Прилипало• 02 января 2025
Окуляри від захитування, хтось спробував, допомогає?!
Дочку сильно захитує, таблетки не завжди допомагають, браслети теж. От бачу що є такі окуляри цікавить може хтось спробував?!
Моя улюблена страшко• 02 января 2025
очки не пробовала, таблетки-браслеты не действуют. На удивление подействовал заклееный пупок - спокойно проезжаем аж 4 часа из 5 в дороге, без лейкопластыря рвота начинается минут через 40.
Прилипало
• 02 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Пупок не пробувала клеїти
Королева Сарказма• 02 января 2025
Сколько дочери лет? Может перерастёт ещё. Не верю я в какие-то очки, если даже таблетки не помогают) мне тоже не помогают, меня ужасно укачивает с самого детства и по сей день, а мне уже 30. От всех таблеток уже через пол часа рвота, драмина выдерживает несколько часов, но на лодке рвать стало через пол часа, не помогло вообще. У меня причина в сосудах врождённая
Прилипало
• 02 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
13, їздили у Львів на машині літом то таблетки спрацювали. Але і вікно відкрити можна було. А коли їхали назад, то не працювали, довелося двічі зупинятися в туалет, потім зі скандалом і сльозами таблетки, годину чекати до дії на заправці.
А тепер дорога з Києва в Івано Франківську область . Дорога складна, зима з відкритим вікном особливо всю дорогу не будеш їхати
Лінива, не каюсь• 02 января 2025
Ответ дляПрилипало
На передньому сидінні також захитує?
Королева Сарказма• 02 января 2025
Ответ дляПрилипало
Я на машинах не езжу на такие дальние расстояния, только поезд. Это издевательство для человека, которого укачивает. Машина максимум 2 часа с таблетками и спать на заднем сидении
Прилипало
• 02 января 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
На передньому сидінні також захитує?
На передньому зазвичай я сиджу, як штурман . Дочка тільки на короткі відстані сиділа спереду. Чоловік другий рік за кермом, тож дітям не хоче дозволяти сидіти спереду.
Лінива, не каюсь• 02 января 2025
Ответ дляПрилипало
Зазвичай попереду захитує менше, бо є можливість дивитись на дорогу прямо
Прилипало
• 02 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну з поїзда теж треба якось до точки добиратися.
Крапипопка• 02 января 2025
Таблетки , скільки дитині?. Якщо така довша дорога, стаєм в 4, 5 ранку даю таблетку і виїжаємо малу таку напівсону останю в машину гружу і їдемо. Але самому треба лягти і виспатися напередодні.
Прилипало
• 02 января 2025
Ответ дляКрапипопка
13 років, так рано ніхто не встане
в машині я, син майже 15р і дочка і чоловік за кермом. Тож лягти на задньому сидінні не вийде.ь
Крапипопка• 02 января 2025
А прочитала, що 13років.
Не знаю. Моя менша. Але найлегше дорога проходить, коли спить.
Крапипопка• 02 января 2025
Ответ дляПрилипало
13 років, так рано ніхто не встане
Ну ,не знаю. Це наш досвід .
Є подушки під голову.двоє дорослих можуть зручно вміститися як на мене на задніх сідушках, щоб спати/дрімати в дорозі.
Шукайте ще варіанти,що вам підійдуть.
Мені простіше стати швидше і спокійно їхати)
Шукайте ще варіанти,що вам підійдуть.
Кидстаффовка• 02 января 2025
Зелёные карамельки с плюсом Рошен. Учительница младших классов научила, у нее все на экскурсии ездили, и даже зелёные тошнотики. Она им конфеты давала, и все нормально ехали, моя в том числе.
Прилипало
• 02 января 2025
Ответ дляКидстаффовка
Моя їх не їсть , не смакує їй
Гуляю босоніж• 02 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Меня и поезде укачивает, и в самолете, и в машине, только если сама за рулём, то норм
Королева Сарказма• 03 января 2025
Ответ дляПрилипало
Обычно это не сильно долго
Кидстаффовка• 03 января 2025
Ответ дляПрилипало
Моя їх не їсть , не смакує їй
Они хороши от укачивания.
Прилипало
• 03 января 2025
Ответ дляКидстаффовка
Они хороши от укачивания.
Я розумію, но вона їх їсти не буде, та і 9годин скільки ж їх з´їсти треба
Кидстаффовка• 03 января 2025
Ответ дляПрилипало
Не принимайте решение за нее. Она отдельная личность, привыкайте советоваться с ней. Для начала предложите, скажите узнала, что у таких карамелек есть такой эффект, может попробуешь? Когда выбор стоит, что будет плохо, и альтернативой, не можете знать, что выберет она. Моя, когда ей плохо, выбирает помощь.
Прилипало
• 03 января 2025
Ответ дляКидстаффовка
Я за неї не обираю. Про ці цукерки знаю, пропонувала, пробувала, не подобається їй на смак.
Злюка бобер• 03 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Странно,почему ?
Злюка бобер• 03 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Тоже самое
Моя улюблена страшко• 03 января 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Странно,почему ?
Я не понимаю механизм действия. Прочитала этот способ когда-то тут, на советчице