КвартираЧья• Изменено 03 января в 04:50
Як живуть ваші батьки пенсіонери?
Які вже не працюють, чим займаються, чи не страждають від депресії?!
Леннон_Жив!• 03 января в 12:31
Ответ дляЭскиз бесконечности
Теж ця фраза про памперси здивувала. Моя бабуся померла в 94 роки - сама на ногах була до останнього і обходила себе. Про які памперси у 80 мова…
всі різні. і здоров3я у всіх різне. хтось і в 30 в памперсі. Вам пощастило
Всех в сад• 03 января в 12:32
Ответ дляВсе до блиску
Батько після смерті матері відновив свій роман з багаторічною коханкою. Йому 70, їй 60. Вона хоче завести з ним дітей. Я охєрєваю, і розумію, як добре коли першими помирають не мами... Мама - це зовісім інше.
Ви думаєте, що їм вдасться?) Хотіти і могти - то дуже різні речі).
Гарачий Чокалад• 03 января в 12:37
Ответ дляВсе до блиску
Дітей?
Леннон_Жив!• 03 января в 12:39
Ответ дляТрактор Віка
У меня точно также история с телефонными разговорами
Мама первая не звонит, ждёт что я, и каждый раз ещё и обижается что я редко звоню. При это говорить особо не о чем. А ежедневные разговоры типа ’ что поел, что приготовил, в какой магазин сходит... ’ и т.п. я терпеть не могу. Потому звоню раз в неделю. А мама обижается и потому вообще звонить не хочется, каждый раз себя настраиваю на звонок. Редко звоню - мама обижается - а я не хочу звонить, та как мама обижается. Замкнутый круг
Думаю, що вашій мамі вже багато років. Моїй 87. Теж сама не дзвонить майже ніколи, але тому що в неї не завжди виходить набрати. Дзвоню я 1-2 рази на день. Теж говорю я . Де була, що робила, в нею розпитаю що їла. А що вона може розказати, якщо вже з квартири не виходить. Але я знаю, що вона рада, коли я їй дзвоню
Гарачий Чокалад• 03 января в 12:40
Ответ дляВсе до блиску
Ви уважно читаєте? Вона розбивала нашу сім´ю ще коли мені було 5 років. Мама моя і померла через те що хворіла і стресувала через цю курву. А зараз хочуть забацати дитину в маразмі.
Ні, ну вона то курва, але ваш батько ще гірше, і його ви не звинувачуєте. Ваша мама все це терпіла, заради чого?
Всех в сад• 03 января в 12:41
Ответ дляБез образів
Может под опеку хотят взять или усыновить ребенка 10+?
Хто їм дасть ту дитину в таком віці?
Гарачий Чокалад• 03 января в 12:43
Ответ дляВумна вутка
Нарешті зрозуміли, шо 3 роки тому я була, права, шо війна - надовго, задовбалися чекати та поїхали
Я своїх після деокупації одразу перевезла, це восени 22, так теж весь час рвалися назад..... То думали, що весною огород посадять..... Вже зрозуміли, що ніяких огородів та повернень не буде. Вже не рвуться та не вздихають
Пухнасті штани• 03 января в 13:04
Ответ дляБибер-анонимер
Мама (69 років) знову пішла на роботу в поліклініку санітаркою. Дві великі собаки в неї, доглядає, є город невеликий з нього літом продає ягоди, помідори. Не знаю як далі буде, бо жила з моїм братом, брату повідомили, що він в списках на Краматорськ.я працюю за 700км, переїхала туди, де запропонували роботу. Приїзжаю раз на два тижні.
ого,вы мотаетесь! это так утомительно.
А Я Самая Самая• 03 января в 13:15
моей маме 70 лет, живет одна недалеко от нас. Вся ее жизнь - это моя семья и внук. Это очень утомляет. И я с ужасом жду момента, когда внук вырастет и ему уже не нужна будет бабушка в таком количестве
Статус Ква• 03 января в 13:20
Ответ дляАкварель 38
А мы если говорим о политике то сразу ругаемся.У меня муж наоборот лучший мой друг .И слушатель и говорун:).
Я наоборот,с мужем все разговоры о политике итп приводят к скандалу. С мамой поговорили,обсудили и норм. У мужа клиповые суждения.
Безсовісна кума• 03 января в 13:27
Ответ дляБентливуман
Розкажіть, будь ласка, ким ви працюєте, що поміняли параграф,чи за професією?
И я и муж в it. Я как частный предприниматель, муж в немецкой компании.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А фінансово за рахунок чого живуть?
В госпитале у неё зп( точно не знаю, ~10тыс). Плюс пенсия. Плюс папина пенсия. Плюс мы с братом присылаем. Свое жилье. Живут не плохо. Окна и балконы, что 4 раза выбило - все чинит государство.
Выезжать категорически отказались. Просто со скандалом.
Им по 62. Мама активная, папа дома. Весь порезан, перерезан после операций
Да будет так• 03 января в 14:00
Ответ дляАкварель 38
У мого чоловіка у мами почалась деменція, вона впо, вона дзвонить до нього раз 15-20 за день, а він культурний, маму любить, не може грубанути чи висказатись, ото постійно потрібно щось придумувати щоб їй щось розказати, буває, що блокує, бо дзвінків 20 може бути лиш за годину, тільки поклав трубку - вона знову набирає, він може раз 7 взяти, а потім блокує на годину, і це щодня, це постійно.
