живих письменниках, поета, які є пропагандою великої сруськой літератури, жодна інша статусу ’великої’ ще не досягла.
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляlisulya
Як би його заборонили то ми б ще більше його стали читати.Здебільшого все що забороняється, варто великої уваги.
lekon-lekon• 02 января 2025
Ответ дляlisulya
Я краще українських авторів почитаю, якось без мене читайте Чехова
nutty• 02 января 2025
Ответ дляok1904
Джек Лондон. Морський вовк. Читали?
The Call of the Wild
lisulya• 02 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
Що плануєте читати?
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляnutty
Булгаков народився в Києві 1981 року.Якщо народився в Києві то значіть Українець.Більш детально про Булгакова зможу вам щось сказати коли більше досліджу цього письменника.
lekon-lekon• 02 января 2025
Ответ дляnutty
Булгаков ненавидів Київ, українців і ніколи себе не відносив до українців, то місце проживання не робить його українським письменником. А ще він на задніх лапах перед Сталіном був, а як використовував своїх жінок? В описі Києва жодного разу не назвав Київ.
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляSofia2008
Палата номер 6.Цей твір мені теж дуже подобається,він дуже близький до реальності.А ще подобається фільм по Булгакову Собаче серце, теж дуже близький до реальності.Але все це дуже не зручна інформація.Може багатьом не сподобатися.
Натусик Я• 02 января 2025
Як він дружину лагідно називав
lekon-lekon• 02 января 2025
Ответ дляlisulya
Що плануєте читати?
Жовтий Князь Барка, з дітьми Нестайка Тореадорів з Васюківки, та багато чого ще можна читати, дуже багато творів.
ok1904• 02 января 2025
Ответ дляnutty
The Call of the Wild
Я собачниця , в брата хаскі, для мене ’поклик пращурів ’це . Фільм теж класний. До того люблю морські сюжети і про Дикий Захід ’Смоук Белью’
nutty• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Мені не треба за нього нічого казати )) Він - мій улюблений письменник років з 12ти ))
автор Іллюха Перчик • 02 января 2025
Ответ дляКатрадзе_Я
Шевченко писав і Українською і Російською....Не знаю навіть що з цим можна зробити.В нас в чаті зараз є люди,які спілкуються з нами російською.Нічого не зробиш мабуть.