Ананомчикус• 03 января 2025
Вишивка. Святий Миколай
Дуже хочу вишити саме цей образ.
Варіанти які пропонують це набори в основному для бісеру.
Яку ви вважаєте, вишивати нитками чи бісером? Брати набір чи вишивати тільки за схемою? Й у кого є вишиті вже роботи чи можете показати? Не можу з малюнком визначитися
Лагшмивара• 03 января 2025
Купляла набір схема + бісер, вийшло дуже гарно, вишивала родичці на подарунок.
Фима Собак• 03 января 2025
Автор ,я не люблю вышивку бисером ,например
А вы смотрите как вам нравится
Ананомчикус
• 03 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Можете показати, який саме набір?
Ананомчикус
• 03 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Бисером поярче и объёмнее.Вышивать легче в разы.Что касается набора или отдельно схему и самому подбирать бисер,то лично я покупала наборы,но в некоторых интернет магазинах попадался некачественный бисер.
Алмазную вышивку не хотите попробовать?
Ні, алмазну не хочу
Редиска Я• 03 января 2025
Ответ дляФима Собак
А вы смотрите как вам нравится
Також не подобається. Люблю хрестиком роботи
Просто каралева• 03 января 2025
Если вам для души и любите крестиком вышивать,то крестиком.если просто бисер попришевать,то бисерный набор берите .
Я всегда беру наборами .там все есть,все подобранно
Лагшмивара• 03 января 2025
Ответ дляАнаномчикус
Можете показати, який саме набір?
Намагалася знайти в гуглі, але зараз саме таку не продають, це років 10 тому було. Взагалі гарний сайт голка ком юа, я там багато чого купила раніше.
Ананомчикус
• 03 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Так, на ньому й знайшла набір й ось думаю.
Мені подобається поєднання бісеру та ниток, але тоді схему треба брати й працювати з підбором
Рубаю олівлє• 03 января 2025
бисером иконы очень красиво смотрятся, надоров сейчас куча, получается обьемно, бисер блестит, нарядно так. Ну и плюс - очень быстро и просто вышивается. Я когда-то вышивала именно святого Николая
В рот не ложи• 03 января 2025
якщо ви, авторе, в Києві, сходіть в музей митрополита Володимира, там є дуже гарна ікона свт. Миколая, яку вишивала мама митрополита, вона не схожа на вишиті за сучасними схемами, має ніжні спокійні кольори, позбавлена зайвої строкатості незначущих деталей