Да будет так• 03 января в 14:03
Ответ дляМотористка
Моїм було по 76. Було, бо тата не стало в листопаді. Він довго хворів, то останній рік навіть дуже рідко виходив на вулицю. В основному лише літом, коли ми на дачу їх брали з собою. Але він вдома активно ’намотував’ кроки, які йому лікарі дозволяли. Мама за ним доглядала, ліки, побут весь, подай-принеси і т.інше. Але вони в мене були ментально здорові (тато лише останній місяць життя почав скаржитися на те, що увага розсіяна і йому стало важче читати, треба було повільніше і дещо перечитувати), пам´ять не така як молодості, звичайно, але все в межах вікової норми плюс-мінус. До татової хвороби (фактично, до 70 років), вони подорожували, доглядали онуків, мама любить досі за кордон їздити до приятельок, вона знає мову. В неї є невелике грошове хоббі, то я її зараз активно заохочую повернутися до нього і активно займатися, бо ’відпала’ велика частина її життя. Мої діти часто до неї ходять, уроки роблять, щось готують разом, ходять по магазинах, в кафе чи макдональдс, що є неподалік. Плануємо подтягнути здоров´я мамі і дуже сподіваюся, вона зможе ще трохи залишатися активною.
Він вона неї....так незвично
Да будет так• 03 января в 14:12
Мамі 71, є дача, весь сезон мама їздить велосипедом на дачу, зимою ходить плести сітки, на дівчачники з подругами, в інтернеті активна, тата не стало 1,5 роки назад, ми всі важко це перенесли, бо тато був всім, це і кухня, все готовка, консервація, дача- розсада, вирощування, всі будівельні моменти, машина, сантехника, еликтрика- все сам, мамі звісно важко, але мій чоловік допомагає, постійно на телефоні, поміч мамі- він, краще за мене,у мами були депресії ще з татом, але мама тоді сумувала, забот не було, а зараз включилась в домашні справи, молодець
Лапка• 03 января в 14:22
Ответ дляСтетоскопуло
родители уехали в Германию на пособия, хоть людьми себя почуствовали
Мои так же. Им по 66 лет. В Украине была минимальная пенсия, подрабатывали. Тут гуляют, спортом занимаются немного, здоровье улучшилось. И питаются хорошо, и при необходимости медицина бесплатно.
Не цілуюсь з бодуна• 03 января в 14:36
Ответ дляМerida
Устроилась работать в госпиталь. Полностью погрузилась в тему помощи раненнвм солдатам. Волонтерит все свободное время. Ищет где найти помощь детям, возит им. А так, нон-стоп в военном госпитале. Говорит постоянно: если не я, то кто?
Отец после инфаркта дома
А отцом кто занимается? Мама его бросила?
Не цілуюсь з бодуна• 03 января в 14:39
Ответ дляВсе до блиску
Почему мама не отпустила отца?
Не цілуюсь з бодуна• 03 января в 14:44
Папа умер еще в 2014. Маме 63 года, ухаживала за своей мамой и работала завхозом в школе. Бабушка умерла год назад и она приехала ко мне в Германию. Сначала жили вместе, потом нашли ей отдельную квартиру. Не депрессует, внучкой 8 летней занимается - гуляет с ней, со школы забирает, балует. Привыкает к тишине и Европе, к тому что не в войне живет
Не боюся осуду• 03 января в 15:04
Родители на оккупированной территории ! Отец получает три пенсии , бухает , унижает , оскорбляет маму , денег не дает а она сидит и терпит …
Все до блиску• 03 января в 15:07
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Почему мама не отпустила отца?
А он и не хотел уходить.
Без образів• 03 января в 15:07
Ответ дляВсех в сад
Хто їм дасть ту дитину в таком віці?
По закону нет максимального возраста
Без образів• 03 января в 15:07
Ответ дляВесёлая морковка
14 это достаточно взрослый
Вам на момент опеки было 60-70 лет?
Да
Дама_с_караваем• 03 января в 15:10
Ответ дляСтатус Ква
А у меня ругаются с моим мужем,он родителям не нравится
Ужас, как же это тяжело выносить, сочувствую вам.
Дама_с_караваем• 03 января в 15:13
Ответ дляАкварель 38
Мои так 40 лет прожили:(.Папа умер 4 года назад а мама ха ним плачет.Хотя крови у друг друга попили и меня морально изкалечили но она за ним каждый день плачет.Я не могу понять этого.
Это наш будущий сценарий. Или тоже уже 40 лет вместе. Я объясняю это ифантилизмом того поколения. Где за них решало государство в ссср , и атрофировалась способность брать ответственность за свою жизнь. Уходить от нелюбимых мужей, страх менять жизнь. Ну или это любовь такая, извращенная
Соболезную вашей утрате
Бентливуман• 03 января в 15:15
Ответ дляБезсовісна кума
О, так у вас мала би бути блакитна карта. З нею більше переваг. Чи вона у вас і є?
Акварель 38• 03 января в 15:16
Ответ дляДама_с_караваем
Соболезную вашей утрате
Что самое интересное ..Это её второй рак с моим отцом...До этого была замужем 5 лет тоже за таким кто пил ,бил и гулял.И такое же имя..Николай..Папа мой был на 8 лет младше мамы.Обижал мою сестру(свою падчерицу),а мама закрывала глаза .Сестра 27 лет назад умерла .Я одна у мамы .То я теперь и подушка и аниматор
Безсовісна кума• 03 января в 15:25
Ответ дляБентливуман
у мужа