Зараз все скажу• 03 января 2025

Думаю, если поживем отдельно с мужем - разведемся

Так складываются обстоятельства, что я буду вынуждена 3-4 месяца пожить отдельно и дело даже не в сексе, а в том что мы отдалимся друг от друга и станем чужими людьми
какое-то такое осознание пришло и не очень хорошо от этого
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляОбижулька
Vice versa. Я муж)
И наверняка вы рады приходить в пустой дом и будете ждать вашу эвакуированную музу годами, как впрочем, и она вас)
Обижулька• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Наверняка легче, но безопасных мест в Украине для вас не осталось,ну чтоб усложнить себе жизнь, но быть вместе с любимым?
Как показала практика, даже в Ужгород прилетает. И лучше уж сидеть под зонтиком НАТО, чем вот это вот всё. Надежней гораздо. И электричество есть.
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Ну мене чоловік ще не кинув ( ніколи не треба казати ніколи ). Але коли нас майже окупували він вивез мене з дітьми в безпечне місце, а сам повернувся додому ось так ми і жили декілька місяців поки не повернулись додому. У вас все якесь чорно біле. Всі сім’ї різні і стосунки різні теж.
Ви його кинули перша, і так стосунки різні
Обижулька• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Щито поделать. К музе не выпускают. Такчта, контакт поддерживаем по видео и почтовой связью.
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Він у мене дорослий самостійний чоловік, який сам в разі чого дасть собі раду.
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Звичайно, він дасть собі раду, окремо від вас. І ви собі раду дасте. Ось тілько родини у вас більше нема.
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Так, кожен шлюб може бути не назавжди. Багато хто розлучається і без виїздів за кордон. Зраджувати можуть всі і ідеальних дружин теж обманюють. То не розумію чому ви вчепились. Я вважаю, що жінки які поїхали без знання мови в невідомість з дітьми більше потребують підтримки і турботи.
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Звичайно, бо в них інше мирнн життя, де підтримки потребують тепер пошуки кращої роботи,і любовні переживання, і переїзд. А якісь там далекі чоловіки із їх прильотами, відключенням і фронтами- це якась нудна дурня,про яку треба забути і будувати своє щастя на новому місці. Ну життя же триває, правда?
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Слухайте, ви якась ображена. Ви виїхали чи ні? Ви визначте що головне для вас і заспокойтесь. Кожен робить вибір сам за себе, бо сам живе своє життя. Яка вам різниця хто про шо думає? Сконцентруйтесь на собі і не буде часу хейтити інших.
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
Я звичайна. І я розумію, що ваше родинне життя закінчилося, і саме ви його закінчили. Мені просто цікаво, нащо ви намагаєтеся довести мені, що це не так? Доведіть це вашому чоловіку та дітям, це важливо саме для них, а не для мене.
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Я вдома з чоловіком. І це наш вибір. Так, на деякий я час виїздала і дуже розумію чому багато жінок не повертаються. Мені самій важко було пояснювати дитині чому ми їдемо туди де сирени і тривоги. Для нього відкриттям будо що існує життя без шахідів і ракет.

А такі як ви завжди мають свою точку зору з будь якого приводу. Часто дивну і необ’єктивну.
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская

Ваша дитина справді важко розуміла,чому ви їдете до тата?
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Ні не важко, ми на місяць їздили на море.) І він ще малий, щоб питати чому море стало так далеко. А от з літаками і тривогами були питання. Тому розумію мам, які виїхали і не повернулись. За кордоном літак це просто літак і все.
Хтомолодець? Я!• 03 января 2025
Якщо всього за 3 місяці, то й справді хєрові відносини у вас.
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
А ви не обтяжені тривогами і прильотами, і з радістю побудуєте нову родину на новому місці. Бо життя триває, ну ваше так точно, правда?
Якщо ви по собі судите - то хто вам лікар
от у вас запитаю - ви до війни теж по форумах гастербайтерів ходили, і чоловікам, що на будовах у Польщі чи де інде працювали, написували, які вони негідники, жінок з дітьми покидали?
або коли жінки в Італії чи Португалії на заробітках були, теж їм строчили, які вони шалави?
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Кто что муж ваш под завалами,вас совершенно не печалит?
та під завалами може бути вся сім’я

собою займайтеся, а не чужі сім’ї лізьте
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
та під завалами може бути вся сім’я

Не турбуйтеся, до вашої сім´ї ніхто не полізе,бо її у вас нема.
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
та шо ж ви за страдаліца по чужих родинах
люди роками чекали то з війни, то заробітків, а хтось все життя окремо, бо чоловік в рейсах
побіжіть, їм яду понаписуйте
а краще чоловіку їсти підіть зваріть. чи, може, у вас його нема, і заглядаєтесь на сусіда, в якого дружина десь в евакуації?
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
ні, неправда
свої низьки соціальні стандарти не екстраполюйте на інших. не всі в разі відсутності чоловіка біжуть нову любов шукати. ви в меньшості з такими замашками
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
ні, неправда
І саме тому ви біжите за мною, щоб розповісти, що ви не така і що з чоловіком у вас все добре? То може краще йому про це розкажіть, бо я вам не вірю.
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
у вас, бачу, забагато часу і злоби :) від таких хоч у війну, хоч в мирний час можуть піти.
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
я відповідаю на ваш пост, де ви лише з огляду на власні якісь переконання приписуєте мені, як людині, що закордоном, неіснуючі і безпідставні гріхи.

якого милого я маю мовчати

від ваших постів враження - бабки з лавки зареєструвались в інтернеті, тепер і тут одні наркомани і прастітутки навколо
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляШмоточницаца

якого милого я маю мовчати

Продовжуйте бажати і виправдовуватися, я дозволяю вам.
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
Думка базарної баби нецікава
але ви виглядаєте комічно зі своїм моралізаторством фальшивим. не там проповіді читаєте
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
Думка базарної баби нецікава
біжи , Лола, біжи
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
біжи , Лола, біжи
куди біжи? ви перегрілися, чи що?

цікавий факт: найбільше моралізаторствують ті, хто самі з грішком :) так що все про вас ясно, хто ви за одна )
Фенте Фря• 03 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
куди біжи? ви перегрілися, чи що?

Кумедна жіночко, ще не втомилися виправдовуватися?
Шмоточницаца• 03 января 2025
Ответ дляФенте Фря
баба Люба, та хто вам виправдовується? уйміться. магне б6 попийте, може, роздратування пройде. і скоро весна, вернетесь на свою лавочку про сусідів пліткувати і на дітей сичати. ще трошки :)
Я Вас не боюся• 03 января 2025
Не бывает худа без добра
Ласую колобками• 15 января 2025
Я перед війною думала якраз роз´їхатися з чоловіком, йому про це казала, виїхали на 3 місяці за кордон.
Так я зрозуміла, що я, в принципі, нормально живу і без нього, але і з ним добре, гарний чоловік🤔
Може в вас теж так буде.
Добре по окремості, але разом ще краще