Зубожиння• 02 января 2025
Відпустка в березні та в квітні.
У нас новенька у відділі кадрів.
І відверто тупенька, тому питаю тут.
Маю повирішувати питання зі спадщиною.
Хочу для цього взяти відпустку (по кілька днів, можливо, по тижню)
Колеги вже теж розписали свої дати відпусток.
Якщо я візьму тиждень 14-18 квітня, я зможу взяти тиждень ще у березні?
Наприклад, з 17 по 21 березня?
Чи між початками відпусток має бути не менше місяця?
І відверто тупенька, тому питаю тут.
Маю повирішувати питання зі спадщиною.
Наприклад, з 17 по 21 березня?
Кондуктор троллейбуса• 02 января 2025
Немає ніяких правил щодо початку відпустки. Можливість їх брати залежить від того, скільки днів невикористаної відпустки у вас є у даному періоді. А це залежить від того,як довго ви и працюєте
Огірок та Помідорчик• 02 января 2025
Хто ж знає, як у вас заведено брати. Вихідні вам можуть врахувати, а не лише робочі. Бо це дуже по-хитрому )
Кондуктор троллейбуса• 02 января 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Відпустка завжди рахується календарними днями,а не робочими
Зубожиння
• 02 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене на даний момент є 7 днів основної відпустки і 8 днів додаткової.
Працюю більше 4х років.
Огірок та Помідорчик• 02 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я в курсі. Але в багатьох роботодавців є умова
Кондуктор троллейбуса• 02 января 2025
Ответ дляЗубожиння
Працюю більше 4х років.
То у вас навіть зараз вже вистачає, а до квітня ще набираються дні
Зубожиння
• 02 января 2025
Мені колега сьогодні доводила, що між відпустками має бути не менше місяця.
От я гуглю і ніде не знаходжу такого
Кондуктор троллейбуса• 02 января 2025
Ответ дляЗубожиння
От я гуглю і ніде не знаходжу такого
Ваша колега ввела вас у оману. Можливо вона також хоче у відпустку у ці дати і тоді вам треба домовлятися
Зубожиння
• 02 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, у неї заплановані відпустки у інші місяці.
Дякую Вам за відповіді
Забрызжу ядом• 02 января 2025
Можна частинами. Але основна частина відпустки повинна бути не менше 14 днів, потім добирати модна меншими частинами.
Где тут 0?• 02 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Воно то так, але на попередній роботі у нас прям дуже любили ’рекомендувати’ писати заяву з суботи.
Где тут 0?• 03 января 2025
Ответ дляЗубожиння
Працюю більше 4х років.
Є одне правило (законодавчо встановлено), одна частина не повинна бути менше 14-ти днів, далі ваше право, як іх ділити.
Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. При цьому основна безперервна частина відпустки тривалістю не менше 14 календарних днів не обов´язково повинна бути першою її частиною.
КартаБезКомиссий• 03 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Вам повезло с прошлой работой. Это выгодно по деньгам, потому что выходные дни посчитаются, как оплачиваемые рабочие.
Брюнетка в Мармеладе• 03 января 2025
Ответ дляЗубожиння
От я гуглю і ніде не знаходжу такого
не має такого